Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Kızlar bir sorum olacak normal lensler ile numaraları lensler arasındaki bu fiyat uçusu normal mi benmi pahalı almaktayım anlayamadım.Araştırma yapmadım ama örn;Freshlook kullananlar 30 tl verirken numaralılar iki misli.Fark normal mi?

$Görüntü1150.jpg $Görüntü1148.jpg
kızlar bunlar mele benzıor mu yoksa ocre mı mel dıye aldım 2,el eskı seri öyle gibimi sizce?

Charme graffıtelerimi kullanmıyorum kızlar malesef sıra gelmıyor ona 10 ay ömrü var isteyen olursa özelden konuşabılırız çok uygun fiyata vericem ... :KK69:

Merhaba kızlar aranıza yeni üye oldum...Yeni seri soloticaların son kullanma tarihleri 2015- 2016 mı? nedir biliyormusunuz? :KK4:

Son düzenleme:
kızlar bunlarda benim starcolors koyu yeşil lenslerim kendi göz rengim de koyu kahve

Eklentiler

• $fg.jpg
    $fg.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 83
  • $Resim 003.jpg
    $Resim 003.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 74
Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım.çok güzel bir paylaşım alanı olmuş sayenizde.Tebrikler buradaki herkese.Yıllardır birçok farklı marka ve renk lens denedim.Bunlarda yeni gri lenslerim ama haresiz almadığıma pişman oldum biraz pörtlek duruyo:KK53:
Eki Görüntüle 145181 baush&laumb grey

lenslerden çok saç rengi dikkatimi çekti çok güzel bir renk tam istedigim gibi ne renk oldugunu soyleyebılırmısın ?:KK39:

X