Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

Arkadaşlar, siteye yeni üye oldum. Bu da ilk mesajım. Ama uzun zamandan beri bir çok bilgiye buradan ulaşmıştım. Ben de son 2 yıldır lenssiz duramıyorum. Favorim de sophistic, green de blue da çok hoş. Kendi gözümse koyu kahverengi. Yeşil daha güzel dursa da maviyi daha çok kullanıyorum. Naapiim, oldum olası mavi göz istemişimdir.
Sitenin birinde Paris Hilton'un lenslerine rastladım. Belki siz biliyorsunuzdur ama ben yeni öğrendim, lensleri Wesley Jessen Durasoft 2 Optifit Toric Colors diye birşeymiş. Site yabancı site, orda fiyatları 100-130 dolar arası yazıyor.

Eklentiler

• $1178005855-43157_full.jpg
    $1178005855-43157_full.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 248
ben paris hiltonun elegance kullanıyor diye biliyorum.zaten kendisinde lensler pek doğal durmaz bence

b&l blue topaz yeni aldım çok begendim gerçekte burdaki kadar yapay durmuyor kesinlikle çok daha doğal.

Son düzenleme:
Evet, belki de site kendi reklamı için onun adını vermişti.
Bugün sophistic lens almak istiyordum. Optikçi 350 lira dedi. Bu şehirde de fazla lens satan yer yok. şehir dışındayım. Bi de durasoft sordum, 450 dedi. çok değil mi sizce de yaa...

opalcim resimde lensin baya kaymış gibi duruyor. Sağ gözündeki lens bariz yukarı kaymış (senin sol gözün oluyor) inşallah sadece fotoda böyledir normalde bu gibi bir sorun yaşamazsın güle güle kullann a.s.

İşte sophistic, magic blue. Gece çekildi bu resim, flaşlı. Biraz küçük resim, kusura bakmayın

Eklentiler

• $adsız.JPG
    $adsız.JPG
    2,3 KB · Görüntüleme: 99
opalcim resimde lensin baya kaymış gibi duruyor. Sağ gözündeki lens bariz yukarı kaymış (senin sol gözün oluyor) inşallah sadece fotoda böyledir normalde bu gibi bir sorun yaşamazsın güle güle kullann a.s.
teşekkür ederim a.s.

fotoda yukarıya baktığım için kaymış biraz ama normalde çok rahat, freshlook kullanıyordum o acayip kayıyordu hatta baya sağa sola gittiği oluyordu, freshlooktan sonra b&l de rahat ettim.

şu soloticalardan sonra başka markalar bana artık çok doğal gelmiyor.... çok başarılılar adamlar yani brezilyalılar bu konuda....

bunlar da benim bugün aldığm freshlook green lenslerim her ne kadar şaşı çıksam da :CüvCüv:

Canım teşekkür ederim. Beğenmene sevindim, çünkü fikrinizi almak istiyordum. Yakışmıyosa başka deneyeyim di mi ama... Tam masmavi gibi değil, grimsi mavi duruyor. Severek kullanıyorum.

teşekkürler canım, soleko dediğim rainbow olmuyor sadece soleko rengin adı da t-blue, eskiden yaygın bir biçimde satılıyordu ama şimdi sadece bakırköyde bir firma var bilmer optik diye onlar isteyince yurt dışından getiriyorlar fiyatı da çift olarak 150 ytl 1 senelik kullanımlı lens.şöyle:
queen color lens - 9-12 ay renkli kozmetik lens, lens fiyatı, lens markaları, lens kullanımı

bu linke girip bakarsan, aslında lensler bunlar ama benim gözümdeki t blue modelini bunların arasında satmıyorlar ama soleko nun türkiye distribütörü olduklarından arayıp ben solekonun t blue sunu istiyorum deyince kemal bey diye biri var o getirtiyor.

canım peki kullandığın lensler gözlerde bulanıklık yapıyormu?ben almıştım 5 sene evvel kullanamadım sağı solu sisli görüyordum

Teşekkürler canım, Soleko dediğim rainbow olmuyor sadece soleko rengin adı da T-Blue, eskiden yaygın bir biçimde satılıyordu ama şimdi sadece bakırköyde bir firma var bilmer optik diye onlar isteyince yurt dışından getiriyorlar fiyatı da çift olarak 150 Ytl 1 senelik kullanımlı lens.Şöyle:
Queen Color lens - 9-12 ay renkli kozmetik lens, lens Fiyatı, lens markaları, lens kullanımı

Bu linke girip bakarsan, aslında lensler bunlar ama benim gözümdeki T Blue modelini bunların arasında satmıyorlar ama Soleko nun Türkiye distribütörü olduklarından arayıp ben Solekonun T Blue sunu istiyorum deyince Kemal Bey diye biri var o getirtiyor.

aydınlattığın için teşekkür ederim bir sorum daha olucak lens damarlımı fotoğraftan damarsız gözüküyor yakından bir foto çekebilirmisin yapısını görmek için :asigim:

X