Lucid Rüya zımbırtısı beni korkutuyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benımde 6.hıssım kuvetlıdır ve 17agustos depremını ruyamda gormustum neyse bu gece yanlız yatıcam cıkayım ben burdan

ben de bir tek anneme anlatırım... anlatmayayım bari söylediğin iyi oldu canım, bilmiyordum...
uh o da güzel, ama uyanınca çok kötü oluyorum ben :KK43:
bu konu çok derin, aslında konuşulacak, anlatılacak ve de merak ettiğim çok şey var ama ben burada susup sizi takibe devam edeyim :))

:) Benim de merak ettiklerim var. Ama merak kötü bir şey galiba :KK1:

kızlar sızlerın 6. hisleri kuvvetlı.malum olmus derler genelde bu durumlarda

ay canım cok garıp duymamıstım bunu Allah korusun rüyasında kalp krızı gecırmıstır o adam kesın.

alakasız olacak ama bende şöyle bı şey duymuştum birisi uçak bileti alıyor ama o uçakla seyahat edemıyor yanı uçağı kacırıyor ve o uçak düşüyor ama uçağa bınecek olan kişide aynı zaman dilimlerinde uykusunda ölüyor

Anlattığın hikaye çok ilginmişşşş.... Ama buna kader diyebiliriz :)

Ya ruya demisken, dun ben ruyamda gordum. Altin kolyem var 4-5 parcaya ayrildi. Bunun anlamini bilen var mi ? Altin benim bildigim iyi birsey ama parcalanmasi kotu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya ruya demisken, dun ben ruyamda gordum. Altin kolyem var 4-5 parcaya ayrildi. Bunun anlamini bilen var mi ? Altin benim bildigim iyi birsey ama parcalanmasi kotu.

Rüyalarını, uluorta, niyetlerini bilmediğin ve güvenmediğin insanlara anlatma canım :)
Çünkü rüyayı nasıl yorumlarsan öyle çıkıyor bazen. :KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
Rüyalarını, uluorta, niyetlerini bilmediğin ve güvenmediğin insanlara anlatma canım :)

doğrudur rüyalar farklı bir alem.herkese anlatmamak lazım.hayra yormak lazım birde şey duymuştum akşam vaktinden sonra rüyayı anlatmak iyi değil diye.ilk neye yorulursa o çıkarda denilir.rüyalarımız hayır olsun inşALLAH.

doğrudur rüyalar farklı bir alem.herkese anlatmamak lazım.hayra yormak lazım birde şey duymuştum akşam vaktinden sonra rüyayı anlatmak iyi değil diye.ilk neye yorulursa o çıkarda denilir.rüyalarımız hayır olsun inşALLAH.

Amin canım inşallah.
Ya mesela, ben çok değişik bir rüya görüyorum gayette hisli bir rüya görüyorum.
Anlatıyorum arkadaşıma, "bir yerin açıkta kalmış senin" "gece örtünmedin mi sen?" filan diyor.
Acayiiiiiiiiiiiip uyuz oluyorum ya.
O yüzden ona anlatmıyorum mesela artık.

Ben birseye yoramadim. Eskiden cikiyordu ruyalarim, simdi cikmiyor. Merak ettim oyle sordum. Burdaki herkes guvenilir, yoksa oyle degil mi:p Sil alintini cabuk:)

Son düzenleme:
Ben birseye yoramadim. Eskiden cikiyordu ruyalarim, simdi cikmiyor. Merak ettim oyle sordum. Burdaki herkes guvenilir, yoksa oyle degil mi:p Sil alintini cabuk:)

Buradaki belli başlı tanınmış üyeleri çok seviyorum.
Ama aramızda eminim niyeti iyi olmayanlarda okuyordur burayı, ondan dedim canım. :KK1:
Kötü yorumlar içinden, sonra kötü olur filan :)

Buradaki belli başlı tanınmış üyeleri çok seviyorum.
Ama aramızda eminim niyeti iyi olmayanlarda okuyordur burayı, ondan dedim canım. :KK1:
Kötü yorumlar içinden, sonra kötü olur filan :)

Sayende goren gorecek leon. Ben sildim ruyami mesajdan. Senin yaptigin alinti gosteriyor ruyami. Basima artik ne gelirse senin yuzunden:))

Sayende goren gorecek leon. Ben sildim ruyami mesajdan. Senin yaptigin alinti gosteriyor ruyami. Basima artik ne gelirse senin yuzunden:))

