Lohusalığım neden uzadı?

Mislinadorak

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2017
337
229
40.ncı günümde bitti sandım gusül aldım ama sonra yine gelmiş 41.nci günde de güsul aldım buğün kırk ikinci günüm ve yine kan gelmiş.Tekrar gusül almalıyım .s lohusalığım neden bitmedi? 40 gün sürmesi gerekmiyor mu?

45.nci gün bitti şükür :)

Son düzenleme:
Canım illa 40 günde bitecek diye birşey olduğunu sanmıyorum. Bunyedn bunyeye değişebilir . Eğer ağrıniz var ve çok kanamaniz oluyorsa doktor a danışın

Benim de 40 çıktığında bitti zannetmistim birkaç gün gelmedi sonra tekrar geldi hatta ben adet oldum zannettim 3-4 güne o da kesildi. Yani tamamen bitmesi hemen hemen 50 günü buldu. Sonra 4 ay hicbisi yoktu daha yeni adet oldum :) kisacasi bazen kanamalar uzun surebiliyor. Cok yogun degilse yakinda kesilir eger yogun olursa bi sıkıntı var demektir o zaman bi kadin doguma görünürsünüz.

Benim ilk doğumdan sonra lohusalığım 75 gün sürdü 75,kadın doğuma gittim kaç kez,hiçbir sorun da yoktu ama devam ediyodu,doktor 60güne kadar normal dedi,banada bi ilaç verdi kanamayı durdurmak için,ancak öyle kurtuldum.Şimdi de lohusalığın 52.günündeyim,50de bitti tam olarak.Kanaman çok değilse,pedine parça benzeri şeyler düşmüyorsa hiçbir sorun yoktur korkma

4o gün ortalama süre her bünyede 40 gün sürecek diye bir şey yok daha uzun da daha kısa da olabilir hepimizin vücut düzeni farklı.

Ben de 7 nisanda doğum yaptım halen bitmedi. 40 gün hep akintim oldu ondan sonra adet gibi kırmızı renkte geldi beş altı gün sonra kesildi başladı.Şimdi halen oluyor kahve akıntı

bildiğim kadarıyla bunun zamanı yokk kişiye göre değişir, ama jinekologun vardır ona bir sor tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…