lütfen bana acilll yardım edin=(=(=(

L

lamiacik

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi lamiacik
merhaba ben aranıza yeni katıldım çok önemli bi problemim var sevgilimle yaşıyorum ve 2mizde öğrenciyiz.Yaklaşık 4aydır aynı ewde yaşıyoruz ve ben 4ay içinde 3kere hasta oldum 2kere normal 3.sünde ise çok az miktarda kan geldi ve çok kısa sürdü şaşaırdım ama kan geldiği için bişeyden şüphelenmedim..1ayı geçkin bi süredirde hasta olmuyorum.Mide bulantım ve baş dönmem yok ama göğüslerim inanılmaz büyüdü kasıklarımda ağrı var karnın şiş ve sürekli yemek yiyorum.Test yaptık ilk çizgi belirgin bi biçimde çıktı 2.çizgi ise silikti.çok korkuyorum çünkü eğer hamileysem aldırmak zorundayız.Birbirimizi çok seviyoruz ailesiyle de tanıştım ileriyide düşünüyoruz fakat daha çok erken.Daha 18yaşındaym çok korkyuroummmm=(=(=(=(=( lütfen hamile miyim değil miyim görüşlerinizi bekliyorum=(=(=(=(

• Konu Sahibi lamiacik
canım kan testi yaptır kesin sonucu alırsın ama hamile olma olasılığın çok yüksek ah be gülüm bu kadar korkacağına panik yapacağınıza neden daha önceden tedbirinizi almazsınız ki. hiç mi düşünmezsin ilerisini yalnış anlama haddim değil akıl vermek ama akıl var mantık var yani... biz aylardır uğraşırız olmaz istemeyenin hatta korunanın hemen olur yaa.

• Konu Sahibi lamiacik
canım gecikmeden kan testi yaptır böyle korkuyla bekleme belkide hamile değilsindir.

• Konu Sahibi lamiacik
burda soru sormussun ama cok tepkı alcaksın sen en ıyısı kan testı yaptır kurtul dusuncelereden

• Konu Sahibi lamiacik
cnm daha çok küçükmüşsün ya inşallah hamile değilsindir hiç gecikmeden tekrar test yap emin olamazsan kan testi yaptır 1 ayı geçkin süredir hasta olmuyorum demişsin şimdi belli olsa bile çok az vaktin kalmış olabilir..Bebek istemediğin belli korunsan çok iyi olur..

• Konu Sahibi lamiacik
ahh ya su korunmak cokmu zor hap kullan neden duşunmuyorsun boyle ıstenmeyen bır bebek oluyor herkez bır cocugu olsun dıye yıllarca ugrasıyor madem yaptın boyle bırsey gır gunahına sen kurtul yazık sanada onada:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi lamiacik

Daha 18 yasindayim korkuyorum diyorsun ama baska seye geldimi korku hak getire demek geldi icimden birden...
Ah be canim bazi seyleri neden planlamiyorsunki bastan,umarim hamile degilsindir cünkü hamile isen ben sana degil alinmak zorunda kalacak günahsiz bebege üzülürüm.
Biraz daha bekle ve gidip kan testi yaptir cünkü kan testi tam garanti.Egerki negatif ise bundan sonra korunursun...Giden bebek oldugu icin ins hamile degilsindir diye dua edecegim..Cocuk konusunda cok hassasim cünkü...

