Leyla ile Mecnun Trt 1

abboooooooooooooovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv sevdiği hayranı olduğum dizinin sayfasını buldum ayyyyyyyyyyy çok mutluyum denk gelmemişti hiç neden böyle güzel dizi için konu açılmamış derkeeeeeeeenn buldum ve çok mutlu olduumm :KK76::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK66::KK66:

veeee mecnuna çok kızdım sedefimizi üzdüğü için hiç yakışmadı mecnun hiiçç:KK20: ama sonunda bence sedefle olacak onlar yaa:KK16:

Evet bence de sonunda Sedefle olacak Mecnun,çünkü onun adı Leylaaa........:KK8:

Son düzenleme:
evet evet sedef hem daha tatlı hem de taam mecnunun kız versiyonu ççoook benziyorlar :KK76::KK76:

Leylanın yerini kimse tutamıyor maalesef...
Ne olursa olsun Leyla gönderilmemeliydi..
Kızlar herkes Sedef demiş ama Sedef erkek gibi ben hiç beğenmiyorum konuşma tarzını ve rolünü..

ama şirin de çook yapmacık yaa yapaylık var onda o yüzden ben de şirini pek sevmedim :KK70: Ne olursa olsun ama dizi halaa güzel gidiyor:KK8:

fragmanı izledim sahaneydi ya
erdal bakkaaaaaal müthişsin ya
''5 dk kalıp gelicem üstüme başımı da kirletmeyecem'', '' bundan sonra erdal bakkal yok, erdal mafya var '' diyor gül gül öldüm :KK9:
İsmail abiyi mecnun sanki ihmal etmiş :KK59: sahilde kendi kendine hooop mecnun filan diyor .kesin şirinin yüzünden ihmal etmiştir :KK57: üzülmesin ismail abim :KK59:
Mecnun her ne kadar Şirin'i de seçse sonradan doğru yolu bulacaktır.
Son sahnede Şirin -Mecnun'a değilde Sedef'e odaklanmaları , yine geçtiğimiz bölümlerin birinde elinde davetiye üzülen bir Sedef görmüş olmamız buna işaret :nazar:

olaylay olaylar hacıı :KK70: :KK70: erdal bakkalın o haline ben de çok güldüm yaa süper :KK1::KK1:

abboooooooooooooovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv sevdiği hayranı olduğum dizinin sayfasını buldum ayyyyyyyyyyy çok mutluyum denk gelmemişti hiç neden böyle güzel dizi için konu açılmamış derkeeeeeeeenn buldum ve çok mutlu olduumm :KK76::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK66::KK66:

veeee mecnuna çok kızdım sedefimizi üzdüğü için hiç yakışmadı mecnun hiiçç:KK20: ama sonunda bence sedefle olacak onlar yaa:KK16:

vay sen hosgeldin.daha önce niye görmedinkiiiiii burayiii.bundan sonra hep gel.dolsun topigimiz

eveeeeet bizde ailecek SEdef'le olmasini istiyoruz.bencede onunla olacak zaten

vay sen hosgeldin.daha önce niye görmedinkiiiiii burayiii.bundan sonra hep gel.dolsun topigimiz

eveeeeet bizde ailecek SEdef'le olmasini istiyoruz.bencede onunla olacak zaten

hoşbuldum canım :KK71:
hiç gelmen olur mu yaaa bu dizinin topiği olurda hiç kaçar mı hacı :KK70: :KK70:
evet evet sedef çok datlıı :KK9:

Ayyy kızlar alemsiniz ya güldürdünüz beni,:KK1:

Var ya biz de evde eşimle artık hacı napıyon,hafız naptın,nasıllll? diye konuşuyoruz,

Bişey anlatırken hemen Olaylarr Olaylarr diye ekliyoruz,iyice içimize işledi bu dizi
...:KK52:

Son düzenleme:
Ayyy kızlar alemsiniz ya güldürdünüz beni,:KK1:

Var ya biz de evde eşimle artık hacı napıyon,hafız naptın,nasıllll? diye konuşuyoruz,

Bişey anlatırken hemen Olaylarr Olaylarr diye ekliyoruz,iyice içimize işledi bu dizi
...:KK52:

sormya yaaa öyle böyle değil ben kaynımla bile böyle konuşur oldum :KK9: içmail abii dilimize yer etti :KK70:

Yorum yapmaya bir türlü fırasat olmadı derken ;

olaylar olaylar

Gani Müjdenin kavga eden oyuncuların gönderilmesiyle ilgili söylediklerinden sonra , 37. bölümde ona atıfta bulunulmuştu ;

bkz . Kütüphanede Yavuz'un elindeki kitap http://a1201.hizliresim.com/t/l/1wfk7.jpg

Dünde Gani Müjde senaryosunu yazdığı Pis Yedili adlı dizide L&M ye güya göndermede bulundu :KK53:

