Lumineyes ! (Lazerle Göz Rengi Değiştirme)

Merhaba turk_girl,

bende Almanyada yasiyorum, mesaj yazacaktim ama olmadi. Banada resimleri gönderebilirmisin? Ispanyadaki klinigin adi ve websitesi varsa onuda gönderirsen cok sevinirim.E-mail:
Simdiden cok tesekkürler :131:

Ispanyadaki klinigin websitesi:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar,

kimseyi incitmek istemem ama topluca gitme fikri hosuma gitmiyor! Nihayetinde pazara oje almaya gitmiyecegiz! Bu bi ameliyat olmasada göze yapilan bi tedavi ve cok iyi düsünülmesi gerekiyor.... "ya simdi ya hic" piskolocisiyle yaklasmamali... Ücrete gelince.. Fiyat önemli bi husus olsada ön planda saglik geliyor!

Tedavi göz renginizi degistirecek. Ama özgüveniniz buna bagli olmasin. Ben kendimi rekli gözlerle daha cok begeniyorum evet ama kahve gözlerlede sekerim :))) Acikcasi artik o Kadar emin degilim yaptirmakta...

Hayirlisi...

Merhaba Dr bilgilerini Banada verebilirmisin..

Son düzenleyen: Moderatör:
Tıbbi anomaliyi göz aldığınızın farkında mısınız acaba? Daha güzel gözükmek için (kime göre neye göre) bu kadar ciddi riskleri olan bir ameliyatı yaptırmayı nasıl düşünebiliyorsunuz arkadaşlar? Göz bu şaka değil. Kendinizi olduğu gibi kabullenin allaşkına artık, dış görünüşe bu kadar yatırım yapmanın uzun vadede hiçbir olumlu geri dönüşü olmayacak haberiniz olsun

çok haklısınız. gözde 2 yada 3 yıl sonra oluşacak olan komplikasyonların ve gözleri kaybetmenin sonıucuna açık renk göz sevdası için değermi.

çok haklısınız. gözde 2 yada 3 yıl sonra oluşacak olan komplikasyonların ve gözleri kaybetmenin sonıucuna açık renk göz sevdası için değermi.

ben böyle bir doktorun var olduğuna inanmıyorum ve ilgili doktora yönlendiren kişinin burdakileri kandırmaya yöneltebileceğini düşünüyorum, emrah bey dediğimiz kim gökten zembille inmiş biri mi? soyadı nedir?_ konu ile ilgili hiçbir bilgi yok, ameliyatı yaptırmak isteidğimden değil ama bir kişi nasıl bu kadar rahat bir şekilde olmadık birşeyin reklamını yapabiliyor, insanlar inanıp da doktora ulaşmaya çalışıyorlar belki gözlerini kaybedecekler. site yönetiminin butür mesajların burda durmasına izin vermemesi gerektiği kanaatindeyim

Bazen bu sitede olanlara, üyelerin çabucak güvenip maillerini uluorta vermelerine inanamıyorum.

Biri çıkıyor, sadece bir isim söylüyor, soyad yok, ismini verdiği doktorun ameliyat geçmişinden bir iz bir haber yok, uzmanlık alanı nedir? Daha önce kaç Lumineyes yapmış, hangi okuldan mezun, tecrübesi, bilgisi hakkında tek bir paylaşım yapılmamış bir doktor hakkında, ki böyle bir doktor var mıdır onu bile bilmiyoruz, ben tanıyorum, aramız iyi, maillerinizi verin size ulaşırım diyen birine güvenip sağlığını tanımadığı insanların ellerine bırakan, sorup sorgulamayan, ne maksatla toplandığını bilmedikleri halde iletişim bilgilerini burda yazan üyelere inanamıyorum.

Birde kişi o kadar kesin konuşuyor ki sanırsınız ameliyatı kendisi yapıyor, tıp eğitimi varmış veya ameliyatı olmuş gibi bir edayla yazıyor, sizlerde inanıyorsunuz, kişi kendisi bile olmamış bu ameliyatı.

Sağlığınız söz konusuyken bu kadar teslimiyetçi olmayın, güzellik uğruna sağlınızdan olmayı göze almayın, araştırın, soruşturun, sorgulayın, bilmediğiniz insanlara bilgilerinizi vermeyin, maksat nedir bilmeden iletişim bilgilerinizi veriyorsunuz sonra başım dertte bilgilerimi silin diye bize geliyorsunuz.

arkadaşlar lazerle nasıl gözlerinize böyle bir işlemi yaptırma cesareti gösteriyorsunuz?

ben çok korkardım şahsen

Son düzenleme:
hmmm sonunda kötü olan ben oldum....! Benim niyetim hicbir Zaman baska biri icin reklam yapmak degildi! Ülkemizde renkli gözler seviliyor ve bende renkli gözleri seviyorum. lazer yöntemi ile göz rengimi degistirme umudundaydim. Ve postalrimi okuduysaniz eger ben hem emrah bey denilen sahisla ve Dr. Grimaldosla irtibatta gectikten sonra görüslerimi paylastim sadece.... ne Emrah beyin ne de Dr. Grimaldosun reklamini yaptim! Eger öyle olsaydi Emrah beyle ilgili korkularimi paylasmazdim... ha bi de topluca ameliyat olma fikrine karsi cikmazdim....

ben yinede özür dilemek istiyorum herkesten. cünkü böyle biseyin mümkün oldugunu düsünüp umutlandiydim ve baskalrinida umutlandirdim ama renkli göz sevdasindan vaz geciyorum cünkü:

1. Emrah bey güvenilir biri degil... onda yaptirirsaniz bilinki deneksiniz üstüne bi de 10000$ ödeyeceksiniz...
2. Dr. Grimaldos yapiyor bu ameliyatlari Hemde oftalmolog kendisi AMA sonuclarhic hic tatmin edici degil...

ben yoruldum bu konudan ve vazgeciyorum...

saygilar....

Fotolai gormustum cok guzeldi ispanyadaki yanlismi hatirliyorum, ben hala yaptirmayi dusunuyorum acikcasi, arastiriyorum

Kızlar merhaba
çok ilginç bir konu doğrusu. ben de çok merak ettim bilgisi olan varsa bana özelden mesaj atabilir mi lütfen

stephan slade ye bu konuda çok soru sorulmuş. göz rengi değişmede kesinlikle implantı önermiyor. fakat lazerle göz rengi değiştirme konusunda ,çalışmaların devam ettiğini ve umut verici olduğunu söylemişti.

Kimse kesin konuşamıyor,sanırım bekleme aşamasındayız çünkü gözümüz en değerli organımız,riske atamıycağımız kadar değerli. ama lensde zararlı. bana sorarasanız risk oranlarını aynı derecede görüyorum

konunun hepsini okuyamadım neden güvenilir değilmiş?? başka bir araadaşımızda forumda sağlık problemi yaratmıycağına dair çok kesin konuşarak öneriyordu.

bu işlemi yapan kişi Emrah Koç isimli doktor mu hangi hastanede çalışıyor bir bilgisi olan var mı bu reklama girmez aslında çoğu konu altında yazılıyor isimler ancak google da bu konuyu araştırmak istedim Türkiye'de yapıldığına dair bir bilgi hiç bir yerde bulamadım son durum nedir acaba

Kimse ilgilenmiyor mu konuyla arkadaşlar ben de bilgi almak istiyorum kimse mesajlara geri dönmüyor. Bir el atın lütfen rica ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…