• Konu Sahibi lamiacik

Büyük ihtimal hamilesin. 5 dakikalık zevkiniz için ne yazıkki içindeki o masuma kıyıcaksın.Çok günah çok. Keşke korunsaydınız

• Konu Sahibi lamiacik
canımcım yüzde yüz hamilesin kana falanda gerek yok çıkmış zaten idrarda

• Konu Sahibi lamiacik
bundan başka ne gibi bir belirti olması gerekirki sence
korkarım 100 de 200 hamilesin sanki bi vahiy gelmediği kalmış
iyide beraber olurken böyle bir ihtimal olduğunu biliyordunuz sanırım
var diyelim kürtaj olursan ilk önce o doğmamış bebeğe yazık
ikinci daha çocuk sayılırsın sana yazık
üç belkide hiç birşeyden habersiz olan ailene yazık

• Konu Sahibi lamiacik
Büyük ihtimal hamilesin. 5 dakikalık zevkiniz için ne yazıkki içindeki o masuma kıyıcaksın.Çok günah çok. Keşke korunsaydınız

Hamile olmaya bilirde neden dersen ilk kadinliga adim atista adet günlerinde aksakliklar oluyor ve gögüs sismesi, vücut yapisi degisimi yasaniyor.
Bu hemen hemen tüm evlenen bayanlarin ilk aydan sonra basina gelen durumlardir.
Bende,de gögüs sismesi,adet gecikmesi ve vücut yapisinin biraz degisimi ortaya cikti..
Bilemiyorum bu arkadas kac aydir cinsel iliski yasiyor ve kac ay önce kadinliga adim atti ama umarim hamile degildir..Zaten bu korku ona yeter ve birdahakine daha dikkatli olur.Masallah 18 yasindayim daha demesini biliyorda,yasindan büyük seyler yasamaktanda geri kalmiyor..Allah akil fikir versin,kinamiyorum kizmiyorumda cünkü buna hakkim yok ama bu tür ufak yasta yasanilan dikkatsiz iliskiler sonucu cok kötü olaylar yasaniyor..Ben bu kizada acimiyorum,eger hamileyse olan bebege olacak,ona üzülüyorum.

• Konu Sahibi lamiacik
kısım sen delimisin bu sitede özellikle gebelik bölümünde yüzlerce hamile kalmayı bekleyen adaylar varken sen aldırsammı die bi soru yani bence yandın bunu gören herkes sana kızacak.bence en iisi kan testi yaptır.geriside sana kalmış yazık.

• Konu Sahibi lamiacik
inanamıyorum ya ne günlere kaldık anacığı babacığı okuyo bilsin sen 18 yaşında erkek arkadaşınla ev tut yetmedi yat kalk nasıl bi hale geldi dünya nerde kaldı örfümüz adetimiz namus anlayışımız bu kadar normalmi artık gençlerimiz için bu iğrençlikler ya şaşıyorum arkadaşlar biz zamanında sevgilimiz elimizi tutarken domates gibi olur dakikada çekerdik elimizi nasıl bi anlayış içersindeyiz ben asla onaylamıyorum böyle ilişkileri yaşım küçük diyosun ama yaparken yaşını hiç düşünmüyorsun ne sana ne sevgiline asla ama o masum yavruya acırım eyvahlar olsunki ona sizin gibi cahillerin eline düşmüş ve daha doğmadan canından olacak garibim yazık sizin gibi evlatlarada.............

• Konu Sahibi lamiacik
inanmıyorum ya bu ne sorumsuzluk böyle ya anlamıyorum daha 18 yaşındasın öğrencisin ailen seni ne umutlarla göndermiştir o okula maşallah sende onlara ne hediye veriyosun.....
üstelik bebeği aldırayımmı diyosun hiçmi vicdanın yok senin onun ne suçu var sen 5 dakika zevk alacağım diye o masumun canına neden kıyıyosunki?
bebek sahibi olmak isteyip olamayn yüzlerce anne baba var sen sana sunulan bi nimet (gerçi istenmeyen bi nimet) ondan kurtulmakistiyorum diyosun.....
gerçi bebeği aldırmasanda doğursan bu sefer aile ne yapacak o da vahimya hadi hayırlısı.....

• Konu Sahibi lamiacik
allahım sen hakkımızda hayırlısını ver yarın öbürgün bizde anne baba olacağız.........
nasıl bi dünya bu yarabbim......

