Lojmanda ki gürültüden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bir de konu sahibi, niye bu kadar gerginsiniz ya?
Gerçek hayatınızda böyle olduğunuzu düşünmüyorum. Sustuğunuz ne varsa sanki burada bağırıyor gibisiniz.
Çok ölçüsüz karşılıklar veriyorsunuz. Hakaretsiz eleştirel bir yoruma "teyze" diyerek karşılık veriyorsunuz mesela.
Şimdi bir kadını yaşıyla vurmaya yeltenince ne oluyor? Erkekler hep yapıyor ama bir kadına bu hiç yakışmıyor.
28 yaşındasınız, toy da değilsiniz.
Bence biraz nefes alıp sakinleşin. Sürekli konular açıp tek başınıza 20 kişiyle kavga ediyorsunuz. Spor gibi olmuş bu sizde, farkında mısınız?

Ya bir de konu sahibi, niye bu kadar gerginsiniz ya?
Gerçek hayatınızda böyle olduğunuzu düşünmüyorum. Sustuğunuz ne varsa sanki burada bağırıyor gibisiniz.
Çok ölçüsüz karşılıklar veriyorsunuz. Hakaretsiz eleştirel bir yoruma "teyze" diyerek karşılık veriyorsunuz mesela.
Şimdi bir kadını yaşıyla vurmaya yeltenince ne oluyor? Erkekler hep yapıyor ama bir kadına bu hiç yakışmıyor.
28 yaşındasınız, toy da değilsiniz.
Bence biraz nefes alıp sakinleşin. Sürekli konular açıp tek başınıza 20 kişiyle kavga ediyorsunuz. Spor gibi olmuş bu sizde, farkında mısınız?
Durduk yere olmuyorki

eşim oranın amiri

Çok merak ettim, eşinizin rütbesi nedir? 28 yaşındaymışsınız, eşiniz sizinle yaşıt olsa eğer polisse komiserdir diye düşündüm de

Ne önemi var şuan konu omu eşim 35 yaşında

Siz 28 yaşındaymışsınız. Eşiniz kaç yaşında ?

Sorumun cevabını önceki sayfalarda gördüm. Eşiniz hangi mevkide ki bu kadar kurumlandınız anlamak için sormuştum. 35 yaşında hangi mevkide şu an kendisi ? 🙄

Sorumun cevabını önceki sayfalarda gördüm. Eşiniz hangi mevkideki; bu kadar kurumlandınız anlamak için sormuştum. 35 yaşında hangi mevkide şu an kendisi ? 🙄
Ya sen çok meraklısın ben kurumlanmadm gerçi o ne demekkse ben kadınlarla hiç muhatap olmuyorum bu konu yüzünden de olmak istemediğim için eşimi söyledim ve eşiö lojman sorumlusu olduğu için

Durduk yere olmuyorki
Sürekli insanları suçluyorsunuz.
Ama siz de hiç yapıcı bir tavırda değilsiniz. Böyle konuyu yazıp entera basınca koşuya hazırlanan atletler gibi kavgaya hazırsınız.
Üslubunuz daima yüksek.
Kadıncağızın biri ben de sizin gibiyim, lojman tercih etmiyorum yazmış. Ona bile çıkışır tarzda bir mesajınız var.
Şimdi sosyal medya böyle bir yer. Çok ünlü bir sanatçı bile olsan, kamuya açık bir mecrada değil özel hayatından bir mevzu bir fotoğraf paylaşınca insanlar konuşuyor, yorum yapıyor. İyisi de oluyor kötüsü de oluyor.
Biz sade vatandaşlar için de ölçeği küçük bile olsa durum aynı. Her denene 5 katıyla karşılık veriyorsunuz, hemcinsinizi aşağılayarak hem de. Kadın sizin şahsınıza hakaret etmemiş ama teyze diyorsunuz.
Bence bunu bir düşünün.

Bu nedir ya daha taşınalı az bir zaman oldu hiçbirisyle iletişimim yok bıktım seslerinden hepsi evde akşama kadar saat beş oldu mu bahçeye çıkıyorlar etraf oyun alanı ses gürültü bağırma kahkaha çocuklar bir taraftan kendileri bir taraftan malum ben çalışıyorm beşte eve geliyorum yemek şu bu derken gürültülerini bir şekilde göz ardı ediyorum yaz mevsimi canlar açık az bi dinleneyim diyorum sesten dinleyemiyorum hadi bunları da geçtim akşam oluyor evlerine girecekler on dakikada öyle sesler paldır küldür brde karsı komşu belası var yarm saat çocuğuyla eve girme münakaşası içinde kapılar eski kapı lojmanda oturanlar bilir hapşırsan duyuluyor o cocuk ağlaması kadının bağırması beni iyice sinir etmeye başladi saat 9 da ancak bitiyor gürültüleri ya ben duymak zorundamuyım eşim oranın amiri ona söylesem de söylesemi eşlerine yada ben mi uyarsam bir değl iki değil apartman mı oyun parkı mı belli değil siz benim yerimde olsanz napardnz
IMG_4066.jpeg

Sürekli insanları suçluyorsunuz.
Ama siz de hiç yapıcı bir tavırda değilsiniz. Böyle konuyu yazıp entera basınca koşuya hazırlanan atletler gibi kavgaya hazırsınız.
Üslubunuz daima yüksek.
Kadıncağızın biri ben de sizin gibiyim, lojman tercih etmiyorum yazmış. Ona bile çıkışır tarzda bir mesajınız var.
Şimdi sosyal medya böyle bir yer. Çok ünlü bir sanatçı bile olsan, kamuya açık bir mecrada değil özel hayatından bir mevzu bir fotoğraf paylaşınca insanlar konuşuyor, yorum yapıyor. İyisi de oluyor kötüsü de oluyor.
Biz sade vatandaşlar için de ölçeği küçük bile olsa durum aynı. Her denene 5 katıyla karşılık veriyorsunuz, hemcinsinizi aşağılayarak hem de. Kadın sizin şahsınıza hakaret etmemiş ama teyze diyorsunuz.
Bence bunu bir düşünün.
Ne yani teyze demek suç mu :KK43:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X