Letrazol/ Femara kullananlar yardımcı olabilir mi?

Merhaba bende de pko var kilo var insülin direnci vs vs iste. İnfertilite bölümüne başladım doktorum gayet nazik ve iyi biri en son yumurtam 17 mm olmus letu sayesinde ben baya faydasıni gördüm çünkü 8 olan yumurta bir haftada 17 olmuş bu arada hsg çekindim ben şok tüpüm kapalı çıktı sağ tüpüm açık yüzde elli şansım var bide benim adetlerim uzun zamandır düzensiz ergenlikten bu yana bugün adet dongumun 27. Günü progesteron için kan verdim 2.03 çıktı ne anlamına geliyor bu bilmiyorum dktor ilişki önerdi ve adet olunca randevu al dedi okdr bakalım nolcak
Anladim canim hayirlisi olsun. Bende bu hormon tahlillerini çok anlamıyorum karıştırıyorum maalesef bence doktorun dediklerine. Uy sol tüpün hsg esnasında açılmadı mı ? Normalde o basınçlı suyla açıyorlar kapalıysa

Anladim canim hayirlisi olsun. Bende bu hormon tahlillerini çok anlamıyorum karıştırıyorum maalesef bence doktorun dediklerine. Uy sol tüpün hsg esnasında açılmadı mı ? Normalde o basınçlı suyla açıyorlar kapalıysa
Yok açılmamış belki tekrar deneselerdi açılırdı ama denemediler

Yok açılmamış belki tekrar deneselerdi açılırdı ama denemediler
Devlette mi yaptırdın ? İstanbuldaysan Sonomed e git orda cevat hoca var cevat bayrak giden herkes memnun biraz pahalı olabilir Radioloji olduğu için ama ağrısız acısız çekiyor

Merhaba arkadaşlar öncelikle polikistik overliyim klasik insülin direnci kilo vs.

Uzun zamandır bekliyoruz gebeliği olmadı nasip.. birileri bana klomen ve Femara (Letrazol) arasındaki farkı ve etkileri bana açıklayabilir mi? Ayrıca doktor neye göre dozları yükseltir eksiltir ? daha önce klomen hikayem var fazlasıyla :). Letrazol veya Femara adli ilacı günde kaç kez kullandınız ? Günde 1 tablet 2,5mg içerdiğini söyledi doktor işe yarıyor mu? klomen ise 50 mg ilaç aşırı yumurta yaptırıyordu bana fazla yumurta geliştiriyordu ..

Sorularım merak ettiklerim bu şekilde anlayan bilen yazsın 🙏🏼 tşk şimdiden
Bende femara ile hamile kaldım bende de polikistik over var hemde ilk ayimda hamile kaldım yumurtalıklarım gelişmiyor du koskoca bir ayda toplasan 3 5 sefer denedik oda şans eseri tuttu valla ama femara çok işe yarıyor çünkü ben ilk oğluma istediğim zaman hamile kalmıştım şimdi ki bebeğe de aradan 4 sene sonra femara ile hamile kadim

X