İzlemek için tıklayın

piiiii bir gönderme anca bu kadar kötü olabilir sarkozyiileeeeeerrrrrrrr :KK47:
ergen hareketler bunlar :KK70:

Son düzenleme:
sormya yaaa öyle böyle değil ben kaynımla bile böyle konuşur oldum :KK9: içmail abii dilimize yer etti :KK70:

Aynenn valla....:KK1:

Yorum yapmaya bir türlü fırasat olmadı derken ;

olaylar olaylar

Gani Müjdenin kavga eden oyuncuların gönderilmesiyle ilgili söylediklerinden sonra , 37. bölümde ona atıfta bulunulmuştu ;

bkz . Kütüphanede Yavuz'un elindeki kitap http://a1201.hizliresim.com/t/l/1wfk7.jpg

Dünde Gani Müjde senaryosunu yazdığı Pis Yedili adlı dizide L&M ye güya göndermede bulundu :KK53:

İzlemek için tıklayın

Ha ha ha çok komikk :KK20:,hiç de saçma değil bence,gayet eğlenceli öyle uzaktan konuşmaları,

Hem de bu pis yedili nekadar saçma bi dizi yaa 5 dk. seyrettim o tiplere daha fazla katlanamadım açıkcası,çok salakça bir ergen dizisi

yapmaya çalışmışlar,yakında kalkar bence yayından...:KK47:

Ha bu arada geçen bölüm çok komikti,hele o mafya tiplemeleri bitirdi bizi,çok eğlenceliydi yaa,:KK52:

İsmail abinin BABA tiplemesi ve Erdal bakkalın çocuk gibi karısına yalvarması süper sahnelerdi,:KK52:

Bir de yine göndermeler vardı,hani banka soyduk,adam kaçırdık polis yakalamadı,büyükelçinin arabasına dokunduk anında ajanlar polisler

sardı etrafı,şike olaylarına da değindiler,ilginç bi gönderme olmuş,tebrikler...:KK9:

Sedef de çok tatlıydı o takım elbiseler içinde,ve doktorun İskendere bir daha araba vurduramayacak demesinde koptum ben

yaaa,ALLAHım nerden buluyolar bu esprileri,
:KK1:
Ve şu zombi yeğenle dansçı sevgilisi de ayrı bi alem,o nasıl tavırlardır yaaa,valla muhteşem oyunculuk sergiliyolar,hepsine helal olsun...
:KK9::KK9:

Son düzenleme:
Leyla ile Mecnunun ekibi , çok zekice göndermeyi ince detayların ardına gizlemişti.
Gani Müjde ise senaristi olduğu dizi aracılığıyla dalga geçip , bu sahnenin sorumluğunu da oyuncularına yükledi .
Hadi oradan sarkozy :KK70: diyorum başka da birşey diyemiyorum.Farkımız ortada :KK19:

Ayrıca Ahmet Mümtaz Taylanın bu olaylar sonrasında sosyal medya üzerinden gönderdiği videoya bayıldım.:))

Leyla İle Mecnun: Salayım mı tivitiyi üzerine ?

Son düzenleme:
gani müjde bir bakıma doğru konuşmuş aslında. o şekilde dizi çok daha iyi olurdu.

pis yedili muck falan ne saçma sapan diziler öyle. tv kalitesiz dizilerden geçilmiyor.

onların yapacağı gönderme de anca bu kadar olur işte :KK70:

edit :)

Spoiler

Gani Müjde
Sevgili bazı arkadaşlar.Kimseye gönderme yapacak vaktim de niyetim de yok.Ben gönderme yaparsam öyle de yapmam zaten.Fena yaparım:)
Gani Müjde
evet oyuncuyar kendi aralarında sahneyi öyle yorumlamışlar.Benim bile seyrederken haberim oldu.Atayım dedim kıyamadım.

Son düzenleme:
Leyla ile Mecnunun ekibi , çok zekice göndermeyi ince detayların ardına gizlemişti.
Gani Müjde ise senaristi olduğu dizi aracılığıyla dalga geçip , bu sahnenin sorumluğunu da oyuncularına yükledi .
Hadi oradan sarkozy :KK70: diyorum başka da birşey diyemiyorum.Farkımız ortada :KK19:

Ayrıca Ahmet Mümtaz Taylanın bu olaylar sonrasında sosyal medya üzerinden gönderdiği videoya bayıldım.:))

Leyla İle Mecnun: Salayım mı tivitiyi üzerine ?

Süper cevap....
:KK9::KK9:

Son düzenleme:
ya bu dizi süper, burada böyle bi konu olduğunu yeni gördüm :) nurtenin yeğeni benim favorim :) şirinle tanıştığı sahneyi paso izliyorum, kafayı büküyo ya yana hani süper süper :))))

X