Hahaha sildim alıntımı:KK1:
Bu arada, leonela, leon dan gelme değil.
Çok sevdiğim bir pembe dizide birinin ismiydi. Çok hoşuma gitmişti :)
Çocukken çok pembe dizi izlerdim de :KK70:

Hahaha sildim alıntımı:KK1:
Bu arada, leonela, leon dan gelme değil.
Çok sevdiğim bir pembe dizide birinin ismiydi. Çok hoşuma gitmişti :)
Çocukken çok pembe dizi izlerdim de :KK70:

Ben hep kisaltirim nikleri. ATTRAENTE var ya ona da atre diyorum:) Kulaklari cinlasin. Neyse bugunu de kapattik. 12 olmadan yatayim ben. Yoksa yatamiyorum. Iyi geceler.

Ben hep kisaltirim nikleri. ATTRAENTE var ya ona da atre diyorum:) Kulaklari cinlasin. Neyse bugunu de kapattik. 12 olmadan yatayim ben. Yoksa yatamiyorum. Iyi geceler.

Bizim burda, çoktan 12 oldu bile. 01.50 saat.
Ben yatamıyorum halen daha. İyi geceler :)
Bol lucid rüyalar :KK70:

Korkulacak bir şey değil eğer kendini geliştirirsen astral seyahata geçiş yapmanın da en kolay yolu. :KK34:

Lucid rüya görmek için gün içinde kendinizi sorgulayın,"acaba ben rüyada mıyım,bu bir rüya olmalı vs." bir süre sonra uyurkende bilinciniz açık olduğundan böyle sorular yöneltebilirsiniz kendinize, ya da renk belirleyin mesela mavi. mavi rengi her gördüğünde acaba ben rüyada mıyım de rüyanda da mavi renkli bir obje görürsen bunu sorgularsın ve lucid rüya deneyimin başarı ile gerçekleşmiş olur.

Lucid rüyada korkulacak bir şey yok ki. Normal rüyadan tek farkı rüyanı kontrol edebiliyorsun... Akli dengeyi bozacak kadar kötü bir şey olsaydı herkesin akli dengesi bozuktu şu an, çünkü her insan hayatında bir kere de olsa lucid rüya görmüştür.

Ayrıca,
'Ne işe yarıyor, ne kazancı var' diyen arkadaşların görmesini dilerim. :KK31:

yan etki olarak yorgun oluyorsun.
uykun sırasında dinlenmen gerekir ama sen onun yerine düşündüğün için beynin yoruluyor.
benim tüm rüyalarımda bir şeyler yapabileceğimin bilincinde olarak hareket ederim, rüyayı değiştirmeye çalışır bir süre sonra bilinçaltımla kavga etmeye başlarım. dershanede ders anlatan canavarlar gibi :KK1:
o yüzden saatlerce de uyusam dinlenmiş olmam hep yorgunumdur
bir süre sonra gerçek hayattan da aynı şeyleri beklersin olmadığı için devamlı uyku isteği falan filan.

böyle yan etkiler olur diye biliyorum. :)

Hahayyt aynen ben de bunları yaşıyorum,hatta işin ilginç tarafı ben rüyamda koşamam yani diyelim ki kaçmam gerekiyor bir yerden,asla koşamam bir bunu kontrol altına alamadım :) sonra uyanırım zaten :)
ben çok sık görürüm bu tarz rüyalar ama Allah'a şükür şu anda akli dengemde herhangi bir sorun yok :KK52:

Son düzenleme:
Ne diyelim o zaman rüyanız hayrolsun.

Ben de rüyalarımda genelde uçarım sıkılırsam da boeing 777 ile kapışırım.

ewt ben yaşıyorum bunu, ama çok sıklıkla değil

en çok kabus gördüğümde işime yarıyor
çok kötü bir rüyaysa derhal o anki yaşadıklarımı mantık çerçevesine oturtup rüyamda düşünmeye başlıyorum ve bunun bir rüya oldugu kanısına varıyorum. Sonra da rüyamdan uyanmaya çalışıyorum, kısa bir süre sonra kabusum bitiyor

ya da hoşlanmadığım birilerini rüyamda gördüğümde, "ben yine rüyadayım, uyanmam lazım" deyip uyanıyorum

yani ben genelde rüyalarımı sonlandırıyorum bununla
ama hiç istediğim bişey yapmak aklıma gelmemişti :)

Bende çok görüyorum hatta sevdiğim rüyanın en güzel kısmında uyandığım zaman tekrar aynı yerden başlatabiliyorum devamlı korkulacak bir şey yok ki bunda her zaman olmuyor ama herkes hayatında bir kez görmüştür en az

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X