ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bizde bu istah oldukca kilo aliriz. Bu bir gercek ama onemli olan o kiloyu verebilmek.

Ben artik kilo alirim diye korkmuyorum. Istedigimde kilo verebildigimi gordum. Bu da yeterli.

Az biraz da beslenme duzenimi degistirdim. Yas pastaya kadar sorun yok simdilik. :KK70:

Kv tatlı yapmış YEMEDIM.
İş yerindeki arkadaş annesinin çok sevdiğim kekinden getirmiş YEMEDIM
Evde sarma vardı YEMEDIM
Cantamda çikolata var YEMEDIM

Ne kadar istekliyim gör bak :KK70:
Hatta bugun şekerim düstü arkadas agzıma biskuvi soktu onu bile yemedim :KK70:

Kv tatlı yapmış YEMEDIM.
Evde sarma vardı YEMEDIM

Ooo bravo ilk adimi atmissin. Surunenler dunyasina hosgeldin. :KK70:

Kv tatlı yapmış YEMEDIM.
Evde sarma vardı YEMEDIM

O an zorlanıyorsun ama ertesi gün veya yatağa girince iyi ki yemedim hissi çok güzel değil mi yaa

O an zorlanıyorsun ama ertesi gün veya yatağa girince iyi ki yemedim hissi çok güzel değil mi yaa

Evet yedikten sonra ki pişmanlık bitiriyo zaten insanı bide bende bi kere bisey olmaz diye fire verirsem ipin ucu kaçıyo o yuzden sıkı tutmaya çalısıyorum insallah benim için artısını tartı için eksisini görürüm motive olurum :KK72:

Evet yedikten sonra ki pişmanlık bitiriyo zaten insanı bide bende bi kere bisey olmaz diye fire verirsem ipin ucu kaçıyo o yuzden sıkı tutmaya çalısıyorum insallah benim için artısını tartı için eksisini görürüm motive olurum :KK72:
Bende öyleyim kaçamağı dengeleyemiyorum ya hep ya hiç ama azimlisin hedefine ulaşırsın :KK49:

Şaka maka baya kötüydüm biraz önce içime atmaktan doluyorum sinir krizi geçiricem bi gün,depresyondayım ağlıyordum ama mesaj tamamlıyım derken açıldım baya iyi geldi
Hayirdir canim insallah kotu bir sey degildir de morelin duzelsin 😊😊😊

X