Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

helal olsun sizlere. işte gelip burada hava atmaya kalkılırsa bu süper cevaplarda işte,böyle verilir.

istatislıklere göre kendıne guvenı olmayanlar kendıne guvenı olanları doğal konuşsalar bıle her yapılanı hava olarak algılarlarmış canım kımsenın kımseye hava attığı falan yok gözler lenslı veye lenssız önemlı olan neye ve nasıl baktığını bılmektır ve guzel bakabılmek doğru bakabılmek anlamak( super )anlayışınada sastım doğrusu ne kadarda sakız oldu bu konu böle anlamadımCADIARZU

kızlarr bende lens aldm sizce nasıl olmşş :S

Son düzenleme:
kızlarr bende lens aldm sizce nasıl olmşş :S

lns.jpg

Resim yok canım bekliyoruz. en kısa zamanda tekrar yüklersen ilk yorum bendenyerimseniben

haklısın canım bnım gırmedıgım optıkcı kalmadı burda sadce denemek için ama malesef 95 mılyarmış cezası harelı yeşilin dogal oldugunu duymşutum .onu almak ıstıyodum ama buda hm harelı hem rengını bellı edıyo deyınce bunu aldımkaydirigubbakcemile3

cnm 50 tl freshlook gemstone green..rahat dıyemeıycem sanırım bnde bı sorun var 3 lens markası denedım 3undede bulanıklık oldu.bundada aynı hafıf bulanık görüyom ama dedıgım gıbı belkıde sürklı taksam alışırım.haftada 1 fılan taktıgım içinmi acaba bilmiyorum
bukonuda bılgısı olan paylaşırsa bnde sevınırım yane.neden bulanık olur,sürekli takmak mı gerekır:lepi:

Sorma bende lensi her taktığımda istisnasız her seferinde bir sorun yaşıyorum.Bazen sağ gözüm bazen sol gözüm bulanık görüyor bazen yanma yapıyor bazen bir anda bulanık oluyor bazen baıyor.Bitmiyor yani derdi.Yinede vazgeçemiyorum.Bende haftada bir takıyorum.Hegün kullandığımda daha fazla sorun yaşıyorum.Arada bir takmak daha iyi bence.

bu arada bir sorum olcak sarı saçlı küçük göz yapılı ,koyu kahve renkli gözlü ve beyaz tenli birine mel,n hangi serisi gider?

Bence hareli olan yani hidrocharme almalısın onlar gözleri çok iri gösteriyor.ama göz rengini fazla açmıyor malesef.

Kızlar ben ne çok esmerim ne de çok beyaz ve gözlerim bildiğiniz siyah. Bana uyacak bir renk yok mu yaa ühüüü :KK43: Bide saçlarım koyu kestane.

bence yeşil tonlarında bişeler dene koyu kestane saclı orta esmer tenlilere yeşili cok uygun buluorum kaydirigubbakcemile5

Kızlarr Benm Gözlerim Koyu Kahve ıki Secenekk Arasında Kaldımmm Amazon Mavimi Yoksa B&l qri mi napmalıyım sizce :S:S:S

kızlar benim gözlerim koyu kahve ve 3.25 miyopum freshlookun hareli yeşilni kullanıyıorum kimse gözümde lens old. inanmıyor hangi renk kıyafet giysem o rengi alıyor gözlerim bi deneyn derim resimde ekilicem siizin için..

kızlar selam,
ben de lens istiyorum ama denetmiyorlar.. bazı arkadaslar denediklerini söylemiş..
hangi markalar ya da optikler denetiyor istanbulda? bilgi verir misiniz?
bir de hareli gri çok hoşuma gidiyor..
kendi göz rengim ela.. ten rengim bayağı beyaz.. saçlarım kestane tonları..nasıl durur sizce ben de?doğal dursun,cırtlak ve manasız olsun istemiyorum
...

önerebilceğiniz başka renk?

Son düzenleme:
kızlar selam,
ben de lens istiyorum ama denetmiyorlar.. bazı arkadaslar denediklerini söylemiş..
hangi markalar ya da optikler denetiyor istanbulda? bilgi verir misiniz?
bir de hareli gri çok hoşuma gidiyor..
kendi göz rengim ela.. ten rengim bayağı beyaz.. saçlarım kestane tonları..nasıl durur sizce ben de?doğal dursun,cırtlak ve manasız olsun istemiyorum
...

önerebilceğiniz başka renk?

Tabiki yeşil.Ama illaki gri istersenamazonun grisini öneririm adorelerin aqu maviside ela gözde çok güzel duruyor.

X