Lütfen Allah Rıza'sı için yardım

mryy1

Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2016
113
69
arkadaşlar sevdiğim kişiyle evlilik yolundayız fakat aramızda engeller var sevdiğimin annesi akrabadan istiyor çok çaresiziz lütfen kavuşmamız için kenzül arş fetih suresi ya da tesbih 50 100 farketmez ne kadar çekerseniz bana dua gönderir misiniz lütfen bi ihlas suresi Fatiha'n ayetel kürdi bile olur müslümanın kardeşine yaptığı dua kabul olur sizde isterseniz yazın bende ederim size dua bi de dua alanlar bana yazarsa aldıkları dua ile birlikte çok sevinirim bi de duada hayırlısı ile Aralarındaki engeli kaldır Allahım diyim lütfen şimdiden hepinizden razı olsun Allah bende buradayım sizin sıkıntınız için her türlü dua işin yazabilirsiniz bana

Hayırlısı ile istiyorum zaten hayırlısı değilse olmaz ki Zaten ama onca yılımı vermişken en azından dua ile de olsa elimden geleni yapmak en doğrusu sizde bi dua okursanız çok sevinirim

Senin nasibindeki kisi o ise butun dunya engel olsa siz evleneceksiniz eger degilsede hersey bos. Birseyde cok diretici olmak iyi degildir bu gonlumdeki is hayirliysa olsun degilse daha hayirlisi olsun deyin. Yarin ne olacagini bilemezsiniz belki iki ay sonra bosanmak istiyeceksiniz kimseye koru korune baglanmayin. 4444 tefriciye okumanizi tavsiye ederim. Sonuc gorenler cok oldugu icin. yinede herseyin en iyisini O bilir. Hayirlisi insallah

Ben zaten hayırlısı ile istiyorum Allah dizinde dualarınızla aramızdaki engeli açsın hayırlısıyla ben dayanamıyorum artık hayırlısı ise olsun en yakın Zaman'da değilse de en yakın Zaman'da bitsin ben bu Gazi'den dua istiyorum

Bir gece kalk teheccud kil yalvararak dua et icinden geldigi gibi. Sonucunda kesinlikle senin icin en iyisi olur ve bu sonuca sevinirsin. Benim teheccudle kabul olmayan duam olmadi ayni gun kabul odlugu bile oldu ama bazende istedgim gibi kabul edilmedi ve daha iyi birsey oldu bende hepsini kabul edilmis sekilde goryorm

Bir gece kalk teheccud kil yalvararak dua et icinden geldigi gibi. Sonucunda kesinlikle senin icin en iyisi olur ve bu sonuca sevinirsin. Benim teheccudle kabul olmayan duam olmadi ayni gun kabul odlugu bile oldu ama bazende istedgim gibi kabul edilmedi ve daha iyi birsey oldu bende hepsini kabul edilmis sekilde goryorm
Allah razı olsun senden bana da bi dua okuyup gönderir misin şuan

Dua topiklerine konu acsaydiniz keske
Allah eger sizi birbirinize yazdiysa kimse engel olamaz ama su da var ki, adam benim sevdigim var diyebilir
Bunu diyemeyecek kadar pasifse, nasil evlenip karisini cocugunu koruyacak?

Dua topiklerine konu acsaydiniz keske
Allah eger sizi birbirinize yazdiysa kimse engel olamaz ama su da var ki, adam benim sevdigim var diyebilir
Bunu diyemeyecek kadar pasifse, nasil evlenip karisini cocugunu koruyacak?
Ne alaka? Sevgililer zaten yorumunuzdan hic bir sey anlamadim

Annesi hasta kırmak istemiyor tatlı dille halletmek yolunda lütfen bi dua okuyup gönderin sizde

Sevgiliniz isterse ben bu kizla evlenicem ister kabullenin ister kabullenmeyin bu benim hayatim yoruldum diyebilir kirmak istemiyorsa sizinle evlense de olur evlenmese de olur demek ya da yarin bir gun hep annemin lafina bakicam demek cunku daha sizinle evlenmek istedigi konusunu halledemeyen biri

Sevgiliniz isterse ben bu kizla evlenicem ister kabullenin ister kabullenmeyin bu benim hayatim yoruldum diyebilir kirmak istemiyorsa sizinle evlense de olur evlenmese de olur demek ya da yarin bir gun hep annemin lafina bakicam demek cunku daha sizinle evlenmek istedigi konusunu halledemeyen biri
En azından ben elimden geleni yapiym gerisini Allah görüyo da biliyo da lütfen bi dua okuyun sizde gerisi hayırlısıyla Allah a kalmış .

13690670_1006008222847812_6345978297560027874_n.jpg

Arkadaşlar hayırlı diyerek dua ediyorum sizden de Allah Rıza'sı için hayırlısıyla yardım et diye dua istedim illa olsun demiyorum lütfen beni de anlayın

Bence bu isin olmasi icin bu kadar israrli dua edeceginize hayirlisi olsun diye dua edin.

Kardesim sen acik acik karsindaki kisiyi annesiyle gorustur ve sonucu ogren niye kendini bu kadar bunaltiyosun cocuk elinden gelen herseyi yapsin kadin kabul etmiyosa etmiyor demektir sende yoluna bakarsin

Bence bu isin olmasi icin bu kadar israrli dua edeceginize hayirlisi olsun diye dua edin.
Mesajımı tam okumadınız herhalde ama ben yine de yaziym sizin için ben hayırlısı ise olsun hayırsızsa Allah tamamen bozsun diye dua ediyorum ben sadece bu belirsizlikten kurtulmak için dua istiyorum olacaksa hayırlısıyla Allah önümüzü açsın diyorum sadece olsun demek sadece cahilliktir .. Siz de dua okuyup gönderirseniz hayırlısı diyerek sevinirim teşekkürler şimdiden

X