Kontakt Lens Lensli Gözlerimizin resimlerini paylaşalım mı?

çok hoş canım. gerçekten çok beğendim. yakında almayı düşünüyorum, inşallah bende de sende durduğu gibi durur. gerçek göz rengin ne bu arada? =)

gerçekten çok hoş durmuş:)

bende gri lens düşünüyorum. aranızda giri lens kullanan var mı?

kkkbtg.jpg

dddovl.jpg

canlarım, göz rengim koyu baya..öyle olmasına rağmen güzel durdu.. görenler lens olduğunu anlamıyo hiç zemuszemus

gerçekten çok hoş durmuş:)

bende gri lens düşünüyorum. aranızda giri lens kullanan var mı?

canım benim bi arkadaşım kullanmıştı gri.. gerçi her markaya göre değişiyo ama kedi gözü gibiydi... korkuyodum :KK70: ama bu konunun sayfalarını karıştırırsan bi arkadaş resmini koymuş..gayet hoş.çok açık mavi gibi duruyo onun ki..zemuszemus

canım benim gerçek göz rengim ela.gri nasıl durur bende?

arkadaşlar falan belli olmaz diyor:KK70:

bunlar da benim sophistic lovely grey lenslerim

Eklentiler

• $eso sarışın.jpg
    $eso sarışın.jpg
    17,2 KB · Görüntüleme: 103
lensten cok saç topiğine uygun gibi olmus canım resim :)))))
lensler uzak cekim ve karanlık

canım benim gerçek göz rengim ela.gri nasıl durur bende?

arkadaşlar falan belli olmaz diyor:KK70:

gözlerin elaysa süper durur tüm renkler canım. benim koyu kahve gözlerim öyle olmasına rağmen renk kendini belli ediyo.sende süper olur :lepi: kaydirigubbakcemile5

ya kızLar bn freshlook hareli gri alcam gözlerm koyu kahverengi sizce nasl durur fikr verirmisinz??:çok üzgünüm:

çok üzgünüm ama benim ne renk nede lensin yapısı hoşuma gitmedi... çok damarlı bir lens .artı renk çok bağırıyor. doğal bir renk değil....

yuzunu aydınlatmıs o bakımdan hoş fakat renk ve lensin yapısı itibariyle dogallıktan uzak oldugunu dusunuyorum bende

bence lens olduğu belli olmasın diosan kullanma canım başka bi marka seç forumu okursan bosch lomb hakkında bilgi edinebilirsin

X