Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

esmeralda önceki sayfalarda resmi var bakabilirsin topazio gibi opak yaprak yeşili ileelma yeşiliaeası birşey

aay sağol bende sayfa sayfa senin fotoğrafını arıyordum iyi oldu.Hem güzel hemde doğal durmuş.ınşallah bende bu kadar güzel ve doğal mavi bulurum..

netten baktım da sadece Brezilya'da var diyor. gelmiş mi TR'ye? yoksa sipariş mi veriyorsunuz??

Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta sonu lens alıcam. Tuba büyüküstünün göz rengi çok hoşuma gidio. Araştırdım En yakın renk rainbow un giallosumuş. Kadıköyde 95 TL ye buldum. Kampanya varmış. Normalde 150 civarı satılıyor.
rainbow giallo kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum. ve fotoğraf rica ediyorum. Forumu araştırdım giallonun bi tane fotosu vardı (

Yardım lütfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeenn

cnm lensler her gözde farklı duruyo alıcağın lensi deneyip öyle al. ben bi hata ettim denemeden almıştım renk süperdi turkuaz dı düşün bide turkuaz açık baya benim gözüm kahverengidir ve gözüme taktım sanki hiç takmamış gibiydim boşuna para verdim anlıcaan gözlerim gene kahve gibi durdu ( o yüzden kesinlikle dene ve ööle al cnm

Sağlık bakanlığı yasaklamış denettirmiyolar ööle dedi kız telefonda..:çok üzgünüm:
yarın gidicem görüştüğüm optiğe. umarım denettirirler. :uhm:Tuba büyüküstünün göz rengi çok hoşuma gidio. Umarım istediğim gibi çıkar.. en yakın giallo ya da solotica hidrocharme Mel dediler. Ama soloticalar çok pahalı ve TR de yok. Sağlık bakanlığının onayından geçmemiş bi lensi alıp kullanamam. Göz bu sonuçta.

ben de nc mel düşünüyorum çok inceledim charmelar yapmacık duruyor beğenemedim bir türlü gözler faltaşı gibi açık duruyor sanki şaşırmış gibi birde sanki melde bir donukluk var

yok cnm deneten yerler war bakma sen onlara denemeden nerden bilcen gözüne nasıl olucaana saçmalık bence denemeden hayatta almam

kızlar benim gözlerim çok hassas lens varken bir parça bile rimelkaçsa gözümde aşırı bir kuruluk ve batma oluyor iyi hipoallerjik kontak lense uygun Maskara bilen varmıdelikafadulden

berry cnm hassas gözler içinde rimel kalem var
kalem bourjois de vardı ama rimeli hatırlayamadım

kızlar benim gözlerim çok hassas lens varken bir parça bile rimelkaçsa gözümde aşırı bir kuruluk ve batma oluyor iyi hipoallerjik kontak lense uygun Maskara bilen varmıdelikafadulden

benim gözümde kanlanma yapıyodu rimeller.max factor ve deborah rimeller alerji yapmadı bende hassas gözler içinmiş zaten satıcı öyle dedi sende alırken sorarsan yardımcı da olurda bide göz yaşı damlası kullan tearsII'ydi sanırım adı o baya iyi,kullanmıştm..lens gözünde çok uzun süre kalıyormu?

özge çok güldüm şimdi rimellerim max factor mahvetti. Deborah inanılmaz güzel bir rimel dolgunluk açısından ama bitti dibini sürdüm.normalde deborah ve hypnosemax factor deneyeyim dedim gözlerim mahvoldu:sinifsinif: kullanıyordum.

ya o problem bendede var kızlar far rimel farketmez makyaj yapınca mahvoluyorum lensler kuruyo gözüme yapışacak sanıyorum .. benmde ihtiyacım var kuruluk yapmayan lensle sürülünce zarar vermeyen bi rimel .. makyaj markası varmı ??

ben max factor curve yeni aldım kötü hem rimel özelliği hemde alerji yaptı herhalde hypnose dönücem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…