lütfen bana acilll yardım edin=(=(=(

kimsenin arkadaşı kınadığını yada aaa sen kötüsün dediğini sanmıyorum burda hepimiz ablaları olarak ona duygularımızı ifade ediyoruz. erkekler bu yaşta ciddiyim der önemli olan o tuzağa düşmemek ben okurkende 18 yaşındaydım çok samimi arkadaşımın başına bunlar geldi oğlan hemen aldırdı ve okul bitince aramadı bile arkadaşım şimdi 31 yaşında ve bekar birsürü yanlış ilişki yaşadı nasılsa bekaretim yok diye. erkekler zor olanı ulaşamadıklarını seçerler zaten yattığı biriyle evlenmeye gerek duymazlar genel olarak bahsediyorum tabi. kadınların aklını başına toplaması lazım cinsellik nasılsa zamanı gelince yaşanır önce mesleğini eline alacaksın. şimdi bu saatten sonra geçti borun pazarı demeninde anlamı yok sevgilinin tavrına durumuna bak kürtaj olursanda yaşayacağın çöküntüde yanında duruyormu onları incele ve olurda ayrılırsan erkeklere çok dikkat et hiçbirşey için geç değildir unutma.

Sevgili hanımlar,
lütfen yazdıklarınıza dikkat ediniz,iş pişirme yattı kalktı vs. vs. bunlar nasıl laflardır.
Onaylamıyor olabilirsiniz,haklısınızdır da ama şu anda karşınızda korkmuş,paniklemiş 18 yaşında biri var,size hamile olabilir miyim diye soruyor,erkek arkadaşımla yaşadıklarım doğru mu diye sormuyor.

Konu sahibesi kardeşim sanırım sorunun cevabını almışsındır,konunun daha fazla irdelenip yargılanmaman adına topiğini kilitliyorum.

Saygılarımla...

Son düzenleme:
X