Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ışte bu yüklediğim resim yukarda Asmin arkadaşımızın sorduğu resmin aynısı.Yani giallo.

canım çok güselmiş giallo mu şimdi ben çok beğndim bende nsıl durur sence?bu arada tebrik ediorum yardım almadan foto yüklemişsin

Asmın
bende araştırdım aykız arkadaş onun freshlook grı olduğunu yazmıştı Çok Öncekı sayfalarda

canım çok güselmiş giallo mu şimdi ben çok beğndim bende nsıl durur sence?bu arada tebrik ediorum yardım almadan foto yüklemişsin

Evet bilgisayarla aram iyidir ayıptır söylemesizemuszemus.valla Angelina bu lens için freshlook demiş ama giallo bence.freshlook bu kadar belirgin bi lens değil.Valla her gözde hoş duracak bir renk bence.Yani sanada yakışır.Hem iki misli para verip solotica alacağına önce bi bunu dene derim.Nerdeyse aynı renk.Ama goggle dan araştır tüm resimlere bak.öyle kararını ver.Soloticaya vereceğin parayla iki lens alırsın rainbowdan.Yinede sen bilirsin tabiki.

kızlar ben bausch lomb light green almıştım güzelde durdu ama yakından çizgi film kahramanı gibi gözüküyorum malesef ve bir sorun daha var bakışlarım çok bozuk hep kayık bakıyorum lens taktığım zmn okuldan bi kız kör gibi bakıosun dedi o abarttı tabi(aram pek iyi değildir onunla xD ) şimdi lenslerimn süresinin bitmesine 1 ay kaldı çok kararsızım solotica alsam ne renk almalıyım ice düşünüorm ama soloticayla ilgili bir bilgim yok fiyat olarak fln... rainbow ya da sophistic nasıl ? sophistic yeşil kullanan varsa foto kayabilir mi (saçlarım kestane gözlerim koyu kahve tenim bugday-esmer) gri gibi bişey alsam doğal durur mu acaba renk konusunda hiç bir fikrim yok her türlü fikre açığım arkadaslar bu sever ucuz lens benden uzak olsun....:bbo:

cnm ben kullanıyorum sophıstık çok memnunum ama resım sanırım eklenmıyor ..bosch lomb 2 yıl kullandım onuda begenıyordum ama özellıkle gündüz damaralrı ınanılmaz bellı oluyordu..gece ve loş ortamda fena dııldı..ama sophıstıği kesınlıkle tavsıye ederım b&l a göre daha doğal duruyor

kızlar ben bausch lomb light green almıştım güzelde durdu ama yakından çizgi film kahramanı gibi gözüküyorum malesef ve bir sorun daha var bakışlarım çok bozuk hep kayık bakıyorum lens taktığım zmn okuldan bi kız kör gibi bakıosun dedi o abarttı tabi(aram pek iyi değildir onunla xD ) şimdi lenslerimn süresinin bitmesine 1 ay kaldı çok kararsızım solotica alsam ne renk almalıyım ice düşünüorm ama soloticayla ilgili bir bilgim yok fiyat olarak fln... rainbow ya da sophistic nasıl ? sophistic yeşil kullanan varsa foto kayabilir mi (saçlarım kestane gözlerim koyu kahve tenim bugday-esmer) gri gibi bişey alsam doğal durur mu acaba renk konusunda hiç bir fikrim yok her türlü fikre açığım arkadaslar bu sever ucuz lens benden uzak olsun....:bbo:

Bence sana her renk gider.Yeşilde olur mavide.Solotica ile ilgili bir bölüm var oradan bakabilirisn resimlerine.Sophisticte hemen hemen B&L gibi yapay duruyor.Rainbow kullanan biri olarak çok güzel olduklarını söyleyebilirim.Bendede lens takarken aynı sorun ver.Tam net göremiyorum.Ama benimki zamanla geçiyor.Yani gözlerim lense alıştıkça.Belki lensinin markasındandır.Farklı bakıyosundur belki ondan.Aman az kalmış nasıl olsa ömrü bitiyo.Yenileriyle daha güzel bakarsın bence.:1hug:

Kesip Resimleri Birlesdirip Böyle yaptim
Ya burda güzel gözüküyor Ama Bazileri öyle kuruyor ki Sasdirik Sasdirik duruyor birde rengi koyulasior fisfisfis Bi cözemedim su lensi benneyaptımki
Birdaha ki sefere rainbow aylik siparis edecegim hosuma giderse yiliklarindan Kullanmayi düsnüyorm BaKaLim fisfisfis
bu rengin ne oldugunu bilen var mi kizlar?

Freshlook hareli gri :)

isterseniz arkadaşa bizzat sorun ben yazılarını okumuştum ama belki temizlemişlerdir sayfaları iyi bakın

sophistic yeşil , gri ve mavi kullandım.. gayet doğal duruyor rahatlıkla kullanabilirsin. bosh lomb gibi batmıyor. Ayrıca 1 - 1.5 yıl gidiyor öneririm yerimseniben

nasıl rainbow olacak ozaman ben senden eskiyim bu forumda ve bu arkadaşın yazdğklarını ve resimlerini gördüm ve okudum

Yazan arkadaşın yanlış bilme ihtimali yok mu hiç?Bende goggle da araştırdım bu resim rainbow olarak gösteriliyor.Ozaman goggle ın hatası benim değil:)))

X