Lütfen bakın bu ne böceği nasıl kurtlurum

Begonya2

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Mart 2019
10.416
21.665
27
Çok minikler bu yakınlaştırılmış bi fotoğraf
Önce wcde gördüm 2 tane yaklaşınca zıplıyor lar pire değiller
Balkonumda çok fazla var
Evinde hiç bundan gören ve kurtulan varmı?

Son düzenleme:
Ayyyy bundan bizdede var kalorifer bocegi diyolar ve hizla cogaliyo inan biz kurtulamadik kurtulan varsa banada soyleyin

Ayyyy bundan bizdede var kalorifer bocegi diyolar ve hizla cogaliyo inan biz kurtulamadik kurtulan varsa banada soyleyin
Kalorifer böceği hamam böceği değilmi?

Sizinde zıplıyor mu? Genelde akşamları çıkıyo demi

Su marketlerde satılan sınek zehırlerı vardıya hanı sarı kapalı uzun bı sprey ondan kullanırdı babam

Yahu bu Alman hamam böceği değil mi sarı sari? Köku kuriyasica. Bu böceği evden çıkarmak, evin tuglalarini çıkarıp, tekrar ormekten daha zordur. Bunu kontrol altına almazsanız, vay halinize. Hemen eczaneye gidip, Alman hamam böceği jeli isteyin. Detanın jeli çok etkilidir. O jeli minik boncuklar halinde kilit bölgelere sıkın. Jeli belirli aralıklarla yeniden alıp tekrarlayın. Anca öyle öyle biterler yoksa imkansiz. Ne spreyi ne tableti, onlar bir işe yaramıyor.

Eczaneden B... firmasının k-othrıne ilacını alın. Vileda ile özellikle süpürgelikler olmak üzere tüm evi silin . Güvenli bir ilaç üstelik , evde küçük çocuk olmasına rağmen geçen sene kullandım , hala daha yanıla şaşıla giren böcekler süpürgeliklerde ölüp kalıyor :) gerçekten çok etkili bir ilaç önceki yıl ilaçlama firması ilaçladığı halde ertesi sene yine böcekler türemişti geçen yıl bu ilacı kullandığımdan beri sinek dışında yaşayan canlı görmüyorum evde.

Bizim evde de var bunlardan. Çok minik oluyorlar dimi? Ara ara görüp alıp atıyorum.
Ama bizimkiler zıplamıyor ya sizinkiler zıplamayı mı öğrenmiş?

Hatta çok hızlı da değiller ben hemen göresiye peçeteyle alıp atıyorum.
Dolap böceği mi ne diyorlar. Nemli ortam seviyor gibiler. Ki genelde banyo tarafında görüyorum.

kakalak öyle pis bir böcek ki kökünü kurutmak zor. nemde daha da hızlı çoğalıyorlar. zirai ilaç satan yerlerde su bazlı ilaçlar var su bazlı sprey şişesine koyup her yeri özellikle giderleri mutfak banyo dolaplarını ilaçlayın. balkon giderlerinden de eve giriyorlar.

tarımdan mama alın.belli bölgelere koyun.gırenı çıkanı öldürüyor.biz kuruttuk başka çeşit böceği.

o ilaca ben de oyumu kullanıyorum Bahçe katında oturuyorum,karınca ısırığına bile alerjim var ve aynı zamanda böcek fobim var, bu ilaç hayatımı kurtardı diyebilirim.

İlaçlama şirketi çağırın. Bizdede çıkıyordu nem böceği diyorlardı ama zıplamıyodu bizimki. 2 kere ilaçlattık şu an yok
Bu zıplıyor ablamglde de var onlar ilaçlattı ama buna fayda etmedi

Su marketlerde satılan sınek zehırlerı vardıya hanı sarı kapalı uzun bı sprey ondan kullanırdı babam
Sanırım market zehirler işe yaramaz bunda ablamgil evi ilaçlattığı halde varlar

Yok bunlar hamam böceği değil
Çok aşırı minikler irmik tanesi kadar ve zıplıyorlar

İnşaAllah bu gün eşime aldıraym bende duydum onu çok etkiliymiş

Bu konuyla araştırıp buldum ki 2 adı varmış bu iğrenç şeyin..
Biri banyo böceği, diğeri gümüşçün.

Rengi nedeniyle gümüşçün sanırım. Ama gerçeğinde rengini anlayamayacak kadar ufaklar. Neyse ki..

Yok ya bunlar çok hızlı bide dokunduğum an hemen zıplıyor

Yok gümüşcün değil bunlar şeffaf gibi gümüşcün daha başka bende çok araştrdım
Bide banyo böceğine bakim bakalım ama banyoda yok mutfak balkonunda çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…