likya turu

poyrazya

Kocasının Bebeği
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2010
2.120
463
merhaba arkadaşlar. bu sene tatilimizi sabit bir otelde geçirmek yerine, kültür turu yapalım diyoruz. hem kültür hem deniz olacak bu turda. tek sorunum;derrin denizde yüzmekten korkuyorum biraz. acaba zevk alabilirmiyim böyle bir tatilden ? daha önce böyle bir tatile katılan arkadaşlar biraz bilgi verirse çok sevinirim. bu arada tur fethiye,ölüdeniz,dalyan,göcek,iztuzu,saklıkent,gökova ve sedir i kapsıyor

kimse cevap yazmamış arkadaşlar. acaba çok mu derin kısımda demir atıyor tekneler ? hiç katılan arkadaş yokmu böyle tekne turlarına....

kimse cevap yazmamış arkadaşlar. acaba çok mu derin kısımda demir atıyor tekneler ? hiç katılan arkadaş yokmu böyle tekne turlarına....

canım, sahil güvenliği nedeniyle tekneler kıyıya demir atamazlar. o yüzden demir attıkları yerler boyu geçer.

onun dışında kültür turu derken likya yolunu yürüyerek mi geçeceksin yoksa likya yolu üstündeki belli noktalara mı gideceksin?

nasıl bir tatil düşünüyorsun, daha ayrıntılı açıklarsan sana yardımcı olabilirim, ben de fethiye'de yaşıyorum. Kayaköy'deyim

Tur şirketlerinin tatil paketinde Likya turu olarak geçiyor. Otelde kalıyorsun fakat gün boyu tekne ile koy koy geziyorsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tur şirketlerinin tatil paketinde Likya turu olarak geçiyor. Otelde kalıyorsun fakat gün boyu tekne ile koy koy geziyorsun

sahil güvenlikten dolayı tekneler kıyıya yaklaşamazlar, demir attıkları yerler o yüzden boyu geçer.

merhaba arkadaşlar. bu sene tatilimizi sabit bir otelde geçirmek yerine, kültür turu yapalım diyoruz. hem kültür hem deniz olacak bu turda. tek sorunum;derrin denizde yüzmekten korkuyorum biraz. acaba zevk alabilirmiyim böyle bir tatilden ? daha önce böyle bir tatile katılan arkadaşlar biraz bilgi verirse çok sevinirim. bu arada tur fethiye,ölüdeniz,dalyan,göcek,iztuzu,saklıkent,gökova ve sedir i kapsıyor

merhaba canım biraz geç oldu ama ne yaptın likya turuna katıldınmı..
ben geçen hafta tatildeydim yeni geldim ve şiddetle tavsiye ediyorum :KK1:
kültür turu zaten en sevdiğim zevk aldığım tatildir. likyada çok ilgimi çekiyordu ve iyiki gitmişim diyorum..

aynen yazdığın yerlere gittik sanırım benim aldığım pakete baktım. et.tur ile gttik bişz tavsiye ederim.

bende çok iyi yüzemem ve koylarda çok fazla derin teknelerde yelek oluyor o yelekle batman mümkün değil ve birde sadece koylarda durmuyor kıyıya yakın yerlerde demir atıp teknenin ayağını uzatıp kıyıya yürüyorsun ve kıyıda yüzebiliyorsun

özellikle sedir adasına vuruldummmm :KK16: suyu harika

tek sorun olabilecek şey teknede hergün aynı yemekler oluyor o biraz sıkıyor ama başka seçenek yok malesef orada alternatif zor olur pişirme hazırlama gibi o sebepten tüm tekneler aynı menüyü yapıyor balık veya tavuk menü makarnalı..

ama sürekli teknede değilsin tarihi yerlerde geziyorsun çok keyifli kısacası

Gideceğin yerler mükemmel ben geçen sene gittim fethiye ölüdeniz harika saklikentte çok eğlenceli 1 saat boyunca dağ tepe tırmanıyorsun sana tavsiyem parmak arası terlik sakın giyme plastik ayakkabılar oluyor onlardan al yoksa taşlardan kayarsın. Denizin derinliğine gelince ztn yelek simit makarna vs bunlarla yüzen çok oluyor zorluk çekmezsin

Cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

X