Lojmanda ki gürültüden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rahatsz eden gitsin bacım daha mantıklı
Rahatsız olan gider oysa

Siz lojmanda bedava oturun siz rahatsız oluyorsunuz diye millet taşınsın

He he kraliyet ailesinin nazlı bebisi prensesi

Söylesene bunu rahatsız edenlere burda yazması kolay sabah ses yapanlara pencereden bağır gidin taşının burdan diye

Yok da Katip bazıerkekler günde bir ağızlarına doluyor. Yok efendim 30'dan sonra işe yaramazmışız bilmem neymiş.
Büzüşmüş kuru kayısı tipli güdük barzolar laf sahibi oluyor kadın üstünde, ona sinir oluyorum. :)
Ama şu hareketi bir kadın yapınca hayal kırıklığına uğruyorum.
Kendileri 30 undan sonra ayda bir seksi zor yaparken iyi ama ahahahhaha. Asıl onlar işe yaramaz. 😂 30 luk kadın ucuz numara yemiyo ondan sevmiyorlar.

Sizde gidin katılın,biraz insan içine karışin.
Sitede oturuyorun 1 yıldır.
Her akşam cardaga iniyoruz çok güzel komşular edindim.
Kısa zamanda bir çok çevrem oluştu günlerimiz çok keyifli geçiyor.
Tam 4 yılda lojmanda kaldım.
Eskiydi evet ama ordada çok güzel geçti günlerim.
Yarın bigün sizinde çocugunuz olur indirme gereksinimi duyacaksiniz.
Küçük çocuklar eve zor çıkarlar.
Ne yapsın anne sabaha kadar dışarda mi kalsın elbet arada ağlıyorlar.
Bende yaşadım,ne kadar konuşsam,kandırmaya çalışmamda eve gidişlerimizin çogu aglamalı olurdu .Komşular çıkıp yardımcı olmaya çalışırdı.
Ne hale gelmişsiniz,hiç birşeye tahammülümüz yok.
Bende çalışan bir insanım.
Hayatı kendinize güzelleştirmek yerine zehir ediyorsunuz herşeyden şikayetçi olup.
İnsanların en güzel anıları lojmanlarda geçiyor siz kalkmış eşim amir söyleyeyimde uyarsın diyorsunuz.
Siz gürültüten değil,insanların sizin keyif alamadığımız hayattan keyif alma becerilerini kıskanıyorsunuz .

Bu nedir ya daha taşınalı az bir zaman oldu hiçbirisyle iletişimim yok bıktım seslerinden hepsi evde akşama kadar saat beş oldu mu bahçeye çıkıyorlar etraf oyun alanı ses gürültü bağırma kahkaha çocuklar bir taraftan kendileri bir taraftan malum ben çalışıyorm beşte eve geliyorum yemek şu bu derken gürültülerini bir şekilde göz ardı ediyorum yaz mevsimi canlar açık az bi dinleneyim diyorum sesten dinleyemiyorum hadi bunları da geçtim akşam oluyor evlerine girecekler on dakikada öyle sesler paldır küldür brde karsı komşu belası var yarm saat çocuğuyla eve girme münakaşası içinde kapılar eski kapı lojmanda oturanlar bilir hapşırsan duyuluyor o cocuk ağlaması kadının bağırması beni iyice sinir etmeye başladi saat 9 da ancak bitiyor gürültüleri ya ben duymak zorundamuyım eşim oranın amiri ona söylesem de söylesemi eşlerine yada ben mi uyarsam bir değl iki değil apartman mı oyun parkı mı belli değil siz benim yerimde olsanz napardnz
Ver parasını elit bir sitenin dairesine, lojmanda oturma.

Kendileri 30 undan sonra ayda bir seksi zor yaparken iyi ama ahahahhaha. Asıl onlar işe yaramaz. 😂 30 luk kadın ucuz numara yemiyo ondan sevmiyorlar.
Önceden ben de pek umursamıyordum bu konuları.
Ama artık daha fazla okuyorum, izliyorum bu konuda.
Redpillci tayfa ürkütüyor beni hele bu konuda.
Nyese sözün özü bazı adamlar kadına düşman ama kadın da kadına düşman olmamalı ya.
Tipi, yaşı üzerinden zorbalık etmesek en azından. Karakterini vs eleştir tabi, fikir teatisinde bulun. Ama belden aşağı vurmak oluyor, şişkosun yok efendim yaşlısın vs. demek. Bunlar erkeklerin yöntemleri. :)

