Kontakt Lens lensli gözlerle uzun süreli yolculuk yapmak

sophronie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
912
264
10-15 saatlik yolculuklarda lens takıyomusunuz kızlar? uyumanız gerektiğinde tekrar çıkarmanız zor olmuyor mu?

Ben genelde gece cıkıyorum yola, yolda uyuyup sabah mola verildiğinde takıyorum lenslerimi

ben cikarmiyorum.
denize dusa da lensle girerim..
yolculuklarda da cikarmam.
ama otobusun klimasindan dolayi kuruma yapiyor gozde biraz.
goz damlasi kullanirim bu yuzden.

Hiçbir yere koymuyorum lens kabını, bir elimde lens kabı diğer elimde kapağı,sonra lensi çıkar kapağı kapat derken 4 ele ihtiyacım oluyor biraz zor oluyor ama napalım dediğin gibi tuvaletler pis biryere koyamıyorum.
yok öyle çok garip bakan olmuyor hatta mola yerinde kızlarla tanışmıştım onlar da lens takmaya çalışıyorlardı =))

anladım canım :) geçenlerde yolculuğa çıktım bende. lenslerimide takamam diye bavula koymuşum.. mola yerlerinde hiç bi yeri göremeden salak salak dolaştım öyle :) bi dahakine seninki gibi yaparım.

her molada takıyomusun lensini?

Benimki numaralı değil, ama alıştım artık lenssiz de gezmek istemediğimden takıyorum her molada değil otobüsten inmeden önceki son molada takıyorum, insan içine çıkmadan önce yani=))

o mola yerlerindeki tuvaletler çok pis, nasıl takıyosun ki orda? bide garip garip bakarlar zaten kıza bak gözünü elliyo diye :)

ayh cnm dediğin gibi lens ne kadar yaygın olsada, lens kullanmayan kişiler lenslerini takan kişilere çok garip bakıyor :))) çok alakasız ama vizedeydik o esnada arkadaşımın lensi düştü (sanırım süresi bitmişti, sabaha kadar ders çalışınca lenslerle iyice kurumuş gözleri) o sınavda gözüne lensi aynasız takmaya çalışıyo falan :)) aynasız lensi takmakta alemdir dimdik bakarsınız yhaa.. ama o esnada hocanın yüzünü görmeliydiniz yhaa öldüm gülmektennnn :))) adam ağlıcaktı nerdeysee DD

ben çıkarmıyorum
hatta onlarla bile uyudum yolculuk esnasında
sadece birkeresinde gözümden kaymaya başladılar
o da solisyonum olmadığı için o gece suda bekletmemden kaynaklandı
arabada çıkarmak zorunda kaldım
yanımdaki bayana aldırmadan..
onun dışında yolculuk esnasında lens varsa gözümde çıkardığımı hiç hatırlamam

lensle uyuyosun yani? aylık lens falan mı canım bu?

aylık da var ama onlarla hiç uyumadım
öyle bir ortam olmadı yani
b&l un yılllık lenlseriydi uyuduğum
bana birşey olmadı ama bu herkese olmaycak anlamına gelmez
yine de dikkatli olmak lazım canım

Ben de hiç çıkarmam ki sürekli yolculuk yaparım,,uyuduğum da oldu solüsyonu eksik etmeyin gözünüzü fazla kurcalamayın bişey olmaz (=

canım bende uyuyan lens vardı hatta denize bile girmiştim onlarla o derece çok kullandım yani sonunda yırtıldı

Kesinlikle cikaririm.
Zaten gozlerim kuru, bir de lenslerle uykuya dalarsam cok kotu oluyor, gozlerim acimaya basliyor.
Ozellikle yolculuklarda lensleri cikarir gozluklere gecerim.

bence uzun süreli yolculuga cıkarken lenslerde cıkarılmalı
ben hep cıkarır gözlükleri takarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…