Göz Makyajı lens rimel ve alerji:(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tugce3535

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2010
20
0
arkadaşlar sürekli olarak lens kullanıyorum ve bahar aylarına yaklaşıldığında gözlerim hassaslaşıyor. şu zamana kadar en rahat ettiğim rimeller max factor 2000 calori ve carmina idi. ama bu ara onlar da kaşındırıyor gözlerimi. sizin tavsiye edeceğiniz bir rimel var mı? acil yardımınızı bekliyorum bilmiyorumkismile

bende internette rimelim kaşındırıyor diye başlıkları araştırıyordum, sitemizi görünce sevindim kesin cevap veren biri olur diye.. ama yok :98:

kendimce cevap vereyim, şimdiye kadar avon kullanıyordum, hala da kullanıyorum çok ta memnunum kolay kolay akmıyor... bu arada avon colortrend'in..

sonra bi ara markete gelen kızların kirpiklerini gördüm, çok yoğun ve belirgin.. galiba ben rimeli az sürüyorum dedim kendimce.. evde 2-3 kat sürdüm olmadı, arkadaşlarım sıvı ya yakın rimeller al dedi.. adını hatırlamıyorum ama tanıdık bi marka değil.. rimel iyi belli ediyor fakat yıkamayınca kaşıntı yapıyo, avon da öyle değil mesela 2 gün yıkamasam yine de bi sorun yok..

en iyisi mi bildiğin rimelden şaşma, gün içinde işin bitince de sabunla çıkana kadar iyice yıka, hem gözlerin rahatlamış olur ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…