Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canlarım ya lensler harika yorkshine cnm renk olarak cok guzel ama bana bu renkler hiç yakısmıyor =( keske yakıssa =( bi de canlarım ben dia 14.00 ve capı 8.6 dan daha buyuk bi lense asla rahat edemem bundan yuksegi gozume oturmuyor tasma yapıyor .......seker durasoft da 14.50 mıydı oyle hatrlıyorum o da bana olmaz gibi ama kızlar belki size tam olur

canım teknik özelliklerini araştırmadım... ama durasoft 3 colorblendsin renkleri şunlarmış..

durasoft3blendscolorcha.gif

canlarım ya lensler harika yorkshine cnm renk olarak cok guzel ama bana bu renkler hiç yakısmıyor =( keske yakıssa =( bi de canlarım ben dia 14.00 ve capı 8.6 dan daha buyuk bi lense asla rahat edemem bundan yuksegi gozume oturmuyor tasma yapıyor .......seker durasoft da 14.50 mıydı oyle hatrlıyorum o da bana olmaz gibi ama kızlar belki size tam olur

anladım bebişim...iyiki soleko siparişi vermemişsin o zaman çünkü giallonun rengine çok benziyo sonra üzülürdüm tatlım....

buldum =)
Price: Per Pair (2 Lenses) in Box

Plano: -0.00
Base Curve (BC): 8.6
Diameter (DIA): 14.0

Contents:
42% Etafilcon A
58% Water
Immersed in sterile saline solution

bu da linki =)burada fiyatlar daha farklıymıs
ColorMaker - Honey

inanmıyorum bizim turkıyede o kadar para bayıldıgımız rainbowlar orada 23 dolarmıs ...iikı bulmussum bu siteyi =)

ben amazon green ve freshlook hareli yesili arasında kaldım gözlerim kahverengi hangisini alsam daha yesilimsi ve dogal durur sizce...karar veremiyorum nerdeyse butun sayfaları okudum bana yardımcı olabilirmisiniz...

canımcım eger dogal duran yesiş ıstıyorsan raınbow elıte lıne gıallo al. bende senın gıbı dogal duran yesıl ıstıyorsum sagolsun sıteden bır arkadasın tavsıyesı ıle ondan sıparıs verdım . resımlerını gordum cok guzel bır yesıl. gozlerın acık kahveyse dahada guzel duruyormus

solocare de çok koyulaştırıyo cnm gialloyu...sauflon en güzeli bence...

canımcım sana bır sey daha sormak ıstıyorum ben gılallonun rengının koyulasmasını ıstemıyorum bunun ıcın onerebılecegın bır solısyon varmı? rengının aynı kalmasını saglayacak. tesekkurler

X