ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Gunaydin sana da. :cool:

8 Mayisa kadar 600 mesaj yazarsan ve ilk sayfadaki kurallara uyarsan yeni sezona katilabilirsin. Boyle teklif yokkkk olmadiii. :KK70:

Kabul edersen tarti resmini hemen bugun bekliyoruz. :dondurma: + Takildigin tek diyet topigi burasi olmali. Baska topiklerde gorursem rahatlikla silerim. Belirteyim. :KK6:
Oooo beybi çok katıymış kuralların :KK48: canım ben hep yazamam yaa

Arkadaslar kurallarim kati gelebilir ama tam olarak bu zamana kadar kurallari tam uygulayip da kimsenin kilo vermedigini gormedim. :KK50:

Bu tip yarismalari KK de 5 senedir duzenliyorum. Bu topik de son takimim ve son yarismalarim. :cool:

Yeni katilima karsiyim aslinda. Rating, topige cok yazilsin , katilim cok olsun gibi bir derdim yok . Hic olmadi. :KK12:

Benim icin takim ici verilen kilolar ve bu kilolarin korunmasi esastir. :KK51:

Biz boyle iyi gidiyoruz ama bugun olabilir belki dedim ama bugunden sonra yeni katilim kesinlikle yok. :KK14:

Eski ALL_StaRlar 600 mesaj yazdiklari takdirde yeni sezona katilabilirler. Onun disinda sohbete de isterlerse gelebilirler.:KK50:

Hamile ALL_StaRlarimiz da istedikleri kadar sohbete katilabilir.:KK60:

ALL_StaR disindaki kisilerin kilolariyla ilgilenmem. Boyle bir hukumlulugum yok. :KK12: Enerjimi sadece bu takimdakilere harcarim. :KK200:

A AklinYolu1 : All_StaR Ingiltere subesi
Muttapa7555 Muttapa7555 : All_StaR Bursa subesi
Sarellam Sarellam : All_StaR Izmir subesi

Son düzenleme:
Arkadaslar kurallarim kati gelebilir ama tam olarak bu zamana kadar kurallari tam uygulayip da kimsenin kilo vermedigini gormedim. :KK50:

Bu tip yarismalari KK de 5 senedir duzenliyorum. Bu topik de son takimim ve son yarismalarim. :cool:

Yeni katilima karsiyim aslinda. Rating, topige cok yazilsin , katilim cok olsun gibi bir derdim yok . Hic olmadi. :KK12:

Benim icin takim ici verilen kilolar ve bu kilolarin korunmasi esastir. :KK51:

Biz boyle iyi gidiyoruz ama bugun olabilir belki dedim ama bugunden sonra yeni katilim kesinlikle yok. :KK14:

Eski ALL_StaRlar 600 mesaj yazdiklari takdirde yeni sezona katilabilirler. Onun disinda sohbete de isterlerse gelebilirler.:KK50:

Hamile ALL_StaRlarimiz da istedikleri kadar sohbete katilabilir.:KK60:

ALL_StaR disindaki kisilerin kilolariyla ilgilenmem. Boyle bir hukumlulugum yok. :KK12: Enerjimi sadece bu takimdakilere harcarim. :KK200:

A AklinYolu1 : All_StaR Ingiltere subesi
Muttapa7555 Muttapa7555 : All_StaR Bursa subesi
Sarellam Sarellam : All_StaR Izmir subesi

Oyy canımm kaptanım iyiki varsın:KK60:

X