Kontakt Lens Lens Takan Ünlüler ( Resimli )

Evet,custom mı acaba ne kadar reel duruyor,spordan çıkarkenki resimlerinde de mavi gözlü,pupil sorunu hiç yok demek ki,fotoşop olamaz bence de latin çünkü yarım kan

Evet,custom mı acaba ne kadar reel duruyor,spordan çıkarkenki resimlerinde de mavi gözlü,pupil sorunu hiç yok demek ki,fotoşop olamaz bence de latin çünkü yarım kan

bazen yeşil bazende mavi lens kullanıyor galiba,ama o kadar doğal duruyor ki lens olduğu bile fark edilmiyor...:26:

Canım rihanna ela-yeşil gözlü zaten. Bak çocukluk fotoları bunlar. Ama bazı fotoğraflarında photoshop'la iyice yeşil yapıyorlar o nedenle sana lens gibi geliyordur. Ya da lens kullansa bile kendi doğal göz rengine yakın tonlar kullanıyordur ve doğal duruyordur. Kim ne derse desin kahverengi gözlere takılan lenslerin anlaşılmaması, doğal durması gibi bir ihtimal yok. Renkli lens kullanılacaksa belirgin yeşil, açık mavi gibi renkler yerine koyu yeşil, ela gibi renkler tercih edilmeli yoksa gerçekten ölü gözü gibi duruyor :/ ..

tamam iste...cocukluk fotolarina da inandirici olsun diye fotosop yapip koyuyorlar...

bence kesinlikle lens, cünki hic yesil gözlü siyah bi insan görmedim melez olmadigi sürece tabii...mavi gözlü zenci bebek görmüsdüm, babasi almandi...ama hic karisim olmadan hintlerin zencilerin vs bu tür göz renklerinin olmasi mümkün olamaz

Makyaj çantası:Rihannanın makyajı hafif , cool ve pek i.Kocaman bir makyaj çantası varmış.Ve her gittiği yere renk renk lens taşıyormuş.Bir klibinde mavi bir klibinde yeşil gözlü olmasının sırrıda buymuş.

İste rihannanin kullandigi lensi buldum dicem ama emin de değilim lensi ismi bile rihanna :) markası FX EYES Dogal lensler katagorisinde rihhanna rengi.eğer Buda degilse kesinlikle custom.ama cok pahalı

kızlar kendinize gelin kadınlar zaten güzel, lensle çokta ilgisi yok sankim :S bknz. acı gerçekler

Paris Hilton, Naomi Campbell, Priyanka Chopra, Irina Shayk

Eklentiler

• $image.jpg
    137,4 KB · Görüntüleme: 4.506
  • $image.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 3.947
  • $image.jpg
    30,6 KB · Görüntüleme: 8.213
  • $image.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 16.569

Ne kadarda inandırmışsınız kendinizi lens diye katiyen inanmıyorsunuz vede kabul etmiyorsunuz ilginç. Halbuki Rihanna gözlerini irlanda asıllı dedesinden almıştır. Annesi ve babasıda kahverengi gözlüdür. Göz nakli, katarakt nakli gibi şeyler söyleyip güldürmeyin lütfen. İnsanlara yanlış bilgiler vermeyelim!

Son düzenleme:

slm rihananın lens markası fx eyes marka özel el boyaması kanadada .özel el boyaması olarak yapılıyor gözünüzün çapını diasını pupilini herşeyi istiyolar bende orda lens yaptırdım biliyorum rihananın lensi rihananın adını taşıyor lensin adı tam olarak fx eyes rihana emin olabilirsiniz

slm emin olunki yalan yanlış birşey yok bende rihanayla aynı marka özel el boyaması lens kulanıyorum kanadada yapılıyor gözünüzün çapını diasını pupil ini istiyorlar rihananın lensi rihananın adına özel lensin markası fxeyes lensin adı tam olarak rihanadır megan foxx ta fx eyes bety blue kulanıyor bunları çok iyi biliyorum nerden diye sorarsan bende fx eyes light blue grey kulanıyorum rengini çok açık buldugum için özel istek olarak yaptırdım benim lensimde bana özel olarak yapıldı tasarım ve rengini belirledim fxeyes lens uzmanları tam olarak gönderdigim resme bakarak aynısını yaptılar baby blue grey goglede mavi gözlü zenci bebegin resmini gönderdim yüzde 95 aynısını yaptılar fx eyese sonsuz teşekürlerimi bildiriyorum 23 senelik lens kulanıcısıyım tam olarak istedigim maviyi yaptılar bana şimdiye kadar öyle bi lens takmadım işini çok iyi yapıyolar biraz pahalı ama degiyor

Paris Hilton, Naomi Campbell, Priyanka Chopra, Irina Shayk

hiç birinin lensi rihananınki kadar dogal ve idial lı olamaz rihananın lensi fxeyes özel el boyamasıdır ve çok karekterli ve gösterişli ve okadarda dogal başka ne diyebilirim digerlerinin lensi rihananın lensi yanında cansız soluk mat herşeyden önce regleri çokkkk az ve lesim diye bagırıyolar çok komik paris hiltona şaşıyprum onun gibi lens müdavimi bi insan el boyaması lensler varken fabrikasyon lensler takıyor hayret hata şok megan fox ve rihana aynı marka les kulanıyolar FX EYES ÖZEL EL BOYAMASI VE MÜTHİŞ LENSLERİ PARİS HİLTON UYAN MEGAN VE RİHANAYA BAKTA ADINA YAKIŞAN LENS TAK

Irina shayk'in lensleri de fena degilmis bence. Rengi de hos. Megan Fox ve Rihanna icin bir sey diyemiyorum. Hakli olabilirsiniz ama bana dogal gibi geliyor.