ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Boyle terimler kullanmamani soylemistim. Kendine bosuna negatif enerji yukluyorsun. Kendine bu kadar yuklendikten sonra kilo versen ne olacak ki. Mutlu mu olacaksin.

Mihtar senin yanlisin istikrarli olmaman.

Bir sunu deneyeyim bir bunu diyorsun ama surekli yapmiyorsun.

Bir hafta deneyeceksin . Vaz gecmeyeceksin ve sabirli olacaksin.

Günaydın kızlar ben adetin üstüne birde grip oldum çok ağır değil ama yinede halsizlik var
Dün hiç uğrayamadım misafir geldi. Gece de yorgunluk halsizlik sızmışım
Cok gecmis olsun. bugunde bana misafir var lahmacun lu gun hafta sonlarini yemeden atlatamiyorum

Tebrikler Muttapa7555 az farkla beni gectin dun gunduz giremedim girseydim bendim saka saka hak eden alsin

Gece gec uyudum 10 da uyandim cevizli suyu ictim sen nasilsin bende reglim sali yada carsamba gunu oldum hala cok fazla oluyorum dr gidecem yine hormonlu ilac puff cok morel bozucu

Bende işe geldim full gibu biseyim bugun 10 saat çalısıcam

Gecen ay ilaç falan mı kullanmiştın acaba bu ay belki ondan fazla geliyodur benim genelde öyle oluyo o hormonlu ilaclar sıkıntı ya şişiriyo insani

12 ye kadar burdaydim yazdim yazdim cvp yok sende yoksun ciktim telden oyun oynadim 1.5 - 2 gibi yattim
Dun kahve icmedigim icin cok defresif bir sekilde eve geldim. Bir seyler yedim yattim.
Kafeinsiz kahveyi kahveden saymiyorum.

Deger mi kahvesiz kalmaya bilmiyorum , umarim deger.

Simdi de portakalli yesil cayimi iciyorum.

Ben artik lahmacun , kebap , kokorec yemiyorum.

Pesketaryenligin birinci kurali. Uzun suredir dusunuyordum. Cok memnunum.
Bende yanliz olsam senin gibi takilirdim hatta coktan 55-56 gorurdum diye dusunuyorum basarilarinin devamini diliyorum kilolar gitsin geride gelmesin kiskis kiskis kilolar

Dun kahve icmedigim icin cok defresif bir sekilde eve geldim. Bir seyler yedim yattim.
Kafeinsiz kahveyi kahveden saymiyorum.

Deger mi kahvesiz kalmaya bilmiyorum , umarim deger.

Simdi de portakalli yesil cayimi iciyorum.
Wooww portakalli yesil cay supersin arada kafeinlide icersin abartilmamis hic birsey kotu degildir

Bende yanliz olsam senin gibi takilirdim hatta coktan 55-56 gorurdum diye dusunuyorum basarilarinin devamini diliyorum kilolar gitsin geride gelmesin kiskis kiskis kilolar
Yalniz daha kotu aslinda evde yemek yapmak icin bir sebep yok. Bir tencere yapamiyorsun.

Nohut mercimek bunlara agirlik verecegim bir sure sonra...

Wooww portakalli yesil cay supersin arada kafeinlide icersin abartilmamis hic birsey kotu degildir
Yesil cayin icinde de kafein var, sutlu cayda da ama normal kahve gibi olmuyor iste. Bir ara birakmistim yazin gibi hatta o zaman yesil cay , matcha da icmiyordum . Saf kafeinsiz gunler...

Bugunun menusumu dunkumu super menu tartiya bakma adetten 3 gun sonra 1-2 kilosu gidiyor 67 filansin canim takilma pozitf dusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…