Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar o kadar karamsarlık,hassaslık ve ağlama hamile olduğumdanmış.dün düşük yapınca öğrendim.bbeğim olabiliyo diye sevindim ama dr onu çöpe attığında çok kötü oldum. Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin. şimdi yatıyorum.isyan etmeyeceğim,keşke demeyeceğim,sadece drların bile doğal yolla tesadüf dedği ilk gebeliğim den sonra 2. gebeliğimde de düşük olması hem umut hem acı verdi.

cnm sauflon all in one light solüsyonla giallolar çok güzel oluyo...solocare baya koyulaştırıyo rengini...

tatlım geçmiş olsun çok üzüldüm pes etme yine olur inşallah....

evet cnm 60 gunlukmus ama isimleri rainbow kıne cok benziyor ....su yuzdesi aylık oldugu için sanırsam daha fazla ....ben bugun bi mail atayım siteye bakalım türkiyeye satısı varmıymıs

tamam tatlım bi sor bakalım fiyatları çok uygun...

aklım çok karışık yanlış foruma yazdığımı şimdi farkettim teşekkür ederim.dualarınızı eksik etmeyin kızlar.

cnm sauflon all in one light solüsyonla giallolar çok güzel oluyo...solocare baya koyulaştırıyo rengini...

canımcım sana cok soru soruyorum kusura bakma ama bır tane daha soracagım. bugun gıallo lenslerım geldı ve sana bır kez daha tesekkur etmelıyımkı cok guzel durdu. ama sankı ıkı saat kadar sonra gozlerım ve basım agrıdı bıde bulanık goruyorum. bu gecıcı bır sey mı sence ? lens yenı oldugu ıcın olabılırmı? tesekkurler canım

yeni olduğu için tatlım bendede oluyodu ilk zamanlar arada çıkar solüsyonla iyice ovala yine tak...hatta ilk zamanlar çok zuun saat takma canım 2 haftaya kadar çok rahat alışırsın

canım ben soloticalarımı gitti gidiyordan vetman isimli satıcıdan aldım en hesaplı orda tavsiye ederim 225 ytl artı solusyon veriyor.

canım ben soloticalarımı gitti gidiyordan vetman isimli satıcıdan aldım en hesaplı orda tavsiye ederim 225 ytl artı solusyon veriyor.

burda soloticanın fiyatını bilmeyen arkadaşlar olabilir....solotica gayet uygun bi lens 225 ytl fazla solotica için insanlar kendileri gayet uygun fiyata alabilir ordada bekleme var lütfen böle yalnış bilgiler yazmayalım...eğer satıcı sizseniz gittigidiyorda yapın satışınızı...

kızlar aşkı-memnu dizisini izliyormusnuz bilmiyorum ama oradaki bihter karakterindeki
oyuncu var Beren Saat isimli, onun göz rengine dikkat ettiniz mi?
tam olarak benim istediğim lens rengi..
melleri de ona benzer hayal ediyorum hep..
o kızın gözleri lens mi acaba ya bilen var mı?
bugün dizide çok yakın çekim gösterdi ve hani lensin şeffaf kısmı vardır ya yanlarda ben onu gördüm..
ya şeffaf kullanıyor yada başka bir lens muhakkak takıyor..
ne dersiniz?
birde meller o renge benziyor mu acaba mel kullanan bayanlar ? =)

canım bence onun kendi göz rengi....evet meller benziyo ama onun gözleri çok renk değiştiriyo süper gözleri var...şeffaf kullanıyo olabilir çünkü çok yakından çekim yapıyolar renkli lens olsa birazda olsa belli olurdu diye düşünüyorum....

evet canım sanırım şeffaf kullanıyor belkide numaralıdır..
bi açık maviye yada gry göz rengine göre çok daha çekici ve güzel bir renk bence..
mellerin ona benzemesine sevindim..
kızlar birşey daha sorucam size..lenslerle denize girdiniz mi hiç?
yani girsek ne olur ?
büyük olasılıkla düşerler ama :)) düşmeme ihtimalide varmıdır sizce?

canım mel çok güzel bi renk güngeçtikçe aşık oluyo insan gerçek göz gibi hani lensin şeffaf yerleri olur ya melde hiç belli diil...bencede kesinlikle been saatin gözü mavi gözden daha çekici daha güzel bakıyo...denize lensle girmek ii diil bence canım lens düşer ben hiç girmedim ama bide göz yanarmış gibime geliyo tuzlu su kaçarsa...

kızlar bende ablası rolundekı peykerin yuz hatlarını ve gozlerini oldukca begeniyorum ...beren saat oldukca itici geliyor

çok sağol tatlımm...ben yanmasından ziyade denizde kaybolmasından korkuyorum aslında..valla kaybolmayacağını bilsem yanmasına katlanırım..o derece sadistleştim şu lens konusunda kaydirigubbakcemile3
bende bihteri pek beyenmiyorum ama gözleri yetiyo bence hatunun..

canım bence hiç gerek ama girmek istiyorum diyosan yüzünü suya sokma düşebilir....bihteri kimse beğenmemiş ya bende aksine çok beğeniyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…