Önceden ben de pek umursamıyordum bu konuları.
Ama artık daha fazla okuyorum, izliyorum bu konuda.
Redpillci tayfa ürkütüyor beni hele bu konuda.
Nyese sözün özü bazı adamlar kadına düşman ama kadın da kadına düşman olmamalı ya.
Tipi, yaşı üzerinden zorbalık etmesek en azından. Karakterini vs eleştir tabi, fikir teatisinde bulun. Ama belden aşağı vurmak oluyor, şişkosun yok efendim yaşlısın vs. demek. Bunlar erkeklerin yöntemleri. :)
Bu yöntemleri sadece erkekler kullanmıyor. Bi herif gördü diye ağzı burnu yer değiştirmiş aklı evvel kızlar da yapıyor, kendilerini uyarmak isteyen yaşı büyük kadınlara. Onların demesiyle teyze olmuyoruz ama onlar küçük tencerenin içinde buzdolabında kalmış 3 günlük yemek kıvamında akıllarıyla ayar verdim sanıyorlar.

Rahatsız olan gider oysa

Siz lojmanda bedava oturun siz rahatsız oluyorsunuz diye millet taşınsın

He he kraliyet ailesinin nazlı bebisi prensesi

Söylesene bunu rahatsız edenlere burda yazması kolay sabah ses yapanlara pencereden bağır gidin taşının burdan diye
:KK43: çok kalitesiz hareket bunlar

Sizde gidin katılın,biraz insan içine karışin.
Sitede oturuyorun 1 yıldır.
Her akşam cardaga iniyoruz çok güzel komşular edindim.
Kısa zamanda bir çok çevrem oluştu günlerimiz çok keyifli geçiyor.
Tam 4 yılda lojmanda kaldım.
Eskiydi evet ama ordada çok güzel geçti günlerim.
Yarın bigün sizinde çocugunuz olur indirme gereksinimi duyacaksiniz.
Küçük çocuklar eve zor çıkarlar.
Ne yapsın anne sabaha kadar dışarda mi kalsın elbet arada ağlıyorlar.
Bende yaşadım,ne kadar konuşsam,kandırmaya çalışmamda eve gidişlerimizin çogu aglamalı olurdu .Komşular çıkıp yardımcı olmaya çalışırdı.
Ne hale gelmişsiniz,hiç birşeye tahammülümüz yok.
Bende çalışan bir insanım.
Hayatı kendinize güzelleştirmek yerine zehir ediyorsunuz herşeyden şikayetçi olup.
İnsanların en güzel anıları lojmanlarda geçiyor siz kalkmış eşim amir söyleyeyimde uyarsın diyorsunuz.
Siz gürültüten değil,insanların sizin keyif alamadığımız hayattan keyif alma becerilerini kıskanıyorsunuz .
Dedikodu yapınca keyif alamıyorum maalesef ordan nasıl görünüyor bilmem ama hiçte sizin anlattgnz gibi değil buralar kimler kimlerle küsüyor ayda milyon kez o yüzden uzak duruyorum

Dedikodu yapınca keyif alamıyorum maalesef ordan nasıl görünüyor bilmem ama hiçte sizin anlattgnz gibi değil buralar kimler kimlerle küsüyor ayda milyon kez o yüzden uzak duruyorum
Burdan bakınca konunuz gerçeklikten uzak duruyor. Forumda geçtiğimiz yıllarda açılmış bir kaç konu derlemesi de konularınız içerisinde yer alıyor.

19 Mayıs'ta lojmana taşınsam mı derken, bir anda lojmana ışınlandınız mesela. Kiracıydınız siz; kontrat süresi dolmadan ev sahibi "uğurlar ola" mı dedi size hemen ? Kira da 15 bin TL idi. Cüzi bir kira ödeyen, çıksın diye bakılan kiracılar da değildiniz. Ev sahibi yasal haklarını talep etmedi mi ?

Seneye tayin durumunuz varsa, neden ev taşıdınız mesela ? Kâr bunun neresinde ?

Şahsen benim de kafam kaldırmaz, toplaşıp kavga eder gibi ölçüsüz bağıran çağıran kadınların, çoluk çocuğun sesi beni geriyor; bu yüzden kalburüstü bir yerde bir ev tutun, aksi hâlde böyle şikâyet eder durursunuz. Değiştiremezsiniz, dolayısıyla siz uzaklaşmalısınız.

