Letu ve çatlatma iğnesi kullanıp hamile kalanlar

peri0708

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2024
20
8
25
Merhaba 2 yılık evliyim daha önce doktorum klomen tedavisi verdi ama işe yaramadı bu ay da letu ve çatlatma iğnesine geçelim dedi hiç kullanmadım ilk kullanımda hamilelik olur mu

Merhaba 2 yılık evliyim daha önce doktorum klomen tedavisi verdi ama işe yaramadı bu ay da letu ve çatlatma iğnesine geçelim dedi hiç kullanmadım ilk kullanımda hamilelik olur mu
Merhabalar letuyu fazla duymadım . Femara daha etkili diyorlar . Birde ilacın 2-3 kullanımında tutma olasılığı daha çok diyorlar ne kadar doğru tartışılır .Nisan ayında bende klomen +igne kullandım fakat olumsuz oldu. 3 aydır ara verdim. Bugün geciken reglimin 3.günü testlerim negatif ama dibine kadar belirtileri yaşadım diyebilirim 4 gün daha bekleyeceğim regl olmazsam kan vericem belki geç döllenme olmuştur . Ben pcos olduğum için femara daha çok öneriyorlarmış. Benim yumurtlama sorunum yok ama olmuyor 2 yıldır . Bu ay regl olduğum zaman gidip önce sağlık ocağından hormon testi yaptırmak istiyorum sonra ilaçlara başlamak istiyorum bakalım inşAllah hayırlısı olur hakkımızda .

Bende iki yıldır uğraşıyorum eşimde varikosel başlangıcı var ama doktor sorun olmicağını söyledi bı defa kimyasal oldu doğal yolla beta HCG 105 e kadar çıktı ve birden indi çok kötüydü benim için ama şimdide ilaçlarla devam edicem pcos yok bende ama sebebsis infertilite diyo doktor rabbim en yakın zamanda sağlıklı bebişler nasip eder inşallah hepimize

Pcos ta yumurta daha fazla olduğunu duymuştum inşallah hamilesindir bı arkadaşım pcos olduğu halde benden önce hamile kaldı önemli olan yumurtaların istenilen kaliteye ve boyuta gelmesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…