Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah sade kahve

Maydanoz limon kuru

Yumurta yagsiz pismis
1 dilim ekmek kepek
Peynir
Yarim simit

Bugun canm hic bsey istemedi yemek yemedim hic bitane pestil tatlisi yedim ama

2 litre su
Yesilcay

Adim : 11939

Tahminim var derken, beni edoyosun sandim, ondan da aciklamadim beni ne alaka dimi
Simdi cok iyi anladim iste Zipzip- eski uye oldugu icin, pro uyelik vb iyi bildigi icin anladigini anladim
Bu mesaji tekrar okudum aciklamadan sonra kanki. "Onu anlamazsin, bunu anlamazsin" tamam burasi anlasiliyor ama "hic sasirmadim, nasil anlamazsin" burasi cidden anlasilmiyo. Hani virgul olsa, ornekleme oldugunu anlicam beynimi yaktim yine kendim

gerçekten çok uzadı :) yani eski üye değilim,olsam bile bilmek zorunda değilim.100 kez nasıl anlamazsın inanmıyorum demen kırıcı
teşekkür etme isteğim kalmadı şu an iyi geceler

Küçük sürprizler güzeldir
Güzeldir de salak gibi lanse edilmek hoş değil :)

Ayağına sağlık canım
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım

Zipzip- Cordelia sara_28 Elhan

24 mayıs Salı

Kahvaltı 07.40
1 kase yulaflı +süt

Öğle 11.20
Domates beyaz peynir ile tam tahıllı tost
4 zeytin

Ara 14.00
Yulaf bar

Akşam 17.30
1 kase yoğurt çorbası
4 kaşık taze fasülye
4 kaşık makarna
2 kaşık yoğurt

2,5 lt su

Spor
50 dk reformer pilates
15 dk yerinde koşu
Adım 8.323

Eklentiler

• 9F001DF8-97FB-47AE-98DA-AB64ED39AA75.png
    264 KB · Görüntüleme: 26
Cok uzgunum Yemin ederim asla kismeyi salak gormedimhayatimda. Gecen dogum gununu, surpriz yapiyim diye sormustum. Vallahi billahi aklimin bir josesinden gevmedi oyke bisey

Reformerini yesinler şifa olsun :) ben çok sevmsitim

Hedef60kgolmak tabiki bilmek zorunda degilsin. Ben surpriz olsun diye yaptim. Ya ne diyecegimi bilemiyorum. Salak gibi lanse etmek aklima bile gelmedi ya olur mu oyle sey. İnsan surpriz yapinca, anladin mi, anlamadin mi diye dusunur ya. Bunu zekaya yormak diildir. Ya esim vicujlar uyudu ve ben Ya agliyirum cok uzgunum. Duygu somurusu yapmiyorum. Nasil boyle dusundugumu dusunebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…