Makyaj Ürünleri Likit kapatıcı ve göz kalemi önerileriniz

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nilsuuu

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30
0
likit kapatıcı alıcam özellikle gözaltları için bu konuda önericeginiz bi marka varmı.birde flormarın göz kalemi cok akıyo onuda degiştircem onun içinde önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim

cnm kapatıcı olarak önerebileceğim bi marka yok ama tek bildiğim açık renk kullandığında daha mor bi görüntü çıkıo

kapatıcı kullanmıyorum, onunla ilgili bi ürün tavsiye edemicem ama göz kalemi için loreal al. asla akmıyo ve silmezsen 2-3 gün kalıyo. biraz tuzlu. en son ben 2 sene önce almıştım 30 liraydı.

ama değiyo. taş gibi kalem .

oriflame kapaıtıcı kullandım hatta her cıkanından denedim ama memnun kalmadım.bende acık renk mor gösterio diye biliodum ama,gecende tvdemi biyerde duydum aksine koyu renk mor gösteriyomuş.gözaltına yüze kullanılanın daha acık tonu kullanılmalıymıs

mesela golden rose yada maybelline bu ikisinin kapatıcısını kullanan varmı.bunlardan birininkini almayı düşünüyorumda

Konu içeriği nedeniyle "Makyaj Ürünleri İçin Öneriler" başlığına taşındı.

mesela golden rose yada maybelline bu ikisinin kapatıcısını kullanan varmı.bunlardan birininkini almayı düşünüyorumda

Ben golden rose stick kullanıyorum gün içinde çizgilere doluyor ama aydınlatması harika ve yumuşaacık
üründe bu;

hımm evet bu ruj gibi olan kapatıcılarıda denedim cok topaklanma yaptı bende.gözaltlarında birikiyo güzel durmuyo

hımm evet bu ruj gibi olan kapatıcılarıda denedim cok topaklanma yaptı bende.gözaltlarında birikiyo güzel durmuyo

iki sorunuz içinde mac öneririm.aslında bu konuyla ilgili bir arkadasa daha ayrıntılı bilgi vermiştim.orda tanıtıyorum bazı ürünleride.makyajla ilgili sorular kabul edilir başlıgını açmıştım.ordanda faydalanabilirsin.mac kapatıcı favorim :)

ben göz altımdaki torbalarımı kapatmak için garnier in şu kafeinli roll on unu kullanıyorum...farkettiğini düşünüyorum ama öyle tabi profesyonel makyajdaki gibi hiç yokmuş gbi durmuyor:)denenebilir...

flormarın göz kaleminden memnun kalmamışsın ama eyelınerı cok kullanışlı hemde kalem gibi akmıyor bide onu dene istersen

flormarın eyelınerındanda aldım ama süremiyorum beceremiyorumda:)onlarda likit oldugu için cok bulasıyor cıkarmasıda zor oluyo

canım kapatıcı hakkında bişey diyemeyeceğim ama flormar göz kalemin sanırım dışı beyaz olandan kullandın bende kullanmıstım zor sürülüyor ve cok akıyor, ben flormarın ultra black olan kalemini kullanıyorum...çok memnunum akmıyor ve cok ama cok rahat sürülüyor tavsiye ederim...

Eki Görüntüle 456548

onlarca marka likit kapatıcı kullanmış biri olarak kesinlikle lancome effacernes diyorum.Likit kapatıcıların kapatma özelliği düşük ve birikme yapma ihtimali yüksek olmasına rağmen bu üründen çok iyi verim aldım. Üstelik benim gibi kapatıcıyı hergün hatta gün içinde tekrar tekrar yenileyen (göz altlarım çok mor olduğu için) biri bile 1 senedir kullanabiliyor. Hala ha bitti ha bitecek diyerek 2 aydır kullanmaya devam ediyorum.Pek bereketli ve de kapatıcılık özelliği çok iyi bir ürün kendisi tavsiye ederim:)

Clinique Line Smoothing kapatıcısını öneririm. Hem çok iyi kapatıyor hem de aydınlık veriyor ben çok memnunum

merhaba ben önceden innova adlı bir markanın (bayaa ucuz bir şeydi sanırım) stick gözaltı kapatıcısını kullanıyordum. kapatıcılığından memnundum ama ince çizgilere dolmasını sevmiyordum. yine de çok mor göz altlarından şikayetçi hanımlar severek kullanabilir çünkü kapatıcılığı bayaa yüksekti.

daha sonra maybelline affinitone likit kapatıcısını denedim ve şu anda kendisiyle aşk yaşıyorum. hem kapatıyor, hem çizgilere dolmuyor, hem de aydınlatıyor. çok memnunum. ama göz altı morlukları yoğun olan hanımlada işe yaramayabilir, mağazada bir deneyip ona göre karar vermek lazım. yanlış hatırlamıyosam flormar'ın da ambalajı maybelline'e benzeyen bir likit kapatıcısı var. onu da annem ve kardeşim kullanıyor ve çok memnun olduklarını söylüyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…