ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Yani katkisiz olsa daha iyi olur ama ben portakalli yesil cay ictigime gore sen de vanilyali icebilirsin. :cool:
Bunlari ben de iciyim miii?
Uykusuzluk veya mide sorunu yapiyo mu kaptan? Cocuga gecmesin de. Gecen bi sutlu kahve iciyim dedim ertesi gun bebeyi uyutana kadar canim cikti valla. Uyutuyorum tik aciyo gozleri.

Ben bugün sizden özür dileyerek izin istiyorum eve yeni geldim tüm gün yürüdüm elbise ayakkabı derken akşam oldu sonra kvya gittik yeni girdim.
Tüm gün su içemedim o yüzden migren tuttu menülere bakmaya geldim.
Yarın Tek Tek okuyup bakacağım mesajlara iyi geceler
Gecmis olsun canim. Yogun gecmis gunun

Detoxlarin pesini birakmayalim. Hazirana surada bir sey kalmadi. Hepinizi 36 beden gormek istiyorum. 5 haziran 2019 - 55 kg civari olacak butun ALL StaRlar. :KK53::dondurma:
Bi heyecan sardi sen oyle diyince simdi:spor::rolleyes: yillaaaaardir gormedim 50li kilo ben.

Sonra haziranda tasinma telasinda olacagim aklima geldi. Dikkat edebilir miyim acaba o siralarda..

Insan merak ediyo nasil olurum diye
Ben hiç hatırlamıyorum kilomu zaten hep şişmandim
50leri heralde ortaokulda falandım diye hesaplıyorum benim kiz simdi 4yasinda 18kilo normal ben 4yasinda 25 flaan olsam ohoo ilkokul bile olabilir ama ortaokul gibi dusunuyorum
Valla aynen oyle. Ben ortaokuldayken diyetisyene gitmistim hatta:KK43: o zaman 50li kilolardaydim sanirim.
Sonra lisede uzun bi done 64 oldum. Sonra da 68de cok uzun kaldim diye hatirliyorum. Ne cekmisiz be yazik bize

X