Lütfen acil yardım edin

Jane Eyre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2016
205
215
Arkadaşlar ben 8 yıldır hipotroid hastasıyım, 8 gündür düzenli olarak balık yağı hapı kullanıyorum ve yeşil çay, ada çayı içiyorum birer bardak ve 2 kilo almışım ben kilo almak istemiyodum lütfen yardım edin neden dolayı kilo aldım nasıl vericem

Bende hizli oldugu icin odem diye geciyor aklimdan cay vs ictigin icin bence 1hafta da cay icme bak bakalim

balık yağı hapı bazı bünyelerde çok kilo yapıyor hem de hızlı bir şekilde. mesela ben kutu kutu içtim bir kilo dahi aldırmadı ama ablam birkaç gün kullandı onda hemen bir iştah açıklığı ve kilo yaptı

balık yağı hapı bazı bünyelerde çok kilo yapıyor hem de hızlı bir şekilde. mesela ben kutu kutu içtim bir kilo dahi aldırmadı ama ablam birkaç gün kullandı onda hemen bir iştah açıklığı ve kilo yaptı
Sen ve ablan aç karnınamı kullanıyosunuz

hayır tok karnına kullanıyoruz ameliyat olduk vitamin desteği için verdi doktor ama ben bu olaydan önce de çok kullandım bana hiç kilo yapmıyor ama kaç arkadaşımdan da duydum genelde bayağı kilo yapıyor
Aşırı yiyorum ve kilo alamıyordum yıllarca, ve daha önce de kullandım kilo yapmamıştı acaba kullanım farkından dolayı mı

Uzun süre aç kalıp bi anda yiyince vücut tekrar aç kalacam diye o besini yağa çeviriyomuş bi haftada istediğin kadar kilo alabilirsin

ya fiziğim orantılı gayet düzgün ama ben bi 52 yi görmek istiyorum bir anda kilo verdim bir sürü şey denedim alamadım bir daha akupunkturu deneyeceğim

X