Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Alt rengin ombremiydi canım onun üstüne mi yaptınız boyayı turunculuk oldu mu ben turuncu olacak korkusuna boya alıp evde yapmaya cesaret edemiyorum şeytan diyor git siyah boya Al boya gitsin 😅😅
önce sarıyı alıp turuncu oldu ama üstüne boya eklenip tuttu.. görümcem saçimi kurtardi nasıl yaptıysa pek durmadik yanacak diye korkuyordum.. :KK70:

Biliyorum canım orayı en son devrediyordu benim arkadaş gidiyordu oraya😊 geçen sene haziranda 750 TL yaptırmıştım ben ama benim saçlar baya gür ve uzun adam hatta baya yaparken bunalmıştı bu sene ne isterler çok korkuyorum valla 1500 derler gibi 😅😅😅
Keratin bakımı yaptırayım dedim. Burda Urfa’da yani, 1800 tl dedi. :oha:

Aman sakın yapma siyahı. Sonra açık renge dönüş çok zor oluyor . Kestane bile yapma. 8.0 ya da 7.0 numara yap ki sıkıldığında dönebilesin
Yok bebeğim o hataya bi kere düştüm 4 senemi aldı açığa dönmem 😅😅yeni evliydim eşim dedi ki saç boyası aldım ama rengini söylemem sürpriz dedi neyse boyadı benim saçları boyayı sürerken boya beyaz ama saçlar gitgide kararıyor dedim ne sürdün benim kafama acaba diye de içim içimi yiyor neyse yıkadım sonuç kapkara mavi siyah boyamış benim saçları 😂😂mısırlılar gibi hissettim kendimi ve 4 sene hiçbir boya tutmadı üstüne 😅😅😅

önce sarıyı alıp turuncu oldu ama üstüne boya eklenip tuttu.. görümcem saçimi kurtardi nasıl yaptıysa pek durmadik yanacak diye korkuyordum.. :KK70:
aman iyi kurtarmışsınız allahtan canım 😅😅😅
Keratin bakımı yaptırayım dedim. Burda Urfa’da yani, 1800 tl dedi. :oha:
Yok artık yaaaaa çok fenaaaa 😅😅dayanabilirsen evde yap kuzum ben keratin hep evde kendim yapıyorum kalıcılığıda fazla ama yapım aşaması baya zorluyor

Yok bebeğim o hataya bi kere düştüm 4 senemi aldı açığa dönmem 😅😅yeni evliydim eşim dedi ki saç boyası aldım ama rengini söylemem sürpriz dedi neyse boyadı benim saçları boyayı sürerken boya beyaz ama saçlar gitgide kararıyor dedim ne sürdün benim kafama acaba diye de içim içimi yiyor neyse yıkadım sonuç kapkara mavi siyah boyamış benim saçları 😂😂mısırlılar gibi hissettim kendimi ve 4 sene hiçbir boya tutmadı üstüne 😅😅😅
Güzel sürpriz olmuş 🤣🤣 eee nereye kadar kaçabildi eşin 🤣🤣🤣🤣 ben de düştüm o hataya. O yüzden boyarsam kumrala boyarım

aman iyi kurtarmışsınız allahtan canım 😅😅😅

Yok artık yaaaaa çok fenaaaa 😅😅dayanabilirsen evde yap kuzum ben keratin hep evde kendim yapıyorum kalıcılığıda fazla ama yapım aşaması baya zorluyor
Bebeğim emiyor canım, evde yapmak tehlikeli olur bizim için . Sonuçta yoğun bir kimyasal evin içinde gezinecek , biz onu soluyacağız. O kalsın şimdilik

Merhaba canim gelebilirsin tabi ki hosgeldin 🥰🥰
Hosbuldum tesekkurler 🤗 5. Takımla 71 küfürlere düşüp takımdan ayrılınca yukarılara fırlayan tayfadanim 🙈 daha sonra tekrar baslamak istedim ama 24 mesai ile çalışmaya başladığım için adapte olamadım gruba şuan normal 8-5 calisma sistemine döndüm ve istikrarlı olacağıma inanıyorum 🤩 artık zayiflayinca da gitmeyi düşünmüyorum ne olacağını acı bir tecrübeyle ogrendim 🤣

Hosbuldum tesekkurler 🤗 5. Takımla 71 küfürlere düşüp takımdan ayrılınca yukarılara fırlayan tayfadanim 🙈 daha sonra tekrar baslamak istedim ama 24 mesai ile çalışmaya başladığım için adapte olamadım gruba şuan normal 8-5 calisma sistemine döndüm ve istikrarlı olacağıma inanıyorum 🤩 artık zayiflayinca da gitmeyi düşünmüyorum ne olacağını acı bir tecrübeyle ogrendim 🤣
Hoş geldin canım :KK24:

Hatırlıyorum guzel kilo veriyordun 🙈
Kilo verince buralardan cok uzaklasmamak lazim🙈

Merhabalar ben de gelebilir miyim aranıza 🤗
Hoşgeldiniz 🤗
Güzel sürpriz olmuş 🤣🤣 eee nereye kadar kaçabildi eşin 🤣🤣🤣🤣 ben de düştüm o hataya. O yüzden boyarsam kumrala boyarım
Bi de güldü üstüne ayyy çok fenaydı ya 😂😂😂😂2 gün konuşmadım birde diyor ki ben sana iyilik yaptım saçlarını boyadım elimden ne güzel geliyor sen beni beğenmiyorsun dedi bi de 😂😂😂üstünden 13 yıl geçti ama beni en gıcık ettiği gün ve an aklımdan hiç çıkmıyor😅😅😅bi de oğlum 11 aylık falan çok uykum var pazar günüydü eşime dedim ki ben biraz kestireyim sen Eren’le ilgilenir misin tamam dedi neyse yarım saat sonra kucağıma kel bir bebek oturmasın mı gözümü açtım inanamadım Erenin saçları sıfıra vurmuş birde o anı hiç unutamam 😂😂😂çocuğum 1 yaş doğum gününe kel girmişti ya
Keşke kuaför olsaymış adamın saç yapmaya karşı bir hobisi var kendince 😂😂😂bizde deniyor 🙄🙄🙄
Bebeğim emiyor canım, evde yapmak tehlikeli olur bizim için . Sonuçta yoğun bir kimyasal evin içinde gezinecek , biz onu soluyacağız. O kalsın şimdilik
Bebiş var evet ya olmaz o zaman canım çok fena birşey zaten ben maske ile yapıyorum da boğuluyorum riske girmeye değmez Allah korusun

X