ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ay burası çok soğuk ya feci bir esinti var sanki kar yağmış gibi soğuk titriyoruz. Dışarı çıkamıyoruz mecbur olmadıkça ısınsa iyi olur yoksa düğünde totom donacak benim 😁😁😁
Neredesin sehir olarak canim burasi 15 gun yagmur var

Çok üzüldüm ya kalıcı bi çözüm olmamasına :KK43: bitkisel kürleri araştırıp denesen nasıl olur acaba. Çok fayda gören var
Arastirdim canim ben bu kirsti 2013 den buyana cekiyorum dogumdan sonra 2 yil iyidi 3-4 aydir yine tekrar etti benim yumurtalik kisti canim

Ikra meyra Ikra meyra canım tam olarak be kisti var sende
Birde kiloyu takma çok kafana zayıflayama kadar burdayiz bu yaza olmazsa son bahara oda olmadı kışa.
Sakin moral bozma kafana takma. Sağlığın daha kıymetli şuan az az da olsa verirsin mutlaka. 🤗🤗🤗🤗
Insallah canim yumurtalik kisti su an iki buklum sanci cekiyorum kotuyum yarin dr gidecem yine kan vericem sonuclar temiz cikar insallah kotu huylu degildi en son tahlilde :KK43:

Insallah canim yumurtalik kisti su an iki buklum sanci cekiyorum kotuyum yarin dr gidecem yine kan vericem sonuclar temiz cikar insallah kotu huylu degildi en son tahlilde :KK43:
Kötü huylu değildir canımöyle olsa farklı belirtiler de alırdın bu kadar sürede durumun farklı olurdu iyi düşün iyi çıksın o zamanla ufalıyor da tedaviyle ama soğan kürü devaaa

31 mart menüm geç yazdım ama seçim falan anca eve geldim

Sabah
1yumurtayla omlet
Birazcık beyaz peynir
Yeşilçay

Akşam
3 galeta
1 avuç kabak çekirdeği
1 dilim yaş pasta
1 baklava

Pazar günü izin hafta içi telafi:KK52:
Muttapa7555 Muttapa7555