Kontakt Lens Lens kaymasına çözüm

cnm o batma sorunu için de bir temizleme solüsyonu okudum onun da adını yazayım birazdan

super olur cnm ya. bende "ALL IN ONE LIGHT SOLÜSYON" var. memnunum aslında ama batmaya iyi gelen varsa onuda alırım walla :)

ULTRASONİC LENS CLEANER diye bir cihazmış yahu solüsyon dedim ama :) bidaha okuyunca gördüm hiç kullanmadım ama bunu da tavsiye edenler var ama bu forumda hiç kullanan ya da paylaşan var mı görmedim.. bir de bu sıcak su da bekletme işleminden snra bulanık gören bir waikon lens kullanıcısı daha net gördüğünü belirtmiş enteresan.. cnm sen all in one light ı nerden aldın istanbuldan mı ?

hadi ya enterasanmış cnm araştırmak lazım. demek işe yarıyor cnm ne güzel. :) evet cnm istanbulda oturuyorum. buradan buldum. çok memnunum aslında. sende kullanmak istiyorsan bu solüsyonu bulduğum yeri söyleyebilirim cnm.

evet çok sevinirim eğer söylersen aramadığım eczane ve optik kalmadı o solüsyonu hangi semtten ve nereden aldın acaba :) ya da satan bildiğin semt ve yer varsa ??

bir de kızlar lenslerini 6ayda 1 optiğe yollayıp temizleten var mı? yıllık lenslerde bu işlem gerekiyormuş aslında.. bana lens denediğim bir yerdeki kadın söylemişti lens almıştım 6ay snra yollayın temizlemeye yollatayım demişti tabi lensim yırtıldığı için yollamadım ama bu temizleme işlemini yaptırıp memnun kalan var mı?

walla cnm bende çok aradım en sonunda buldum. ataşehir de "palladium alışveriş merkezi" var. onun içindeki eczanede vardı sadece. heryere sordum bende.

o lens temizlemeyide yaptıran ve çok memnun kalanlar var. çoğu kişi yaptırıyormuş. senelik kullanmadığım için hiç yaptırmadım ben. ama okudum baya yaptıranlar var.

çok çok sağol sevgili DECİ :) cidden çok yaradı bu bilgi bana paladiuma çok giderim ama hiç ordaki eczaneye sormak aklıma gelmemişti süper oldu bu sağolasın :)

lensi batanlar bu işlemi yaptırsın o zmn ya süpermiş çok memnunlarsa..

ne demek cnm bnm :):) bende çok giderim oraya. eczaneler de bulmak daha kolay bunu. onu öğrendim.:) ümidim kalmamıştı dedim bir soruyum. bir baktım var. her boyu vardı. büyüğünü aldım ben bitince bulmak zor diye :) senle karşılaştık mı acaba orada :):):)

1 hafta falan sürüyormuş galiba gelmesi lensin. ama baya iyi oluyormuş. senelik olanlar bence de yaptırmalı. aylıkları kullan at. ama yıllıklar ister istemez kirleniyor işte.:)

kızlar gözünüzde alerjik bi reaksiyon olmus da olabilir eger öyleyse lenslerde buyüzden kayıyordur
bi doktora görünün verdiği damlalar gözünüze iyi gelecektir.
bnde çok kayma oluyordu doktora gittim artık kayma mayma yok! :81:

bende kayma yok cnm ama yeşilleri takınca 1-2 saat sonra batma oluyor. işin tuhafı maviyi takınca hiç bişey olmuyor :S

bende 1 ay önce temizlettirme işlemi yaptırdım hijyen bakımından yıllık lenslerde bence bu cok gerekli diye düşünüyorum
hiç olmassa mikroplar kırılıyor bende çok memnun kaldım en azından lensler aklımda temiz :13:

lens şampuanı aldım ben onla temizledim

haklısın cnm. ama 1 aylık zaten. süresinin bitmesine 1,5 hafta kaldı. lenste sorun var demekki. aylıklar temizletiliyor mu cnm peki
aylık yıllık farketmiyor sanırım :)
lens şampuanı aldım ben onla temizledim

lens sampuanımı varmıs yeni bişey örendim :)
o temizleyici olmasın lens satan yerlerde hiç öneren olmadı öyle bişey:18:

aylık lensi temizletmeye gerek yok bence ama yıllıkta kesin var çnkü burada sevgili DİDEM'de protein birikmesi olmuştu mesela ilk kez duymuştum sonra bir de makyaj kalıntıları yapışıyormuş lense biz hissetmesek de bunların iyice temizlenmesi gerekir tabi..

lens şampuanını ben de ilk kez duydum markası nedir acaba ?

cnm lens şampuanını araştırdım biraz ama sadece sert lensler için üretiliyormuş. yumuşak lensler için olanını bulamadım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…