Lütfen akıl verin anlamıyorum

Momy3486

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2024
22
6
28
Arkadaşlar bebeğim 10 ay 20 günlük şu 4 gündür benim bebeğim değil de başkasının bebeği gibi hareket ediyor. Kahvaltı yaparken huysuz mutsuz yemek yerken öyle. Annecim gel oyun oynayalım diyorum çığlık çığlığa ağlıyor. Bırakıyorum kendi başına oynasın diye ağlıyor her şeye ama her şeye istisnasız ağlıyor. İki köpek dişi damakta yer yapıyordu geçti ama onun haricinde ne bir hastalık belirtisi ne bir ateş ne bir diş gözle görülür hiç bir şey yok. Sürekli kucağımda olmak istiyor ama kucakta gezmek iş güç yemek yada oyun oynamak istemiyor konuşmamı da istemiyor sebebi nedir sizce lütfen akıl verin?

Kuzum benim kızla araları 20 gün. Benimki de neredeyse hep öyle diyebilirim. Biz dışarıdan bakınca bir şey yok diyoruz ama muhtemelen dişten huysuzlanıyor. Benimki de çünkü ara ara öyle hep kucak vs istedi bol ağlamalı ve bol iştahsız günler geçirdik. Hep peşine çok geçmeden diş patlattı. Derdi vardır kuzucuğun ondandır… ateş ben de hiç yaşamadım çok şükür ama ben de senin gibi bol huysuzlukta geçirdim hep. Muhtemelen o da dişten yapıyordur

Hiçbir gözle görülür belirti yok ama dişte sizinki de öyle miydi kaç günde patlar acaba vallahi içim gidiyor çok mutsuz dışarı çıkarıyorum orada da aynı

Hiçbir gözle görülür belirti yok ama dişte sizinki de öyle miydi kaç günde patlar acaba vallahi içim gidiyor çok mutsuz dışarı çıkarıyorum orada da aynı
Bir tek kabarık duruyordu benim kızda da. Bakınca ne diş vardı ne bir şey. Salyası bile yoktu. 1-2 hafta içinde patlattı benimki peşine. Hatta bir haftada 2 diş çıkardı. Birinde dediğin gibi hiç belirti yoktu baktım o da çıkmış. Görünce dedim ben de bundan yapıyormuş çocuk demek ki diye… uyku da uyumuyordu mahvoldu o aralıkta cocuk

Çok geçmiş olsun umarım bizde hemen atlatırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…