çocuklarımıza nasıl bi dünya bırakacağız.........senağlama

• Konu Sahibi lamiacik
2.çizgi boşuna çıkmamıştır. kesinlikle kan vermen lazım. sevgiline bişi olmaz olan sana olur vicdan azabınıda, bu yaşta kürtaja girmenin acısınıda, sen çekersin. sevgilin seni gerçekten sevse evlenmeden önce sana dokunmaya kıyamazdı. bende eşimin yalancasıyım o hep erkekler böyledir der.

• Konu Sahibi lamiacik
ya sen ne vicdansızsın ne neyse şimdi anne babanı ihanetlik yapıyon bide bilmediğin adamla iş pişiriyon bide masum bi yavru oluyor bunlara aklın eriyor ama anneliğe erken diyosun yazıklar olsun senin gibi evlada senin gibi anaya da sen o karnındaki yavruyıu haketmiyorsun ne suçu ne günahı var ya sen şuanda herkesin gözünde bi katilsin bence

• Konu Sahibi lamiacik
arkadaşlar yorumlarınızı yazarken dikkatli olun lütfen,kimse size bu konuda hakarete varan yorumlar yapma hakkı tanımaz,insanlar hata yapar ve bu hatanın bedelini de öderler,bu arkadaşta yaptığı hatanın bedelini ödeyecek malesef ve bunun acısını yıllarca taşıyacak,zamanında sizin böyle bir hata yapmamış olmanız,ya da yapan arkadaşın yaşının küçük oluşu size onu acımasızca ve saygısızca eleştirme hakkı vermez,burası herkesin görüşlerini açıkça yazabileceği sosyal bi platform evet ama kimsenin başkasına hakeret dolu sözler sarfedeceği bi yer değil!
sana gelince arkadaşım gebelik testini tekrarla,ya da hemen kan testi yaptır,inşallah hamile değilsindir,ama hamileysen bundan sonra ne yapacağın sana kalmış,iki yıldır çocuk sahibi olmak için uğraşan biri olarak bebeği aldırmana tabiki çok üzülürüm,ayrıca ilk bebeğini aldırırsan sonra yaşayacağın gebelikler olumsuz etkilenebilir,bi kere vucudün erken yaşta büyük bi travma yaşayacak,şimdi anlamasan bile psikolojin çok etkilenecektir bu olaydan,ya da sevginize bebeğinize sahip çıkabilirsiniz cesaretiniz varsa,okurken evlenen ve bebek sahibi olan arkadaşlarım oldu benimde,bu okul hayatının uzamasına ve arkadaşlarına göre çok daha zor geçmesine sebeb olabilir ama bebeğini kaybetmemiş olursun,umarım sevgilin seni bu yolda yalnız bırakmaz ve sana sahip çıkacak cesareti vardır.

• Konu Sahibi lamiacik
ah be cnm daha 18 yaşındasın ve başına neler geliyor benim bildiğim 18 yaşındakiler daha çocuk ders çalışır..ama haytım sen aklını farklı şeylere vermişşin be..ailen biliyormu peki?umarım hamile değilsindir.....

• Konu Sahibi lamiacik
kesinlikle katılıyorum.ben 18 yaşındayken sevgilim bile yoktu üstelik ailenden uzakda okumak için geldiğin şehirde erkek arkadasınla beraber kalıyosun..Aman Yarabbim..kınamıyorum bende anne olucam ama tuylerim diken diken oldu..inanmak istemedem...sen daha çok küçüksün ya ne anlarsınki ilişkiden...:çok üzgünüm:bi kaç dakikalık zevk için yaşadıgın tarvmaya degrmi tatlım ya.. ahh içim burkuldu inan çoook üzüldüm...inşallah hamile değilsindir.çünkü bebek için üzülürüm ben...ve eger hamileysen iyi düşün küçük yaşta kürtaj olman ilerki yaşlardaki gebelik şansını azaltır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…