Şahsen benim de kafam kaldırmaz, toplaşıp kavga eder gibi ölçüsüz bağıran çağıran kadınların, çoluk çocuğun sesi beni geriyor; bu yüzden kalburüstü bir yerde bir ev tutun, aksi hâlde böyle şikâyet eder durursunuz. Değiştiremezsiniz, dolayısıyla siz uzaklaşmalısınız.
Zaten kanayanyaramı takan kimse yok 🤣🤣

Bu yöntemleri sadece erkekler kullanmıyor. Bi herif gördü diye ağzı burnu yer değiştirmiş aklı evvel kızlar da yapıyor, kendilerini uyarmak isteyen yaşı büyük kadınlara. Onların demesiyle teyze olmuyoruz ama onlar küçük tencerenin içinde buzdolabında kalmış 3 günlük yemek kıvamında akıllarıyla ayar verdim sanıyorlar.
Sevgilisinin, eşinin yaşındaki kadınlara teyze diyen tayfa var birde. Acıyor konuyu sevgilim, eşim benden su kadar yaş büyük diye, yorumları beğenmeyince eşinden küçük kadınlara dahi "teyze" diyor. Yaşça büyük adamları her türlü içleri alıyor ama mesele kadınlar olunda yaştan vurmaya çalışıyorlar.

Öncelikle geçmiş olsun lojmanlarda bu tarz olaylar olabiliyor ya da sitelerde gruplaşma diyelim. Çardak başı sohnetlerde bitmez yani hele o grupta siz yoksaniz daha çok ses gelir ve çogunluk oluşturdukları için kimsenin onlara bişey diyemiycegini düşünürler oysa ki kul hakkından haberdar değiller sanki. Söylesen curcunalarına yaz ayı derler oysaki herkes herkesin sesini dahi cekmek zorunda değil. Kiminin hastası var , kimi işte çalışıyor yorgun. Ses gürültü haftada 1,2 kez olabilir misafirler veyahut çocuklar sıkılmıştır deriz. Ama her gün olunca skntı

kız gene saat akşam 9da kesiliyorsa süper, öp başına koy üstelik kira mira vermiyorsun oraya
ben eşek yüküyle kira ödüyorum, gece 1den önce sokaktaki sesler kesilmiyor
bazen apartmandaki komşulardan sesler geliyor
ben de bu aralar faili meçhul cinayetlere falan sardığımdan mıdır nedir gece özellikle çok bakar oldum apartmana giren çıkana
meraktan değil tamamen güvenlik sebebiyle
mesela birileri gelmiş oluyor çaktırmadan bakıyorum pencereden, kim bu saatte hırsız mı katil mi diye
geçen gece 1i geçerken valizli malizli 3 kişi geldi, hatta ilk etapta bi kapıda kaldılar falan
sonra evine geldikler kişi otomatiğe basıp açtı
bayağı bi konuşmaları sesleri oldu o saatte, çıktım baktım valla kimdir nedir bunlar diye
daire 7ye ekstra dikkat kesiliyorum çünkü geçen sene taşındılar ve giren çıkan belirsiz sürekli yabancı kişiler geliyor
o dairede bi sakatlık çıksa şaşırmam

Burdan bakınca konunuz gerçeklikten uzak duruyor. Forumda geçtiğimiz yıllarda açılmış bir kaç konu derlemesi de konularınız içerisinde yer alıyor.

19 Mayıs'ta lojmana taşınsam mı derken, bir anda lojmana ışınlandınız mesela. Kiracıydınız siz; kontrat süresi dolmadan ev sahibi "uğurlar ola" mı dedi size hemen ? Kira da 15 bin TL idi. Cüzi bir kira ödeyen, çıksın diye bakılan kiracılar da değildiniz. Ev sahibi yasal haklarını talep etmedi mi ?

Seneye tayin durumunuz varsa, neden ev taşıdınız mesela ? Kâr bunun neresinde ?
Daire boş eşime tahsisli kura puan yöntemiyle değil bir süredir taşınsakmı taşınmasakmı derken taşındıkk 1 ay oldu evet ev sahibi zaten dünden razı çıkarmaya cıkmasaydk yüzde yüz zam yapacaktı Temmuz'da onun işine geldi biz çıktık başkasına kiraladı tayin durumumuz var istemezsek uzatabiliyorz anlatabildim mi

Öncelikle geçmiş olsun lojmanlarda bu tarz olaylar olabiliyor ya da sitelerde gruplaşma diyelim. Çardak başı sohnetlerde bitmez yani hele o grupta siz yoksaniz daha çok ses gelir ve çogunluk oluşturdukları için kimsenin onlara bişey diyemiycegini düşünürler oysa ki kul hakkından haberdar değiller sanki. Söylesen curcunalarına yaz ayı derler oysaki herkes herkesin sesini dahi cekmek zorunda değil. Kiminin hastası var , kimi işte çalışıyor yorgun. Ses gürültü haftada 1,2 kez olabilir misafirler veyahut çocuklar sıkılmıştır deriz. Ama her gün olunca skntı
Hmm nedense burda herkes normal karşılamış

Kulaklık takıp rahatlatıcı su sesi doğa sesi vs dinleyebilirsiniz. Yada başka yere taşınabilirsiniz.
Havalar soğuyana kadar yapacak birşeyiniz yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X