Rüya Yorumları ltfen yorumlarmsnz?

123bebeto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
137
5
40
kızlar dün gece allah hayıra getirsin rüyamda hamileymişim ameliyat masasına yatırmışlar beni doktor var seni ameliyat edecez diyorlar kaç tane bebeğin var bakalım diyorlar bende bir tane bebğim var ikiz yada üçüz değiller diyorum. bir aletle karnımın içini görüyorum canlı gibi 4 üze hamileyim. 3 bebek çok iyi durumda güzell güzeller karnımın içinde birtanesi cılız vede çok çirkin bir bebek doktor karnımdan o bebeği alıyor çıkartıyor. tamam diyor kusurluyu bulduk digerleri salıklı diyor. çok korktum vede hamişim kızlar neye gelir bu rüya. uçaklada bir yerlerden kaçıyordum ayrıca. neye gelir sizce.

Canım hamile olduğun için çok hassassın, ve Allah korusun bebeğine bişey olursa diye korkuların var.
Ama rüyanda hamile olduğunu gördün rüyada hamilelik sıkıntı demek, doktorun seni hamilelikten kurtarıp bebeklerini görmen de çok güzel demek.
Uçakta hızlı bir haberdi yanılmıyorsam.

Hamile psikolojisine burunmussun. Sorunlarindan kacman hicbiseyi cozmez farkindaysan. Hamilelik huzursuz geciyosa, doktor kontrolunu aksatma.. kafanda soru isaretleri varsa bunu direk cevrenle paylas. Ruyana kadar girdigine gore, biraz endiselerini sakliyosun gibime geldi bana. Paylas ve rahatla canim.

X