Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

anladım tatlım..siyah saçında asaleti çok başka ama yakıştımı inanılmaz hoş duruyo...

evet cnm ya siyah sac renkli goz beyaz ten hastasıyım =)oldukca begeniyorum bende ...dedigin gibi herkese de siyah sac gitmıyor yakısanada cok fenalı oluyor

evet cnm balıklarla iyi anlaşıyorum ben:)

tatlıslarım soylemesem olmaz ben bu burclara cokta inanıyor deilm ...aslında inanıyorum ama mantıklı geliyor bazı seyler ....12 tane burc var 12 yukselen.... eder 144 kısılık yeryuzundekı onca insan 144 tane mı belirli ozeliklere sahıp bu bana cok mantıksız geliyor

boyle diyorum ama balıgında cogu ozelliklerine sahibim ama nedense mantıklı gelmiyor ......bilmıyorum anlatabildim mı

tatlıslarım soylemesem olmaz ben bu burclara cokta inanıyor deilm ...aslında inanıyorum ama mantıklı geliyor bazı seyler ....12 tane burc var 12 yukselen.... eder 144 kısılık yeryuzundekı onca insan 144 tane mı belirli ozeliklere sahıp bu bana cok mantıksız geliyor

söylediğin şeyde haklısın canım :)
ama sanırım bazı özellikler istisnasız herkesde oluyor galiba..
mesela balıkların duygusal olması gibi...bugüne kadar duygusuz balık görmedim mesela...
tabi profilde yazılan her özelliğe de uyacak değil bi insan

söylediğin şeyde haklısın canım :)
ama sanırım bazı özellikler istisnasız herkesde oluyor galiba..
mesela balıkların duygusal olması gibi...bugüne kadar duygusuz balık görmedim mesela...
tabi profilde yazılan her özelliğe de uyacak değil bi insan

evet iste o yuzden dedim hem ınanıyor hemde inanmıyorum diye ...cogu seyde mantıklı bir acıklama arıyorum......

haklısın cnm balıkların ozellıklerinde yazanların cogunada sahibim ...
neyse tatlısım benimmmmm saat cok gec oldu yrna konusrz cok optm sizi =)

canım kaşı boyamak şartta lense gerek yok.ben yıllarca lenssiz sarı kahve açık ton kullandım lenssiz çok güzel duruyo hatta sarı saçlada kahve saçlada kahve gözü çok beğeniyorum ben...kahve saç kahve göz açık ten müthiş oluyo:)

evet canım bak bu onuda katılıyorum..sarı saç ve koyu göz aslında çok çekici duruyor..ama herkes kaldıramıyor işte..mesela öyle yabancı ünlüler var britney spears çok yakışıyor mesela onungözleride koyu saçları sarı ..benim abam aşırı beyaz saçlar sapsarı ve gözleride benimkinden koyudur ama gel gör ki çok yakışıyor sarı ona ya..lens takmayı aklına bile getirmez..ben saçıma ilk gölge attırdığımda kahve istemiştim ama sarı olmuştu gölgelerim ve beyaz olmama rağmen hiç yakışmamıştı..ozamanlar lenste kullanmyordum..sonra allahtan baya oturdu yerine saçımın rengi de o asi sarılık gitti öyle yakıştı ancak..bana sarı saç yakışmıyor ama işin kötüsü siyahda yakışmıyor..muhakkak kumral tonları karamel olması lazım...aslında bana tam olarak hangi rsnk saç hangi renk lens yakışır valla bende anamadım..ama sarı yakışsa kesinlikle kahv göz ve sarı kullanırdım..
yine sabhın köründe gelmişim buraya ben ya yine hiçbiriniz yoksunuz..senağlama

evet canım bak bu onuda katılıyorum..sarı saç ve koyu göz aslında çok çekici duruyor..ama herkes kaldıramıyor işte..mesela öyle yabancı ünlüler var britney spears çok yakışıyor mesela onungözleride koyu saçları sarı ..benim abam aşırı beyaz saçlar sapsarı ve gözleride benimkinden koyudur ama gel gör ki çok yakışıyor sarı ona ya..lens takmayı aklına bile getirmez..ben saçıma ilk gölge attırdığımda kahve istemiştim ama sarı olmuştu gölgelerim ve beyaz olmama rağmen hiç yakışmamıştı..ozamanlar lenste kullanmyordum..sonra allahtan baya oturdu yerine saçımın rengi de o asi sarılık gitti öyle yakıştı ancak..bana sarı saç yakışmıyor ama işin kötüsü siyahda yakışmıyor..muhakkak kumral tonları karamel olması lazım...aslında bana tam olarak hangi rsnk saç hangi renk lens yakışır valla bende anamadım..ama sarı yakışsa kesinlikle kahv göz ve sarı kullanırdım..

evet cnm aslında kişinin yüz hatlarına tenine göre değişiyo...bende platin sarı dahi kullandım çok güzel olmuştu beni gerçek sarışın sanıyolar sahte olduğum halde:)koyu tonlardada kahve gidiyo daha koyusu olmuyo maalesef:KK43:

cnm ben inanıyorum burçlara genelde insanlar özelliklerini taşıyo birebir olmasada yükselen ay burcu farklı olabiliyo...tatlım bende siyah saç bronz ten renkli göze bayılıyorum örnek adriana lima muhteşem:)

canımcım bence en yakışan ve en zahmetsiz olan kendi doğal saç rengimiz...:) bence kendi doğal rengini bi kuaförden öğren sonra saçını o renkte boya istersen...
biliyosun benim de denemediğim renk kalmadı ama sonuçta yine kendi saç rengimde karar kıldım...her ne kadar boyayla doğal saçımdaki mavimsi tonu kapatamadığımdan şikayet de etsem tenime kaşıma gözüme en çok uyan ve en zahmetsiz saç rengi son rengim oldu...belki ondada hayır vardır düz siyah düşündüğüm kadar da güzel gitmeyedebilir...anaokulumdan beri bildim bileli mavimsi siyahım..boyadım yine değişmedi..:1rolleyes:

yabancı foruma bakıyodum cnm orda bi kadın hidrocor ice ve hidocharme meli takmış üstüste inanamadım muhteşem duruyo gördünmü sende tatlım...

yabancı foruma bakıyodum cnm orda bi kadın hidrocor ice ve hidocharme meli takmış üstüste inanamadım muhteşem duruyo gördünmü sende tatlım...

görmedim canım...eskisi gibi resim bakmıyorum artık :)
üstüste mi takmış...yani gözüne 2 lensi mi üstüste takmış :1shok::1shok:

kızlar mrb =)bende youtube gormustum cocugun teki 2 lensi ustuste takmıstı hayret etmıstım =)

X