Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ya siz hareli dyosunuzda ben 3 yıldır haresiz yeşil freshlook kullanıyosum çok doğal duruyor bende ama kendi gözlerim yeşile dönük ela bence haresiz lensler daha doğal duruyo diğerleri damarlı çok iğrenç bide şunu sormak istiyorum ben rainbow da denemek istiyorum ama güvenemiyorum istediğim renk rainbow fantasy light green kullanan varsa bu markayı fikir versin şimdiden teşekkürler.

ya öncelikle sana teşekkür ederim tatlı bunu paylaştığın için bende bu renk ve bu marka hakkında bilgi sahibi olmak istiyordum öncelikle benim gözlerim ela bu lens markası bu rengi alırsam ben de nasıl durur sence he bide fiyatı ne kadar?birde bu lenste gözünün ortasındaki kahve gözüküyormu ?

kızlar ben 17 den gun alıyorum. Gozum -4.00 fakat -4.75 solotica takınca gayet net goruyorum. Sizce yasıma göre cokmu göz miyopluyum Lens rahatsız etmıyor hıc benı. en fazla kac yıl lens takılabılıyor bılgısı olan varmı

2 sene önce kullanmıştım.çok memnun kaldım.tanita tikaram diye bir marka nın yeşil rengini kullandım.senelik 120 tl falandı.doğal duruyordu.benim gözlerim kahverengi.lensleri takınca ela yeşil arası doğal bi renk oluyordu.bu ara grisini almayı düşünüyorum.ama nasıl durur bilmiyorum..

ben soloticanın iyi olduğunu duydum en cok bundan bahsediliyo en doğal duranıymış. natural colours mel alıcam.ama nerden alıcam hiçbir fikrim yok :)

dünden beri çeşitli başlıklar altında yazıyorum kimse beni duymuyomu yahuu bu soloticaları nasıl temin edicez internetten almak istemiyorum bizzat gidip görüp almak istiyorum ben.:44:

Ay ama okudum yokmuş galiba o markadan internetten alınıyomuş pardon

Kendi sitesinde bayilikleri yazıyo ama yasadıgın yerde olanı yok muymuş

Son düzenleme:
benim gözüm bozuk gözlük takmam gerekiyo ama okulda dersler haricinde taktığım yok bu yüzden lens almak istiyorum yani numaralı lens şeffaf olacak bide zaten benim gözlerimin rengi mavi yeşil karışımı gibi smile::smile: aranızda şeffaf kullanan var mı yada numaralı diyeyim

benim gözüm bozuk gözlük takmam gerekiyo ama okulda dersler haricinde taktığım yok bu yüzden lens almak istiyorum yani numaralı lens şeffaf olacak bide zaten benim gözlerimin rengi mavi yeşil karışımı gibi smile::smile: aranızda şeffaf kullanan var mı yada numaralı diyeyim

selam kızlar bu benim kendi göz rengim doğal duran gözlerime uygun yeşil tonlarında istiyorum gözlerim açık kahve tonlarında çok az ışıkta elaya çalıyo istediğim belirgin yeşil tonları taktıgımda göz rengim belli olsun istıyorum önerebileceğiniz lens markası varmı ilk defa lens alacagım yardımlarınızı bekliyorum

ben numaralı ve şeffaf kullanıyorum
özelden yardımcı olabilirm

yıllardır kullanırım çok memnumu gözüm kahverengi ne ela ne koyu kahve açık gibi bi kahve ama herkes gialloları benim gözümsanıyo:)

merhaba arkadaşlar,
bugün amazon marka green renkli yeşil lensi aldım..ben solotica mel gibi elaya yakın ela gibi renk isterken bu çok açık bir yeşil (adını feriha koydum dizisindeki cansu'nun göz rengi gibi) oldu..eğer siz de amazon green i almak ve gözünüzde nasıl durduğunu görmek istiyorsanız ; 50tl aldım kargo dahil 30 tl gönderebilirim. benim gibi boşa deneme yapmamış olursunuz. (not: gözümde herhangi bir rahatsızlık yok, sadece yarım saat taktım kutusu,lens kabı falan herşeyi tamam :nazar
ayrıca ben hazel tonlar yada solotica mel gibi duran renklerde lens istiyorum.(bir de iffet dizisinde deniz çakır'ın lenslerine de bayıldım ama bulamadım hangi lensi takıyor, o renkte olur)
bu bahsettiklerim sizlerde varsa beğenmediğiniz bende sizlerden alabilirim :) öptüm şekerler

Son düzenleme:
şeffaf numaralı lens kullanmak isteyenlere bimedics55 i tavsiye ederim, ben 1,5 yıldır kullanıyorum, iki gözüde miyop ve 1 numara, çok memnunum, ilk lense başlayanlar için ideal bir lens çok ince olduğu için hissetmiyorsunuz, hafif bir şeffaf mavilik var lenste kendi göz renginiz değişmiyor ama biraz daha parlak canlı görünüyor..

benim gözlerim yeşil olduğu için şeffaf kullanmıştım ama bi farklılık olsun renkli kullanayım istiyorum artık, ama yapay durmasını da istemiyorum.. mavimsi bir renk düşünüyordum ama başka yeşil gözlü bir arkadaşım mavi almış yeşilin üstünde çok cırt oldu yaratık gibi oldum dediği içinde mavi almaya cesaret edemedim.. denenmiyormuş artık lensler benim devamlı adlığım bir yer var, istersen elimde olan lenslerden denetirim dedi, bir iki renk varmış açıkta ama ben lense baktım baktım deneyemedim, midem almadı başkasının taktığı lensi denemk.. denemeden alabilirm sadece..

Merhaba,
benim kendi göz rengim ela. ilk resim kendi göz rengimi gösteriyor. fresh look un gri ve gümüş grisini kullandım. su an gözlerimi yeşil gösterebilecek dogal duracak bir lens arıyorum. Önerisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Eklentiler

• $217614_1826133686688_1040657392_3685947_4217610_n (2).jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 42
  • $207321_1826135846742_1040657392_3685963_4258070_n (2).jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 48
  • $217338_1833339346825_1040657392_3694906_2889711_n (2).jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 44
  • $215970_1826194568210_1040657392_3686020_7398579_n (2).jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 52
kızlar yardım edın lutfen? ıkı lens markası arasında kaldım bırıncısı Tanita Tikaram Yellow diğeride solotica Mel rengi hangısı daha ıyı sızce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…