Kontakt Lens lens kayması-acil yardm-

angelatwo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
151
0
2 gündür sağ gözümde lens durmaz oldu kayıyor resmen akrobatik hareketler etmeye başladı.bulanık görüyorum bazen bazense düzelir gibi oluyor.lens kullann bi arkadaşıma sordum cıkar solisyonla yıka tekrar tak gecer dedi ama defalarca denedim olmuyor.sizin tavsiyeleriiz neler kızlar?:sm_confused:

bende öyle yapıyorum çıkartıp tekrar denerim.öteki gözüme takarım,olursa olur ,olmasa da ya yırtılmıştır,ya miladı dolmuştur,değiştiririm o zaman.çünkü bliyorum gözünde dönüp dolandıkça sinir oluyor insan.ben zaten gözümde sağa sola sürekli uğraşırken kendim lensi yırtıyorum :)))

Gözünüz çok yaşarırsa lens kayabilir. Bende de bazen oluyor ilk taktığım dakikalarda sabit durmuyor lens. Birazcık kuruyunca göz bebeğime oturuyor.

bende öyle yapıyorum çıkartıp tekrar denerim.öteki gözüme takarım,olursa olur ,olmasa da ya yırtılmıştır,ya miladı dolmuştur,değiştiririm o zaman.çünkü bliyorum gözünde dönüp dolandıkça sinir oluyor insan.ben zaten gözümde sağa sola sürekli uğraşırken kendim lensi yırtıyorum :)))
lens yırtılması sorunu bende de var cnm yha.. tırnagım olmadıgı halde nasıl yırtmayı beceriyorsam artık.. :lepi:
kayınca bulanık görme oluor bende sende de oluyor mu o?

Gözünüz çok yaşarırsa lens kayabilir. Bende de bazen oluyor ilk taktığım dakikalarda sabit durmuyor lens. Birazcık kuruyunca göz bebeğime oturuyor.

şu aralar gözlerim bya yaşarıyor bununla da alakalı olabilir ama benm gözüm kurumuyor yha tek sorun o. :KK70: belki bilgisayar başında kurutabilirim :1rolleyes:

bnmde yeni aldıgım b&l lar kayıyor sinir ediyor beni kullanmicam üf alsanaalsanasmile

benmki de brausch&lomb sanırım çoğu kişide aynı markada bu sorunlar var.. ben de bırakmayı düşünüyorum kaymayan düzgün bi marka alsam daha iyi olcak

X