Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Bence burdaki resimlerin orda gözükmesinde bi sakınca yok ben kendi adıma diorum yalnız. Hoş buraya resim koymuşluum da yok ama koyucam iişallah abuk sabuk bi sitede oluucaana orda olmasında bi sakınca yok bence amaç yardımlaşmak tabi nası forumdaki arkadaşları eleştiirirken kibar olunuosa aynı kibarlık başka forumdan gelen resimlere de gösterilirse sorun yok bence. burdan alınan bi resme kötü dendiini de görmedim zaten

ben resimlerin alınmasına deil ...buradakı kısının orada benim hakkımda yorumlar yapmasına tav oldum ...yanlıs ya boyle sey olmaz...

ben zaten fot.ları fikir edilinmesi için koyuyorum ...neden kızayım fot. konulmasına ....

canım fotonun konulması seniniçin sorun teşkil etmeyebilir..ama şu anki sorun ettiğin şeyin de başlangıcı....
foton oraya konulamaz şekilde olsaydı böyle yorumlar da asla yapılamazdı....tamam burada yapılmıyor ama diğer yerlerde yapılıyor demekki...foton taşınabilir durumda olduktan sonra engel olamazsın buna.....o yüzden buraya resim koyacak arkadaşlar önerimi bi daha düşünün...

nekadar sorun etmiyorum da deseniz son 2 sayfadır bunun bahsi yapılıyor...demekki ortada gerçekten sorun var...
deminki orada 2 kişi var falan filan sözlerine müdahale etme nedenim de ortada polemik oluşmasını engellemekti..çünkü okuyan herkes kendi üstüne alınacaktı

Son düzenleme:
dooru anlaşıldın merak etme onun için cevap yazıorum bariz olan bişii ki yani öle hafiyelik gerkmio onların da öle hissetmesini gerektiricek bişii yok ben buraya birsürü resim koyar ki yüz tam olarak gözüken birde başka bi foruma koyarsam aynı resmi bu durumda heralde kendi forumumdakiler elbet beni tanıyacaklardır aksini düşünerek aa kimsa beni tanımııcak die düşünmüolardır heralde ben en ufak bile bi imada bulunmadım şuan bunu konuşmam bile çok gereksiz

kızlar sanırım bişiler konuşuosunuz ama lafınızı bölemk istememde rainbow 3 aylık ve 6 aylık lenslerin fiyatları hakkında bilgisi olan varmı ben netten araştırdım 3 aylık lens yazdım 59 civarıydı fakat ürün özeliklerinde yıllık yazıodu ben anlamadım bi bilene danışim istedimfisfisfis

vallla ben bakarken resim odaklı bakıorum okumuorum bile yani ilk yeni bi resim görünce yorumlarına bakıorum ya da zevkli bulduum kişilerin filan arada yorumunu okuorum öle yani....ondan ters bişii görmedim

benim fot. duzenleme oldugunu soylemısler ...onceden acık mavi yazdıgımı sonrasında grey olrak degistrdigimi vb. bir cok sey ...benim hiçbir fot.da duzeltme yok ...

yazık yani ben artık birsey yazmıcam bununla ilgili sizin için boyle seyler yazılsaydı neler hissederdiniz ...

canım dediğim gibi bi daha yaşanmaması için resminin ortasına..lensin görünmesini engellemeyecek şekilde kadınlarkulubu.com diye yazı ekle...ne başka yere konur..nede böyle yorumlar yapılır...ne de canın sıkılır

evet cnm haklısın oyle yapmak lazım =( ayrıca siteyii bu yuzden sgal ettigim için uzgunum ...ama gercekten cok uzuldum =(

evet cnm haklısın oyle yapmak lazım =( ayrıca siteyii bu yuzden sgal ettigim için uzgunum ...ama gercekten cok uzuldum =(

cnm anlıorum seni . Benden boşa işgal ettiim şu son mesajlar için sorry silicem son yazdıım fuzulileri zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…