Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

tatlıslarım merak ettigim birsey var goz makyajında hangi markaları kullanıyorsunuz ?lens kullananlara gozel max foctorun bi rimel vardı fena deildi ama artık dior kullanıyorum ondan da artık pek memnun deilim ...lens kullanlara gore hangi markanın maskarası daha iyi kı ?

son soru =)simli farlar kullanmak sakıncalı mı kı ...cok simli farları sevmem ama hafif simli olan rengi belli belirsiz farları genelde begenirim .....

canım ben rimel pek kullanmam..ama extra durumda lazım olursa maybelline volum express kullanıyorum.. fardada belli markam yok yakışan renklere göre alıyorum :)
simliler her tarafa dağılmaya daha meyilliler gözüne kaçabilir canım..insanın yüzüne bile sim dökülüyor

cnm bencede tekini alıp deneyebilirsin solekonun ama hazelide dene mutlaka...giallo alıcaksan kesinlikle soleko al tatlım ben beğeniceğini düşünüyorum az çok neyi sevip sevmediğini anladım ama kesin bişide diyemiyorum cnm...bende max factor kullanıyodum memnundum cnm şimdi loreal aldım hiç memnun kalmadım gözümün içine kaçıyo bazen lens rahatsız ediyo...

cnm senin kırpıklerin cok belirgin masallah benimde oyle olsa hiç yanasmam ...benim kırpıklerim sarı oldugu için mecbur kullanmak zorunda kalıyorum

son soru =)simli farlar kullanmak sakıncalı mı kı ...cok simli farları sevmem ama hafif simli olan rengi belli belirsiz farları genelde begenirim .....

bende far pek kullanmıyorum ama gece dışarı çıkarken kullanıyorum bi rahatsızlığım olmadı cnm... simli göz kalemide kullanıyorum bazen lensle oda rahatsız etmedi beni...

gnzcim sen kirpiklerini siyaha boyamayı hiç düşündün mü ? rimelden kurtulursun belki :) kuaförde siyaha boyatsan...kaşı boyadıkları gibi kirpik de boyuyolar..

aslında bende simli bir far kullanmaktan oldukca korkuyorum...kullandıgım zaman goz cevreme yakın biir yere surmemeye gayret ediyorum...sankı akıpta simler gozume girer gibi bir korkum var =)=)

gnzcim sen kirpiklerini siyaha boyamayı hiç düşündün mü ? rimelden kurtulursun belki :) kuaförde siyaha boyatsan...kaşı boyadıkları gibi kirpik de boyuyolar..

tatlısım kendimle artık pek fazla oynamak istemıyorum...eskiden saçlarım sarıyken kızılken fln kaslarımıda boyuyordum ...ama su an o yaptıklarım inanılmaz ıtıcı geliyor ...bi de ben bu yasıma kadar oldukca saclarımın rengini degistirdim bu yuzden saclarım cok azaldı aynı sekilde kaslarımıda boyamaktan cok korkuyorum dokulurse ederse azalırsa cok uzulurum...içeriginde amonyak olmasa bile boyadan uzak durmak ıstiyorum

hmm anladım canımcım ...fakat rimel konusunda aslında simsiyah kirpiklere de pek gerek yok..şeffaf rimel bile kirpikleri ıslattığı için daha koyu gösteriyor..

haklısın canım bende kendimle fazla oynamamaya çalışıyorum...tam saçımı boyamayı bırakıcaktım ki artık öyle bir şansım da kalmadı...ilk beyazlarım çıkmaya başlamış bile....yaşlanmışım haberim yok :)))))))))

benimde oyle sorma tek tük beyazlar cıkmaya basladı =(keske hiç yaslanmasak =)....cnm senin sacların oldukca naturel sacınla kasınla oldukca uyum saglıyor bi de amonyaksız kullandıgını soylemıstın....pek bir zararı olmuyordur ...

sağol bitanem iltifatın için :) evet amonyaksız kullanıyorum..şampuan olarak da organik şampuana geçicem hobby de aradığım şey değil :)
evet canım saç rengimin doğal durmasının sebebi doğal rengimle aynı renge boyuyorum..mavimsi koyu kestane benim de aslım....düz siyah yada mavi siyah yapamıyorum temelli lacivert yapıyor beni siyahtan öte...şimdi bile mavi-siyaha boyalı gibi oldum :)
ne zor iş renklerle uğraşmak :)

evet cnm ya bilemez mıyım aynı tonu tuturamak diplerin sorun olması fln cok meşakatli işler ....cnm sampuan olarak johnsons baby onerebilrim goz temizliginde de cok rahat kullanablirsin bence .......5.1 ya da 6.1 denedin mı cnm kullu tonlarda senin yuzune yakısabilr bence

Son düzenleme:

cnm fot.ında pek fark edemedim ama cnm insanlar bilhassa saclarımda mavilik olsunda parlak gozuksun diye o renge boyuyorlar senin dogal hem ne guzel ...kımbilr gunluk hayatta ne kadar parlak duruyodur ....cnm maviligi kullu tonları yok edebilr mı kı ...genelde doreligi yok etmek için kullu tonları kullanılır ama seninkısınde nasıl olur kı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…