Lojmanda ki gürültüden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence bakış açınızı değiştirmeniz lazım. Takıntı yaptıkça daha çok sinir oluyorsunuz. Siz de o grubun içine dahil olsanız rahatsız edici davrandiniginizi düşünmessiniz. Ayrıca yaz ayları için 9 geç bir saat değil.

Asker yarenlerinde sonra amin eşleri mi türedi nedir,birkaç seferdir denk geliyorum. Toplaşıp kendinize özel bir isim falan seçin bari. :olamaz:

Eşinize söyleyin kulaklarını çeksin. Yıllardır devam eden düzen bir anda değişir zaten, çoluk çocuk bu yaz günlerinde gelecek uyarıya hemen uyum sağlarlar.

Bu konunun alacağı tepkiyi de gayet biliyorsun, önceki konunda öyleydi. Çalışıyorum, çalışıyorum demişsin ama koca bir boşlukta gibi duruyorsun burada bakinca. Başka eğlencen yok şuradan gelecek yorumlarla tatmin ediyorsun kendini.
Amir kocaya güvenmekle olsaydı o işler keşke. Çoğunluk belli bir karardaysa amir mamir takmazlar. En iyi ihtimal he der geçerler aynen devam. Yok yere başına dert alacak, milleti üstüne çekecek, başka bişey değil.

Amir kocaya güvenmekle olsaydı o işler keşke. Çoğunluk belli bir karardaysa amir mamir takmazlar. En iyi ihtimal he der geçerler aynen devam. Yok yere başına dert alacak, milleti üstüne çekecek, başka bişey değil.
Çeksin çeksin, ihtiyacı var gibi duruyor böyle şeylere. Şuraya da laf dalaşına girmek icin konu acıyor. 🫠

Son düzenleme:

Ve buraya konu(lar) açacak
Sonra her bir uyeye atarlanacak
Komşularına çıt demeyip -çünkü muhatap almak istemiyor- burada arkalarından fil inek gibi tepişsinler diyecek
Araya soktuğu eş ise günden güne yorulacak bu durumdan

Hee aynen sebepsiz oluyor tüm bunlar zaten biz enayimiyiz milletin gürültüsünü çekelim

Yahu az öz yorum yaparım şu sitede
Sizin uslubunuza karşılık yinede tavsiye niteliginde yorumlar yaptım
Belki bakış açınıza bi katkısı olur diye
Yazdığınıza bi bakın
Burada zırt pırt konu açacağınıza biraz kitap okuyun belki okuma anlamanız gelişir
Bikaç video izleyin insanlarla diyalog kurmada faydası olur

Ona yok buna yok
Amir eşinize soyleyinde bombos bir arazide bi ev yapsın size
Tek başınıza yaşayın siz sağ insanlar selamet

Yok çalışıyorum cart curt ikide bir
Güya hayatın içindesiniz aktif
Insan bu toplumun kalıplaşmış yaşamını hiçmi ögrenmez yahu

Ciddi problemleriniz var
Kapı komşusunun seslerine dikkat kesileceğinize bunların üstüne yoğunlaşın

Klimaya bile cevap ; gerek yok
Piş otur o zaman
Bazi yaşlı insanlar olur ya hayattan, herkesten, her şeyden nefret eder. Her şey problemdir vs. Hiç olumlu bir taraf göremez..Neyse anladınız siz :)

Bence bakış açınızı değiştirmeniz lazım. Takıntı yaptıkça daha çok sinir oluyorsunuz. Siz de o grubun içine dahil olsanız rahatsız edici davrandiniginizi düşünmessiniz. Ayrıca yaz ayları için 9 geç bir saat değil.
Dahil olmak istemediğim için olmuyorum

Bu nedir ya daha taşınalı az bir zaman oldu hiçbirisyle iletişimim yok bıktım seslerinden hepsi evde akşama kadar saat beş oldu mu bahçeye çıkıyorlar etraf oyun alanı ses gürültü bağırma kahkaha çocuklar bir taraftan kendileri bir taraftan malum ben çalışıyorm beşte eve geliyorum yemek şu bu derken gürültülerini bir şekilde göz ardı ediyorum yaz mevsimi canlar açık az bi dinleneyim diyorum sesten dinleyemiyorum hadi bunları da geçtim akşam oluyor evlerine girecekler on dakikada öyle sesler paldır küldür brde karsı komşu belası var yarm saat çocuğuyla eve girme münakaşası içinde kapılar eski kapı lojmanda oturanlar bilir hapşırsan duyuluyor o cocuk ağlaması kadının bağırması beni iyice sinir etmeye başladi saat 9 da ancak bitiyor gürültüleri ya ben duymak zorundamuyım eşim oranın amiri ona söylesem de söylesemi eşlerine yada ben mi uyarsam bir değl iki değil apartman mı oyun parkı mı belli değil siz benim yerimde olsanz napardnz

eşim oranın amiri

Siz 28 yaşındaymışsınız. Eşiniz kaç yaşında ?

Insaniz ya fıtratımızda sevgi var ya

Heleki birinin keyfi için bir sürü kişi susacaksa

Susan tarafı sevmek doğal değil mi

Sevmek kalple vicdanla ilgili bir durum

Sevmeyen yanlız olmayı seven birilerinin kalabalıkta olması gereksiz

Asıl suç sizin insan sevmeyen birinin insanların olduğu yerde ne işi var
Aynen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X