Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

daphnecim charm mel yeşil oluo dimi?bu arada en çokta senin rainbow giallo fotonu merak ediorum canm.

Behriyecim bugün farkettimki benim gözümde giallo sarıya yakın bir renk gibi duruyor.tam yeşil sayılmaz.Ama duyduğuma göre bu tür opak lensler koyu renk gözlerde daha güzel duruyomuş.Çünkü resimlerine baktım bazı gözlerde tam yeşil durmuşken bazılarında da ela gibi durmuş.Ama meller daha çok yeşile çalıyodur bence.Ya bende maviye heveslendim şimdi.topazionun rengini beğeniyorum ama dediğim gibi onu alacak ekonomik güçde değilim.Yine rainbowlara bakcam artık.Onunda mavileri güzel.

anladım canm.ben rainbow giallo resimlerine nerden bakabilirim acaba?rainbow marka lenslerde çok önerilio canm doğal oldukları sölenio.topazio rengi de çok güsel canm.umarım gönlüne göre alırsın şimdi olmazsa ilerde istediğini alırsın canm inş.

Ya arkadaşlar rainbow color elite ocean kullanan yok muu off çok merak ediyoruum :/

anladım canm.ben rainbow giallo resimlerine nerden bakabilirim acaba?rainbow marka lenslerde çok önerilio canm doğal oldukları sölenio.topazio rengi de çok güsel canm.umarım gönlüne göre alırsın şimdi olmazsa ilerde istediğini alırsın canm inş.

behriyeci,m nihayet lens korkumu yendim.İşten eve kadar lenslerle geldim.Hemde tozun toprağın içinde.Şükür ki yapışma falan olmadı.Bulanıklıkta geçmişti.Çok rahatladım ya.artık gönül rahatlığıyla kullanabilirim.Ben giallo resimlerine goggle dan bakmıştım öyle karar vvermiştim.hemen hemen aynı renk çıkıyor.bi bak istersen.:1hug:

ahh canım çok sewindim senin adına umarım bidaha aynı sorunla karşılaşmazsın hayatım.tamam canm bakarım şimdi googleye ne yazıoruz ama?

Kesip Resimleri Birlesdirip Böyle yaptim
Ya burda güzel gözüküyor Ama Bazileri öyle kuruyor ki Sasdirik Sasdirik duruyor birde rengi koyulasior fisfisfis Bi cözemedim su lensi benneyaptımki
Birdaha ki sefere rainbow aylik siparis edecegim hosuma giderse yiliklarindan Kullanmayi düsnüyorm BaKaLim fisfisfis

bu rengin ne oldugunu bilen var mi kizlar?

bu renk giallo görmüştüm goggle da aynısını.Ama koyu kahve gözde böyle duruyor.Açık renk gözlerde ela gibi duruyor.

resim yüklemeye çalıştım ama oldumu bilmiyom
$images.jpg

X