Lütfen bakarmısınız regl mı gebelik mi

trueliving1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2021
40
11
28
Merhaba arkadaşlar polikistik over var bende 1 kızım var ve tüp Bebek tedavisi ile oldu 27 yaşındayım şuan bebek istiyoruz ama olmuyor normal yollarla olsun çok istiyorum ama çok zor gibi şuan adet olmam gerekiyordu ama olmadım 11 gün felan geçti üzerinden 3 gündür kahverengi lekelenme geliyor ara ara bugunde kasıklarımda ağrı vardı biraz kramp giriyor gibi 2.3 haftadır d her şey kokuyor burnuma migdem bulanıyor canım bir şey yemek istemiyor havalardandır belki bilmiyorum hamile olabilirmiyim test yapıp negatif görmekten çok yoruldum artık ve korkuyorum gene negatif olacak diye hamile kalmış olabilirlmiyim

gebelikte de regl olacağım hissi oluyo başta canım genelde
Şuan benimki öyle karnımda bir şişlik var sanki kasıklarım agriyor bacaklarım ağrıyor belim çok kötü ilkim tüp bebek olduğu için pek anlayamadım ne nasıl oluyor felan şimdi inşallah hamileyimdir

canım yaşın genç bir evladın var şükür Allah inşallah ikinciyi de versin umutsuz olma kafana takma dua et bol bol

Hamileymişim çook şaşırdım gercekten ama doğruymuş
Yaaa çok sevindim sağlıkla alın kucağınıza bendede polikistikover var bir evladım var çok şükür bir tane daha istiyoruz 3 gündür kasıklarda ara ara batma göğüste ağrı sabahları bulantım var dün kadın doğuma gittim alttan bakti rahim ince değilsin hamile dedi hap verdi polikistikover için daha etkili dedi neyse aldım ama test istemediği için acaba mı die baslayamadim hapa

Çook teşekkür edrim allahim razı olsun çok şükür noramdel yolla ve hiç beklemediğim zamanda oldun cok şükür Alttan bakıldığında çok küçük olsa bile görünüyor diye biliyorum ama canım içine sinmediyse gidip test yaptır istersen

Kızlar merhabalar öncelikle T trueliving1 tebrik ederim sağlıkla afiyetle bebeğini kucağına almak nasip olsun birsey sorcam adetim geçeli 3. Gün bugün ama karın alt bölgemde kasıklarımda ağrı var hatta bacağıma vuruyor ağrı. Adete yakın göğüslerim ağrır yine aynı şekilde ağrıdıda ama geçti şuan hiç ağrımiyor. Ama bu sancı kafamda soru işareti bırakıyor bu normal mi nasip olursa ilk gebeligim olcak aynı adet olcakmisim gibi ağrılarım var şuan test var test yapmaya da korkuyorum ağrılarınız çok muydu sizin

Çook teşekkür ederim canım biraz daha bekle test yap bence belki seninde bebiş geliyodur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…