Lütfen bu konuda yardımcı olun çok bunaldımmm

Kayınvalidem in bakıma ihtiyaci yokki kadın daha ayakta kendi işini yapabiliyor evinde oturuyor gereksiz gereksiz hareketler

Kayınvalidem in bakıma ihtiyaci yokki kadın daha ayakta kendi işini yapabiliyor evinde oturuyor gereksiz gereksiz hareketler

Hem de??? Eee ne akla hizmet sizin yanınızda kalmalarını istiyorlar ben anlayamadım. Hadi onlar istiyor KV nasıl kabul ediyor, nasıl rahat etmeyi düşünüyor yeni evli insanların 7/24 yanında.

Muhtemelen görümceler ve elti sizi çekemiyorlar böyle bir his uyandı bende. Eltinin eve girdiğinizi çıktığınızı ispiyonladığını söylemişsiniz, gerçekten hala böyle şeylerin olması ne kadar vahim. Yıl olmuş 2024.

Elti mutsuz, görümceler kıskanç konu bu.

Allah'tan eşiniz anlayışlı. Mutluluğunuz daim olur inşallah.

Kayınvalidenin kafasında hep eşim le yaşamak varmış ilk eşi evine bile sokmamis eşimin annesini
Eşim en küçük ve sonradan olmuş
Eltiler (2 küçük eltiler)beni sen okumuşsun oğlumuzu kandırdın demişlerdi nişanlı iken hemen tavrımi koydum evet büyük bir haset ile karşı karşıyaýım
Eşime açık ve net şekilde konuştum kabul etti dediklerimi

Sadece görümcem var tek erkek diye böyle oluyor elti fakan olsa zaten evinde tek otururdu ama bilmiyorum gerçekten bunalıma girdim çok stresliyim başta düşündmedim iyilik meleği gibi aa tek annesi varsa herşey kontrol altında olur dedim ama olmuyormuş öyle gelir gelmez anladım ve iş işten geçti kızlr şuan için bana bir yöntem söylermisiniz babam eğer ev alırsa zaten kendi üstüne alıcak eşimin annesi geçen gün benle konuştu davranışlarımdan farketmiş kendi evini düzenini istersin gençsin herkes ister benden sıkılmışsındır oğlum ev aldığında gidin ben gitmeyin demem dedi ama oğlum beni tek bırakmaz dedi hiçbişey demedim benim düşüncem kendi evim olursa arada gelir gider ama kendi evinde kalır ben nasıl şuan çekimiyorsam burası benim evim değil diye o da öyle düşünür ve rahatsız olur zaten

Dünki akılla bugünki asla bir değil o kdar pişmanımki en başta konuşup ev olucak şu olucak bu olucak diye hiçbişey istemediğime herşeyi kabul ettiğime ne kdar eziğim safım diye kendime çok kızıyorummmm

En kısa sürede ayrı eve çıkmanız sizin için en hayırlısı olur. 4 kızı var ise, kızları dönüşümlü olarak ilgilenebilirler. Siz elinizi ayağınızı tamamen kesin demiyorum sizde sürekli gider gelirsiniz. Eşinize bize anlattığınız gibi anlatın. Eve sürekli yatılı misafir geldiğini, rahat edemediğinizi ve çok yeni evli olduğunuzu evin içinde baş başa keyfinize göre vakit geçiremediğinizi söyleyin. Başka çocuğu olmasa, kimsesi olmasa beraber yaşayın diyeceğim ama zaten başka çocukları da var. Herkesin evi ayrı sizin neden değil?

Yine yanlis dusunuyorsunuz. Kendi eviniz olarak degil oglumun evi olarak dusunur yine sahiplenir. Ayri eve cikacaksaniz yakinda ev bulun tamamen ayirin evi gelip kalmasin. Yoksa degisen hic birsey olmaz.

Kuzenim de evin tek oğlu evli ve evin içinde oturmuyor eşiniz annesinden vazgeçmeyecek size tavsiyem ev aldırmayın alınsa bile babanızın üstünde dursun

Kaçarak evlenen sana, baban nasıl ev alıyor. Yangından kaçarken doluya tutuldun lafı sana uyuyor. Normal dolu değil ha top büyüklüğünde

Kaçarak evlenen sana, baban nasıl ev alıyor. Yangından kaçarken doluya tutuldun lafı sana uyuyor. Normal dolu değil ha top büyüklüğünde
Yagmurdan kacarken doluya tutulmak yanlis yazmissiniz ama sonuna kadar dogru bir cumle. Kendi ailesindeki soruna katlanamayip es ailesinin sorunlarinin icine atmis kendini

Kızlar 1 sene idare mi etsem biraz altın biriktirip ev alırım üstünüde babam tamamlar sadece babama aldırmasammı yavaş yavaşda içine dizer gider otururum napsam bilemedim

Kızlar 1 sene idare mi etsem biraz altın biriktirip ev alırım üstünüde babam tamamlar sadece babama aldırmasammı yavaş yavaşda içine dizer gider otururum napsam bilemedim
Ev alsanizda kendi ustunuze almayin. Esiniz bakalim ayri oturmayi kabul edecek mi once onu ikna edin

Hemen çocuk yap geç kalmışsın düzelir.
Adamın daha ayrı eve çıkıp kira verecek parası yok neden evlendin ?
Böyle erkekler benim gözüme erkek gibi gelmiyor daha karısına kendine bir düzen kuramayan adamdan ne beklenirki ? Çok saçma.

Öfff yapmışsın zaten çocuğu

Olur sana sorarlar çocuk yaparken onay vermezsen yapmazlar hey allahım ya senin gibi insanlara He heeee deyip geçiceksin bildiğini okuyacaksın akıl verdim sanıyorsundur sen şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…