Lütfen bu durumu yasiyan varsa yardimci olabilir mi Resimli

Sevgi390

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2022
275
-225
27
Kucultme ameliyati sonrasi meme başı üstünde bi delik oldu meme başı altında da bi açıklık var ne olucak simdi bu durumu yaşayan başka kimse varmi kendi kendine orası birleşir mi 15. Günüm ama pek toparlanamadim 2 gün önce bantlar açılınca eve geldiğimde bu durumu gördüm bu aciklik ne olucak :KK43:

Son düzenleme:
Kucultme ameliyati sonrasi meme başı üstünde bi delik oldu meme başı altında da bi açıklık var ne olucak simdi bu durumu yaşayan başka kimse varmi kendi kendine orası birleşir mi 15. Günüm ama pek toparlanamadim 2 gün önce bantlar açılınca eve geldiğimde bu durumu gördüm bu aciklik ne olucak :KK43:Eki Görüntüle 3462441
Açık olduğu için enfeksiyona çevirmesi çok muhtemel direkt doktora başvurun normal bi durum değil

Bacım bu ne bu bildiğin açık kalmış sen duruyorsun gitsene hemen dikişlik resmen baksana

Kucultme ameliyati sonrasi meme başı üstünde bi delik oldu meme başı altında da bi açıklık var ne olucak simdi bu durumu yaşayan başka kimse varmi kendi kendine orası birleşir mi 15. Günüm ama pek toparlanamadim 2 gün önce bantlar açılınca eve geldiğimde bu durumu gördüm bu aciklik ne olucak :KK43:
Ameliyat sonrasi sigara içtiniz mi?

X