lütfen bakarmısınız :(

C

cemilesultan

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cemilesultan
mrb arkadaşlar kardeşim bebeği tam 1 aylık oldu ama hastalandı ya dizanteri başlanğıcı ve bornşit başlangıcı varmış dr öyle demiş ilaç kullanıyolar şimdi acaba sizinde bebeklerinizde oldumu ya canım çok sıkkın umarım hemen iyileşir yarencimm :KK43: ilaçlardan ayrı yapmamız gereken neler olabilir tecrübeli annelerden cvp bekliyorum şimdiden herkeze tsk ederim Şeniz
c.gif
e.gif
m.gif
i.gif
l.gif
e.gif

geçmiş olsun cemilesultan onlar daha minicik bedenleri nasıl kaldıracak bu hastalıkları dizanteriyi bilmiyorum ama benim kızım alerjik olduğu için çok sık boronşit oluyoruz dr. bize söylediği buhar makinasıydı ve odayı ve bebeği çok sıcak ortamda tutmamızdı ama dediğim gibi benim kızım alerjik senin yeğeninde de aynı şeyler iyi gelirmi bilmiyorum.

geçmiş olsun cemilesultan onlar daha minicik bedenleri nasıl kaldıracak bu hastalıkları dizanteriyi bilmiyorum ama benim kızım alerjik olduğu için çok sık boronşit oluyoruz dr. bize söylediği buhar makinasıydı ve odayı ve bebeği çok sıcak ortamda tutmamızdı ama dediğim gibi benim kızım alerjik senin yeğeninde de aynı şeyler iyi gelirmi bilmiyorum.

allahın izniyle kaldırır inş hemen geçer umarım yeğenimin hastalığı

Canım çok geçmiş olsun, bildiğim tek şey ortamının sıcak tutulması gerektiği.
Benimde kızıma 15 günlükken röntgen çekildi,k göğsü çok hırlıydu ödüm kopmuştu bronşit oldu diye dr. bebeği sıcak tutun demişti, ilaç önermedi çok küçük olduğu için, yanlızca anne sütü alsın yeter toparlar demişti. Yiğenin anne sütü alıyor değil mi?

X