ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bugun benim kizda bi sakarlik mi desem huysuzluk mu bi sey var. Kalktigi gibi duz yolda dusup dudagini yaraladi. Sonra Kafayi vurdu. Sonra bi saat boyu icli icli agladi. Sukur uyuttum simdi. İnsallah guzelce uyur uzun bi sure.

Havalar cok fena gecen hafta burda kar yagdi. Nisanin ortasinda ne kari diyo insan ama iste oluyo demek ki. Cocuklar da terle sogu derken daha cabuk kapiyolar malesef. Tekrar gecmis olsun canim. Kolestrol de insallah kilo verince duzene girer
Bahar gelemedi ki yaz gelsin. Burasıda buz gibi. Dışarı çıkmak istiyorlar çıkardan dert çıkarmasan dert. Buna da şükür diyoruz yapacak bişey yok

Bugun benim kizda bi sakarlik mi desem huysuzluk mu bi sey var. Kalktigi gibi duz yolda dusup dudagini yaraladi. Sonra Kafayi vurdu. Sonra bi saat boyu icli icli agladi. Sukur uyuttum simdi. İnsallah guzelce uyur uzun bi sure.
Ay valla zor ya küçükken dert büyükken dert ergenlik dert dahası dert
Napalim guzel dertler bunlar

Oyy geçmiş olsun dudak olunca fena ya

X