Lütfen Benim için Meryem suresi okuyabilirmisiniz 41 tamamlamam gerekli gebelik için ama hayızlandım 35 gün okudum ara vermeden devam etmem gerekiyor

Çok teşekkür ederim inşallah nasip olur hepimize rabbim isteyen kullarını geri çevirmesin size de vesile olsun Meryem suresi inşallah

Amin inşallah canım Allah razı olsun istersen adetin bitene kadar okuyabilirim.
Çok çok teşekkür ederim hayızım 5 gün sürüyor ama bu gün 2. Günüm dün hayızlanmadım bu gün de pembe lekelenme yaşadım bu da engelmiş namaza ve Kur'an ayetlerini okumaya

Çok çok teşekkür ederim hayızım 5 gün sürüyor ama bu gün 2. Günüm dün hayızlanmadım bu gün de pembe lekelenme yaşadım bu da engelmiş namaza ve Kur'an ayetlerini okumaya ♥
Ben okumaya devam ederim ne zaman biterse bana haber verir misin

Yıllarca rahmin yok dediler mayıs ayınca çift rahim olduğunu öğrendim
Rabbim şifa versin inşallah ♥ Allah'tan ümit kesilmez her mücize bir duayla gerçekleşir bîznillah.
"innema emruhu iza erade şey'en en yegulü lehu kün feyekün" rabbim birşeyi isteyince ona ol der ve o da oluverir. İnşallah Hz. Meryem annemizin rahmine babasız evlat yerleştiren rabbim herşeyden münezzehtir inşallah ol der ve oluverir

Amin canım inşallah bizde bir gün yaşayacağız annelik duygusunu bence sınavdan geçiyoruz Rabbim kolaylıkla geçmeyi nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…