Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

ya cnm fotograftan mı kaynaklanıyor kı normalde de mı boyle ?
dark greenler benim gozumde inanılmaz iyi kaynasıyor dısarıyken bile gozume baktıgımda hiç belli olmuyor fot cok net deil ama gene koymak istedim

dsc00507fck.jpg

sende rengini ben cok begenmıstım bende bu kadar cam yesili durmuyor biliyor musun =(

ya cnm fotograftan mı kaynaklanıyor kı normalde de mı boyle ?
dark greenler benim gozumde inanılmaz iyi kaynasıyor dısarıyken bile gozume baktıgımda hiç belli olmuyor fot cok net deil ama gene koymak istedim

dsc00507fck.jpg

sende rengini ben cok begenmıstım bende bu kadar cam yesili durmuyor biliyor musun =(

bitanem üzülme lütfen :çok üzgünüm: belki solusyon farkı da olabilir..bende de sadece pencere önünde öyle net görünüyo rengi..çünkü pencere önünde gözlerim daha açık renk görünüyo...odanın içinde aynı senin resim gibi canımcım....bende tam çam yeşili de durmuyo
koyu mavi-yeşil gibi hoş değil....bal-kahve göze mürekkep dökülmüş belli yerlerine yayılmış gibi duruyor...tam yeşil değil koyu turkuaz duruyo...

bitanem pencere onunde cok defa dark greenlerin fot. cekıp koymussumdur bende nedense oldukca ii kaynasıyor pupıl boslugunu ben bile bazen fark edemıyorum ......oooooof ya sende neden oyle oldu cok sınır bi durum =(.....

cnm bu da odanın içinde cekilmıs bır fot. oldukca koyu duruyor ama aslında fot.den biraz daha acık ...tatlısım onemli olan senin içine sinmesi ama bende sende durusunu oldukca begenmıstım ....

bitanem pencere onunde cok defa dark greenlerin fot. cekıp koymussumdur bende nedense oldukca ii kaynasıyor pupıl boslugunu ben bile bazen fark edemıyorum ......oooooof ya sende neden oyle oldu cok sınır bi durum =(.....

cnm bu da odanın içinde cekilmıs bır fot. oldukca koyu duruyor ama aslında fot.den biraz daha acık ...tatlısım onemli olan senin içine sinmesi ama bende sende durusunu oldukca begenmıstım ....

canım ben de tam tersine sendeki gibi kaynaşsın istedim...sende beğendiğim için aldım :)
zaman zaman bendede kaynaşmış durduğu oluyor ama dediğim gibi..kahve göze mürekkep dökülüp yayılmış gibi garip bişey oluyor....sendeki gibi yumuşak yeşil de olmuyor...sert yeşil böyle...gözün içinin bir kısmı canlı turkuaz ve kahve ile karışıyo ama alakasız renklerin karışımı olunca mürekkep dökülmüş göz gibi
gözüküyo..sadece pencere önünde resimdekine benziyo...canım solusyon değiş dene bi de istersen...

kızlar bu fot silecegim alıntı yapazsanız sevinirim =)canlarım kımseyi yanıtmakta istemıyorum ev içinde los ısıkta tıpkısının aynısı aynen bu renk duruyor oldukca koyu o yuzden pekte begenmıyorum .....ama gunduzleri vazgecilmez lensim diyebilirim ...aslında bu yuzden lens arayısım yoksa herhangi bi sıkıntım yok dark greenle ilgili

...............

Son düzenleme:
canım sizde ne güzel yine dışarda açık durmuş...benim tanita yeşil dak greenle aynıydı oda içinde siyah dışardada baya koyu durmuştu bende anca dibime girince kenarında hafif bi yeşillik oluyodu:)benim gözüm yutuyo sanki lenslerin rengini...gnz canım senin gözünşe bütün lensler kaynaşıyo göz bebeğinde büyük cnm sanırım...

canımcım oda içinde bende aynı bu şekilde duruyor..yani parlak siyah gibi...
demek oda içi duruşu kişiden kişiye farketmiyor...

fot.da rengi pek net deil ama koyulugu boyle iste kendi gozumden bile daha koyu duruyor aksamları =(

hangimiz daha şanslıyız bilemedim valla canımlar...
yorkshireciğim sende lensler koyu duruyor...bende de ne taksam cırlıyor..
en şanslımız yine gnzmiz galiba :)

canımcım oda içinde bende aynı bu şekilde duruyor..yani parlak siyah gibi...
demek oda içi duruşu kişiden kişiye farketmiyor...

işte o yuzden aksamları daha rahat edebilecegim bi lens almak ıstedim mel istedigim gibi cıkmadı hazel ya da soleko isteklerimi karsılar mı hiç bilmıyorum ....

hangimiz daha şanslıyız bilemedim valla canımlar...
yorkshireciğim sende lensler koyu duruyor...bende de ne taksam cırlıyor..
en şanslımız yine gnzmiz galiba :)

vallaha tatlısım bence hepimizde az da olsa sanslıyız sana hazeller cok guzel durdu solusyonu alınca sıkıntıların hepsi duzelecektır de zaten ....yorkshine zaten asık oldugu lensleri var ....benimde sadece gunduzleri begendigim bi lensim var ...

canım denemeden alma sakın :1no2:

aslında aklımda solekonun tekini almak var ...koskoca izmirde solekoyu deneyebilecegim tek bi yer dahi yok ...rainbow deneyebilrim ama son gittigim yerde butun testerler yoktu sacma sapan renkleri denedim...bi yer daha var bi turlu yeni testerleri gelmek bilmedi ikide bir tester geldi mı diye telefon acmaktan da utanıyorum artık .....o yuzden en iyisi tekini mı almak kı ....ooof kafam cok karısık =)=)

öyle yap bari canım...hem testerdaki gibi sadece oranın ışığı altında bakmamış olursun..mal senin ya nasıl olsa her ışıkta bol bol incelersin...

X